Malenovice, Rajská bouda - finále - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
25. 2. 2012, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
183 cm
Tisk
Aktualizováno: 26.2.2012, 11:00:00
# Tým Body Závodníci
1 X-COBRAS 1.710 1. Horák Ondřej 4. Zátopek Jiří 11. Zapalač Martin 28. Bednarz Libor 64. Velička Zdeněk 81. Zeman Marek 149. Škapa Marek
2 Inov-8run.sk 1.674 2. Sventek Ladislav 6. Bebčák Josef 19. Litvik Miroslav 22. Ponek Tibor 29. Žniva Ondřej 73. Letko Miroslav
3 (mo)mentálně Opavské dupy 1.648 5. Kasalík Radim 7. Hudeček Petr 17. Beneš Pavel 24. Kokošek Oldřich 36. Čech Radek 39. Franer Kuba 45. König Michal 101. Zeman Radek 108. Michalčík Karel 109. Beneš Daniel 158. Franerová Verča 162. Franerová Dominika 172. Bittnerová Lenka
4 Olympáci 1.518 18. Šindelek Vladan 32. Blabla Tomáš 34. Šindelek Pavel 98. Bortel Jaroslav
5 Jump Sport 1.506 15. Kaleta Daniel 23. Bohatý Tomáš 52. Otevřel Vít 55. Mazur Martin 67. Ručka Richard
6 Pepa Team F-M 1.452 9. Šindelek Daniel 53. Krejčí Lukáš 57. Dinter Jiří 68. Chrobák Radek 87. Lipták Radim 88. Staš Kamil 145. Landsberger Filip 164. Krejčí Josef
7 VZS Ostrava 1.450 14. Staniek Martin 46. Pokorný Radim 58. Stoszek Jan 65. Wojtyla Jaromír 70. Hegedüs Robert 91. Doležal Filip 94. Munk Rudolf 95. Malčík Petr
8 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 1.442 13. Čer Tomáš 43. Byrtus Ivo 66. Kubala Janusz 71. Kubita Viktor 74. Kloda Petr 82. Body Marcel 83. Klapka Vlastík 97. Lepšík Mirek 113. Bilous Martin 136. Malátek Tomáš
9 MH Bike - GYNPRENATAL 1.418 10. Helcel Richard 41. Helcel Martin st. 84. Benda Jaroslav 86. Chmiel Radim 135. Benda Jiří
10 CK Frenštát p.R. 1.408 8. Grussmann Václav 35. Škoda Kristián 99. Raška Zbyněk 104. Schneider Rudolf
11 Janys Extreme Racing 1.384 33. Beránek Jakub 42. Javorek Petr 76. Kašpar Zdeněk
12 Deep Throat 1.342 25. Pavelka Radim 31. Friedel Jan 116. Vítek Tomáš
13 Racing Olešná 1.262 44. Lach Alan 54. Hlavatík Jan 114. Švantner Bohuslav 115. Guziur Dalibor 152. Kvarda Roman
14 SK Valašského království 1.214 50. Knébel Radim 80. Polášek Tomáš 106. Harabiš Radim 118. Píša Martin 131. Říčný Petr 138. Cypra Zdeněk
15 Za Groš 1.200 16. Koníř Vojtěch 110. Sojka Patrik 117. Groš Štefan 147. Matúš Radek 155. Popelář Zdeněk 156. Geletičová Anna
16 3SA Racing Team 1.140 30. Ostruszka Michal 121. Petruňa Vojtěch 122. Schwarz Jindřich
17 Bag Bike 1.110 56. Baran Petr 72. Görlich Petr 160. Pytlová Markéta 161. Pytel Jaromír
18 X-Trail Orlová 1.108 63. Sikora Tom 92. Vrabko Vladimír 134. Koziel Michal 143. Sedláček Luděk 154. Hradil Pavel 171. Sajdok Aneta
19 Atlas Opava 1.068 78. Kubín Jakub 107. Kubín Jiří 124. Kubínová Eliška 148. Kubínová Klára 173. Kubínová Šárka
20 YOGi Racing Ostrava 946 27. Beneš Petr 62. Tešnar Marek
21 Neběžecký kroužek 908 102. Kouřil Jaroslav 120. Sedláček Martin 167. Blažková Helena
22 X-AIR Ostrava 900 103. Koukal Jan 125. Švidernoch Milan 165. Koukalová Viktorie 176. Bednarz Luděk
23 FUGA 892 20. Hlaváč Lumír 96. Valošek Adam
24 Forman Cycling Team 832 111. Chmura Petr 141. Toman Petr 175. Figura Michal
25 Backaldrin Team 782 48. Filip Richard 123. Mezera Martin
26 ED6U ELEMIC RACING 714 61. Černý Viktor 144. Wágner Petr
27 Porubští Rafani 690 89. Janas Karel 128. Štýbar Luděk
28 Nika 586 127. Kotalová Veronika 142. Šimková Barbora
29 Skialp Beskydy 580 3. Lichý Tomáš
30 Vřesinští šneci 568 119. Ivanský Tomáš 159. Ivanský Dominik
31 Klub Důchodců 566 133. Balko Peter 146. Dědek Beskydský
32 Fighter Inside 564 130. Rykr Vojtěch 150. Gerych Jan
33 Rocktechnik Triatlon 538 12. Krpec Lukáš
34 K Sport 520 21. Žajdlík Filip
35 Bílovec 510 26. Škrabánek Petr
36 Horolezci FM 488 37. Bencúr Juraj
37 Orlová 486 38. Tešnar Tomáš
38 KVS Náměšť na Hané 482 40. Skopalík Zbyněk
39 Galaxy Team Hranice 468 47. Pavlík Víťa
40 Gogy Team 464 49. Goláň Josef
41 HO Baník Karviná 460 51. Stančík Bedřich
42 Monopolní 454 166. Švernová Katka 169. Šonovská Ivanka
43 Studiosolaris.cz/skvk.cz 444 59. Michna Roman
44 Matrix Team 442 60. Oswald Pavel
45 Veslařský klub Perun Ostrava 412 75. Pešat Jan
46 Katmaj Opava 392 85. Wasserbauer Lukáš
47 Vřesina 382 90. Krčmář Pavel
48 AO Kobeřice 352 105. Jerglíková Veronika
49 FBK Horní Suchá 338 112. Gavlas Libor
50 KB RYBNICKA KUŻNIA 310 126. Skomorowski Stanislaw
51 Kevin & Perry 304 129. Tyleček Václav
52 synci z Kateřinek 298 132. Dubový Jiří
53 SK Hranice 288 137. Sýkora Josef
54 Danyho parťáci 282 140. Olšer Martin
55 Kvido Tým 248 157. Luštinský Hubert
56 7th Kengur 236 163. Jankůj Tomáš
57 Team Monopolní 226 168. Filgas Ondřej
58 V-Team 222 170. Knap Tomáš
# Tým Body Závodníci