Ostravice, hráz přehrady Šance - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
18. 11. 2012, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
64 km/h
Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 14:57:04
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 (mo)mentálně Opavské dupy 988 1. Kasalík Radim 9. Nycz Petr 17. Hudeček Petr 31. Kokošek Oldřich 43. Beneš Pavel 53. Franer Kuba 96. Brož Petr 115. Franer Juraj 156. Beneš Daniel 175. Michalčík Karel 335. Bittnerová Lenka 336. Sněhotová Markéta
2 Manín Považská Bystrica 964 5. Vyhnička Kamil 11. Kováčik Luboš 19. Martinka Lukáš 51. Jankech Pavol 56. Letko Miroslav 62. Letko Michal 108. Marko Martin 122. Sobek Miroslav
3 Splašení goroli 959 2. Lichý Tomáš 18. Cienciala Tomáš 30. Kaleta Daniel 47. Ostruszka Michal 72. Rajnoch Edvard 83. Gabrys Dominik 135. Boielesz Josef 242. Sikorová Michaela
4 Olympáci 946 8. Šindelek Vladan 13. Šindelek Pavel 29. Blabla Tomáš 69. Pácha Zdeněk 73. Kimla Jan 153. Bortel Jaroslav
5 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 928 12. Bechný Michal 14. Filipec Petr 39. Křenek Radek 40. Říha Pavel 61. Flaša David 102. Koníř Vojtěch 132. Tomanec Karel 264. Juríčková Marta
6 Jump Sport 908 16. Otevřel Vít 25. Bohatý Tomáš 44. Ručka Richard 71. Mazur Martin
7 X-Trail Orlová 899 3. Čer Tomáš 27. Ondruch Adam 76. Šafrán Matěj 109. Bartošová Denisa 127. Lukáš Jakub 150. Šimčík Vladimír 162. Knapík Štěpán 177. Sikora Tom 234. Malošík Jan 250. Koziel Michal 258. Hradil Pavel 260. Sikorová Dagmar 262. Podolák Lukáš 289. Sedláček Luděk 305. Ježová Jana
8 VZS Ostrava 843 21. Pokorný Radim 64. Stoszek Jan 65. Wojtyla Jaromír 141. Hegedüs Robert 149. Kotek Martin 194. Doležal Filip 206. Munk Rudolf 237. Beremlijski Petr 265. Orlíková Pavla 284. Orlík Pavel
9 Fialové kobry 819 10. Najvert Stanislav 74. Hudečková Tamara 91. Kempa Jan
10 CK Continental Frenštát p.R. 801 26. Škoda Kristián 54. Grussmann Václav 112. Schneider Rudolf
11 TK Ostrava 799 7. Sosna Tomáš 86. Gruchala Vojtěch 105. Hurník Pavel 214. Prouza Martin 216. Gruchalová Lucie
12 masazpromuze.cz 760 32. Javorek Petr 42. Hlavatík Jan 159. Černý Viktor
13 Pepa Team F-M 746 50. Dinter Jiří 79. Lipták Radim 118. Krejčí Lukáš 191. Marek René 201. Staš Kamil 319. Krejčí Josef
14 X-AIR Ostrava 730 49. Zeman Marek 93. Velička Zdeněk 121. Škapa Marek 209. Švidernoch Milan 213. Koukal Jan 273. Wludyka Petr 323. Koukalová Viktorie 331. Koukalová Magdalena 337. Bednarz Luděk
15 JAPA outdoor team 719 57. Molitor Tomáš 94. Glombek Štěpán 123. Mikeska Vojtěch 133. Nykl Jakub 160. Tyleček Václav 199. Glombek František 272. Trentin Tomáš 297. Bělík David
16 HO Baník Karviná 681 34. Stančík Bedřich 37. Žuška Marcel 241. Pěgřimek Milan
17 Janys Extreme Racing 648 46. Beránek Jakub 92. Kašpar Zdeněk 207. Bužek Rostislav 223. Vančurová Lenka 271. Mužíková Jana 278. Novák Petr 314. Kašparová Jana
18 SK Valašského království 642 99. Martinák Tomáš 101. Polášek Tomáš 151. Groš Štefan ml. 200. Harabiš Radim 247. Groš Štefan 252. Cypra Zdeněk 255. Říčný Petr 263. Dlouhý Vašek 287. Geletičová Anna
19 MH Bike - GYNPRENATAL 626 66. Helcel Richard 144. Benda Jiří 157. Benda Jaroslav 169. Klus Daniel 174. Helcel Martin st. 176. Byrtus Ivo 196. Chmiel Radim 229. Vach Jiří 293. Bendová Veronika
20 Racing Olešná 622 106. Maršálek Tomáš 128. Lach Alan 137. Šnajder Roman 138. Šamaj Jaroslav 140. Buchal Ivo 143. Guziur Dalibor 204. Franta Roman
21 Horolezci FM 616 70. Martikán Jiří 117. Martikánová Alice 190. Kolouch David
22 Methanol A 603 24. Ponek Tibor 35. Žniva Ondřej
23 SK fuga 562 58. Hlaváč Lumír 134. Hrabec Jan 239. Majtner Petr
24 Young Life 546 15. Maceček Tomáš 186. Hořák Jan 246. Liška Marek
25 Chimpanzee 545 95. Petruňa Vojtěch 100. Waloszek Vlastislav 253. Tuharský Erik
26 SK Fighter Inside 527 111. Lindovský Tomáš 168. Rykr Vojtěch 187. Gryc Marek 203. Ryzí Martin 205. Byrtus Jiří 251. Huba Daniel 270. Gerych Jan 276. Přecechtěl Ondřej 321. Čepčorová Denisa
27 KHB Radegast 510 45. Suchánek Lukáš 107. Šnevajs Radomír
28 Porubští Rafani 508 113. Janas Karel 155. Šotola Roman 217. Štýbar Luděk
29 The cooling birds 460 82. Navrátil Michal 120. Martinec Václav
30 Sám za sebe 446 41. Rychlý Pavel 238. Klímek Ondřej 268. Rychlá Pavlína 283. Schindler Martin
31 Čajovna Magnolia Frenštát 444 98. Maniš Martin 142. Vaňko Oldřich 309. Vašendová Jana
32 SDH Mniší 436 88. Marák Jakub 221. Harabiš Václav 248. Žabenský Stanislav 249. Marák Ondřej
33 Team Forman Cinelli 411 87. Toman Jiří 173. Chmura Petr 322. Toman Petr
34 F-M bajkeři 407 85. Chvostek Pavel 170. Kolčárek Rostislav
35 Danyho parťáci 395 78. Ryšánek Vojtěch 245. Zinecker Jiří 275. Olšer Martin
36 Trek 1324 360 172. Dohnal Martin 202. Graca Aleš 259. Směja Daniel 301. Jasiok Přemysl
37 SK Jiří Team Ostrava 354 6. Klos Viktor 307. Říman Matěj
38 Bratrstvo neohrožených 351 180. Porwisz Vojtěch 230. Klimeš Michal 232. Kurc Ludvík
39 Prajzská s.r.o 335 4. Pytlík Jiří
40 Backaldrin Team 329 97. Filip Richard 236. Mezera Martin
41 Abadzikra 326 124. Jirka Kuba 212. Kozina Jan
42 AK Olomouc 311 20. Sýkora Lukáš
42 Otec a syn 311 163. Stojanovič Teodor 188. Ševčík Ondřej
44 Bílovec 308 23. Škrabánek Petr
45 Creazy Team 299 181. Bednář Daniel 182. Vondráček Tomáš
46 SK Bagbike 297 67. Görlich Petr 311. Pytlová Markéta 318. Krhut Martin 320. Pytel Jaromír
47 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 296 148. Kubita Viktor 233. Bilous Martin 316. Kubitová Kamila
48 MK Seitl Ostrava 292 48. Prášil Vítězslav 326. Bažanowski Rostislav 327. Škrdová Danuše 328. Vraníková Lenka
49 Bo 288 147. Vítek Antonín 227. Drienovský Zbyněk
50 Kroky z Orlový 280 171. Beilner Jakub 211. Matúška Daniel
51 YOGi Racing Ostrava 279 52. Beneš Petr
52 SK Oceláci Ostrava 277 192. Musil Jan 193. Odehnalová Lucie
52 synci z Kateřinek 277 158. Dubový Jiří 267. Mrůzek Martin 291. Matula Vít
54 Hrabůvka 274 178. Částečka Roman Ml. 210. Částečka Roman
55 Erholung 272 59. Rataj Pavel
56 Jump sport- Moira 271 60. Křižák Petr
57 Studiosolaris.cz/skvk.cz 268 63. Michna Roman
58 Matrix Team 258 75. Oswald Pavel 329. Levinský Lukáš
59 Team Great Britain 256 114. Collen Malcolm 292. Angus Paul
60 CK Hobby Bohumín 254 77. Kusidlo Mariusz
61 Devotion Team 251 80. Mrověc Tomáš
62 Neběžecký kroužek 250 81. Kouřil Jaroslav
63 Gogy Team 247 84. Goláň Josef
64 Medvěd z lesa 241 90. Belej David
65 Napohodu!!! bike team 227 104. Střebovský Tomáš
66 FBK Horní Suchá 225 183. Gavlas Libor 254. Dirnerová Alžběta
67 Kayak Karviná 221 110. Vašina Jiří
68 BSC Opava 215 116. Juran Radim
69 eSpring Opava 212 119. Wasserbauer Lukáš
70 Novatop Lapiere 205 126. Body Marcel
71 Gymnázium - Hrabůvka 202 129. Glonek Jakub
72 Chotěbuz 201 130. Wojnar Martin
73 REV 58 Nový Jičín 200 131. Mrklovský Petr
74 :-) 195 136. Kněžík Roman
75 VK Perun Ostrava 192 139. Pešat Jan
76 SK Hranice 186 145. Sýkora Josef
77 Chuchelná 179 152. Gregořica René
78 Vřesinští šneci 177 189. Ivanský Tomáš 296. Ivanský Dominik
79 Duke Corporation 170 161. Marek Martin
80 Methanol B 167 164. Slivka Jan
81 Pržno 166 165. Václavík Michael
82 Young & Rich 165 215. Bernard Adam 282. Stanislav Jiří
83 Kopřivnice 164 167. Kohoutek Martin
84 Georgino goes to Hollywood 154 222. Vraspir Zdeněk 286. Hanulík Jiří
85 HO Studénka 152 179. Marek Jakub
86 KB RYBNICKA KUŻNIA 147 184. Skomorowski Stanislaw
87 bez 146 185. Sojka Patrik
88 Rekrea team 133 198. Rybiář Michal
89 Poličná 123 208. Dorčák Josef
90 3SA Racing Team 113 218. Pindor Lukáš
91 HO Havířov 112 219. Slíva Čestmír
92 Skifren 107 224. Káňa Josef
93 Vřesina 106 225. Krčmář Pavel
94 Opava 105 226. Biller Marek
95 Langzam Team 103 228. Brázda Martin
96 Prajzský BK Kravaře 96 235. Michalčík Karel st.
97 Hašani SK Bagbike 92 294. Hašek Max 295. Hašek Petr 312. Hašek Daniel
98 Malbery Opava 88 243. Kubínová Klára
99 Řím Tým 80 290. Římánek Jiří 310. Římánek Lukáš 313. Římánek Ondřej
100 Klub Důchodců 57 302. Vilhelm Václav 303. Dědek Beskydský
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »