Visalaje, parkoviště - mistrovství - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
1. 12. 2012, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
1 cm
Rychlost větru:
10 km/h
Výsledky nejsou zatím kompletní.
Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 13:58:18
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 (mo)mentálně Opavské dupy 984 1. Kasalík Radim 8. Nycz Petr 23. Kokošek Oldřich 30. König Michal 40. Hudeček Petr 48. Beneš Pavel 53. Franer Kuba 139. Michalčík Karel 156. Beneš Daniel 171. Machůtová Lucie 283. Bittnerová Lenka
2 Olympáci 974 5. Šindelek Vladan 6. Šindelek Pavel 19. Blabla Tomáš 66. Pácha Zdeněk 138. Bortel Jaroslav
3 Jump Sport 960 4. Zemaník Jan 16. Otevřel Vít 21. Ručka Richard 28. Bohatý Tomáš 55. Křižák Petr 56. Mazur Martin
4 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 946 10. Holiš Martin 13. Bechný Michal 25. Filipec Petr 26. Křenek Radek 36. Koníř Vojtěch 37. Říha Pavel 133. Tomanec Karel
5 Splašení goroli 939 2. Lichý Tomáš 27. Cienciala Tomáš 41. Lanc Vojtěch 52. Gabrys Dominik 96. Lichý Dušan 110. Ostruszka Michal
6 masazpromuze.cz 923 15. Hlavatík Jan 20. Javorek Petr 35. Swaczyna Petr
7 Fialové kobry 912 11. Najvert Stanislav 31. Kempa Jan 39. Hudečková Tamara 131. Pigula Jaromír
8 VZS Ostrava 838 24. Pokorný Radim 63. Hrubý Daniel 68. Stoszek Jan 69. Wojtyla Jaromír 95. Krejčiříková Denisa 124. Hegedüs Robert 144. Kotek Martin 146. Doležal Filip 148. Munk Rudolf 159. Krejčiříková Ivona 192. Hájková Lenka 211. Beremlijski Petr
9 Team Forman Cinelli 821 38. Kožušník Adam 46. Fierla Ondřej 88. Marek Miroslav 118. Toman Jiří 147. Chmura Petr 175. Lant Antonín 250. Bezunk Ondřej 282. Toman Petr
10 Pepa Team F-M 808 47. Lipták Radim 65. Dinter Jiří 73. Trávníček Rostislav 83. Chrobák Radek 193. Koval Radim 237. Landsberger Filip 280. Krejčí Josef
11 X-Trail Orlová 746 51. Sikora Tom 85. Ondruch Adam 111. Tešnar Marek 119. Bartošová Denisa 120. Šimčík Vladimír 136. Lukáš Jakub 231. Hradil Pavel 232. Sikorová Dagmar 233. Čer Tomáš 245. Sedláček Luděk 264. Tomanová Marie
12 JAPA outdoor team 739 54. Glombek Štěpán 75. Plaček Michael 125. Nykl Jakub 145. Tyleček Václav 162. Glombek František 170. Viej Radomír 229. Puška Marek
13 X-AIR Ostrava 700 43. Škapa Marek 89. Velička Zdeněk 161. Koukal Jan 208. Švidernoch Milan 258. Wludyka Petr 284. Koukalová Viktorie 287. Bednarz Libor 288. Bednarz Luděk
14 SK Valašského království 694 32. Kokeš Pavel 86. Píša Martin 181. Harabiš Radim 191. Cypra Zdeněk 212. Říčný Petr 217. Groš Štefan 236. Groš Štefan ml. 254. Geletičová Anna
15 Racing Olešná 680 77. Lach Alan 101. Maršálek Tomáš 135. Guziur Dalibor 165. Franta Roman
16 MH Bike - GYNPRENATAL 642 42. Helcel Richard 137. Benda Jaroslav 172. Benda Jiří 224. Chmiel Radim 240. Vach Jiří
17 Porubští Rafani 631 64. Ehler Tomáš 103. Motl Vojtěch 195. Štýbar Luděk 235. Čížková Klára
18 Malbery Opava 616 50. Kubín Jakub 126. Kubín Jiří 201. Kubínová Klára 221. Kubínová Eliška
19 Manín Považská Bystrica 613 3. Vyhnička Kamil 58. Letko Miroslav
20 CK Continental Frenštát p.R. 587 79. Grussmann Václav 123. Schneider Rudolf 204. Jurečka Roman
21 Gymnázium - Hrabůvka 567 84. Glonek Jakub 154. Hofírek Jiří 188. Chochola Václav 242. Miksa Vojtěch 272. Fukalová Martina
22 SK Bagbike 556 74. Krhut Martin 87. Görlich Petr 276. Pytlová Markéta 286. Pytel Jaromír
23 Duke Corporation 555 80. Ščerba Marek 128. Marek Martin 230. Magdon Roman
24 TK Ostrava 539 105. Gruchala Vojtěch 143. Prouza Martin 206. Gruchalová Lucie
25 The cooling birds 538 57. Navrátil Michal 67. Martinec Václav
26 Chimpanzee 524 76. Petruňa Vojtěch 179. Swaczyna Patrik 214. Tuharský Erik 261. Pěgřím Filip 262. Schwarz Jindřich 268. Swaczyna Tomáš 281. Brudný Jan
27 SK Fighter Inside 513 140. Rykr Vojtěch 166. Gryc Marek 174. Kotalová Jája 178. Ryzí Martin 279. Čepčorová Denisa
28 ED6U ELEMIC RACING 504 44. Knopp Petr 222. Kuželová Adéla 223. Češek Kuba 255. Vilím Ludvík 269. Lisník Rostislav
29 Horolezci FM 500 60. Martikán Jiří 102. Martikánová Alice
30 Kroky z Orlový 479 117. Beilner Jakub 151. Matúška Daniel 246. Podlesný Karel
31 Young Life 472 7. Maceček Tomáš 187. Liška Marek
32 Kayak Karviná 452 97. Vašina Jiří 113. Vašina Jiří
33 Čajovna Magnolia Frenštát 417 104. Maniš Martin 141. Vaňko Oldřich
34 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 413 112. Kubita Viktor 197. Bilous Martin 271. Kubitová Kamila
35 F-M bajkeři 362 127. Chvostek Pavel 173. Kolčárek Rostislav
36 Janys Extreme Racing 352 153. Hrnčíř Martin 157. Bužek Rostislav
37 SK Oceláci Ostrava 335 158. Odehnalová Lucie 169. Musil Jan
38 Backaldrin Team 321 134. Filip Richard 207. Mezera Martin
39 Methanol A 319 12. Žniva Ondřej
40 Brno 317 14. Rubiš Daniel
41 Scott Continental X-Race 314 17. Svoboda Tomáš
42 Prajzská s.r.o 313 18. Pytlík Jiří
43 Bílovec 302 29. Škrabánek Petr
44 KHB Radegast 298 33. Suchánek Lukáš
45 Erholung 286 45. Rataj Pavel
46 FBK Horní Suchá 283 130. Gavlas Libor 249. Dirnerová Alžběta
47 Hrabůvka 280 163. Částečka Roman 219. Částečka Roman Ml.
48 Lítací jelen 272 59. Choleva Petr
49 Matrix Team 260 71. Oswald Pavel
50 YOGi Racing Ostrava 253 78. Beneš Petr
51 Ghost-mojekolo.cz 250 81. Boček Jakub
52 Gogy Team 249 82. Goláň Josef
53 Novatop Lapiere 241 90. Body Marcel
54 Medvěd z lesa 239 92. Belej David
55 Havířov 238 93. Richter Ondřej
56 ?? 233 98. Chrobok Richard
57 Devotion Team 231 100. Mrověc Tomáš
58 Vřesinští šneci 225 106. Ivanský Tomáš
59 Napohodu!!! bike team 223 108. Střebovský Tomáš
60 Danyho parťáci 222 213. Olšer Martin 227. Zinecker Jiří
60 Gumárny Zubří 222 109. Vlček Tomáš
62 VK Perun Ostrava 217 114. Pešat Jan
63 REV 58 Nový Jičín 216 115. Mrklovský Petr
64 Bo 211 210. Drienovský Zbyněk 241. Čupová Jana
65 !Slezan Opava 210 121. Jarnot Michal
66 Neběžecký kroužek 209 122. Kouřil Jaroslav
67 Pržno 202 129. Václavík Michael
68 Řím Tým 201 244. Římánek Jiří 273. Římánek Ondřej 275. Římánek Lukáš
69 Trek 1324 198 225. Směja Daniel 239. Graca Aleš
69 synci z Kateřinek 198 226. Mrovec Dušan 238. Matula Vít
71 Abadzikra 189 142. Jirka Kuba
72 Team Great Britain 184 218. Frost Gary 260. Angus Paul
73 eSpring Opava 181 150. Wasserbauer Lukáš
74 KB RYBNICKA KUŻNIA 179 152. Skomorowski Stanislaw
75 HO Studénka 176 155. Marek Jakub
76 Hoga 167 164. Skotnica Igor
77 PRO Kentus 164 167. Goryczka Michal
78 :-) 163 168. Kněžík Roman
79 bez 155 176. Sojka Patrik
80 Skifren 154 177. Káňa Josef
81 Vřesina 148 183. Krčmář Pavel
82 SK fuga 147 184. Návrat Radan
83 Kopřivnice 145 186. Kohoutek Martin
84 Ace of Spades 141 190. Piechowicz Jiří
85 TT Ostrava 137 194. Pech David
86 Bratrstvo neohrožených 132 199. Klimeš Michal
87 SK Jiří Team 131 200. Martináková Monika
88 MK Seitl Ostrava 130 265. Ochozková Jitka 267. Kuchařová Libuše
89 HO Baník Karviná 128 203. Pěgřimek Milan
90 SKPV Tetka 126 205. Strejček Radim
91 Yogi FM - Lysůvky 122 209. Honěk Milouš
92 Karviná 115 216. Ondrášek Petr
93 Mamlasi 111 220. Fichna Jakub
94 Hašani SK Bagbike 107 277. Hašek Max 278. Hašek Petr
95 Genesis 103 228. Marťák Miroslav
96 SK Šafrata Bohumín 88 243. Nadažy Radek
97 Georgino goes to Hollywood 78 253. Hanulík Jiří
98 Klub Důchodců 74 257. Dědek Beskydský
99 Orlovačka 68 263. Šimčíková Pavla
100 HUHU Mega Racing Team 65 266. Hudeček Karel
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »