Krásná, most - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2013, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
26 cm
Rychlost větru:
50 km/h
Tisk
Aktualizováno: 7.1.2013, 11:55:50
# Tým Body Závodníci
1 Splašení goroli 977 1. Lichý Tomáš 11. Kaleta Daniel 24. Lanc Vojtěch 41. Cienciala Tomáš 44. Rajnoch Edvard 76. Žajdlík Filip 99. Lichý Dušan 214. Sikorová Michaela
2 Olympáci 970 2. Šindelek Pavel 8. Šindelek Vladan 32. Blabla Tomáš 49. Krupa Tomáš 55. Kimla Jan 58. Pácha Zdeněk
3 masazpromuze.cz 966 7. Javorek Petr 10. Swaczyna Petr 15. Hlavatík Jan 61. Černý Viktor
4 Jump Sport 949 9. Ručka Richard 14. Otevřel Vít 23. Bohatý Tomáš 37. Mazur Martin 240. Křižák Petr
5 (mo)mentálně Opavské dupy 945 4. Hudeček Petr 19. Nycz Petr 33. Kokošek Oldřich 39. König Michal 75. Franer Kuba 114. Michalčík Karel 120. Beneš Daniel 129. Brož Petr 136. Machůtová Lucie 243. Beneš Pavel
5 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 945 3. Bechný Michal 27. Koníř Vojtěch 30. Říha Pavel 43. Křenek Radek 205. Juríčková Marta
7 Team Forman Cinelli 941 6. Brož Matěj 22. Marek Miroslav 29. Fierla Ondřej 63. Toman Jiří 157. Lant Antonín 238. Chmura Petr 241. Toman Petr
8 Fialové kobry 905 12. Najvert Stanislav 26. Hudečková Tamara 50. Kempa Jan 212. Ryška Martin
9 VZS Ostrava 888 20. Pokorný Radim 28. Stoszek Jan 57. Hrubý Daniel 98. Krejčiříková Denisa 125. Hegedüs Robert 126. Munk Rudolf 139. Kotek Martin 152. Hájková Lenka 153. Doležal Filip 159. Krejčiříková Ivona 220. Beremlijski Petr
10 X-Trail Orlová 861 17. Čer Tomáš 48. Ondruch Adam 67. Sikora Tom 151. Knapík Štěpán 189. Koziel Michal 192. Sikorová Dagmar 196. Sedláček Luděk 210. Hradil Pavel 225. Tomanová Marie
11 HO Baník Karviná 798 18. Stančík Bedřich 86. Žuška Marcel 91. Hampl Tomáš 147. Przeczek Marek 162. Pěgřimek Milan
12 Racing Olešná 780 36. Lach Alan 74. Maršálek Tomáš 103. Diblík Jan 140. Guziur Dalibor 164. Švantner Bohuslav
13 Porubští Rafani 778 54. Ehler Tomáš 78. Motl Vojtěch 83. Janas Karel 124. Štýbar Luděk
14 MH Bike - GYNPRENATAL 770 45. Helcel Richard 77. Byrtus Ivo 101. Benda Jaroslav 109. Klus Daniel 150. Chmiel Radim 174. Benda Jiří 206. Vach Jiří
15 Manín Považská Bystrica 741 51. Sobek Miroslav 53. Letko Miroslav 148. Junga Marian
16 Marathon Team Klimkovice 740 16. Pavelka Radim 34. Friedel Jan 203. Wágner Petr
17 JAPA outdoor team 708 92. Plaček Michael 93. Mališ Rudolf 100. Tyleček Václav 154. Viej Radomír
18 Pepa Team F-M 672 68. Chrobák Radek 87. Lipták Radim 166. Staš Kamil 215. Landsberger Filip
19 X-AIR Ostrava 650 81. Velička Zdeněk 82. Škapa Marek 180. Švidernoch Milan 181. Koukal Jan 239. Koukalová Viktorie 244. Bednarz Luděk
20 Methanol A 642 5. Bebčák Josef 21. Žniva Ondřej
21 Malbery Opava 627 79. Kubín Jakub 111. Kubín Jiří 176. Kubínová Klára
21 SK Valašského království 627 116. Rek Filip 118. Harabiš Radim 132. Groš Štefan ml. 156. Groš Štefan 169. Říčný Petr 170. Cypra Zdeněk 218. Geletičová Anna
23 Čajovna Magnolia Frenštát 578 85. Maniš Martin 128. Vaňko Oldřich 202. Richter Martin
24 KHB Radegast 563 40. Suchánek Lukáš 59. Šnevajs Radomír
25 SK Fighter Inside 540 133. Rykr Vojtěch 155. Ryzí Martin 165. Kotalová Jája 223. Gerych Jan
26 The cooling birds 498 52. Navrátil Michal 112. Martinec Václav
27 Chimpanzee 484 146. Swaczyna Patrik 178. Tuharský Erik 185. Štirba Andrzej 186. Swaczyna Tomáš 207. Pěgřím Filip 237. Jokiel Patrik
28 Gymnázium - Hrabůvka 456 72. Glonek Jakub 134. Chochola Václav
29 Kayak Karviná 447 102. Vašina Jiří 113. Vašina Jiří
30 REV 58 Nový Jičín 443 89. Mrklovský Petr 130. Mrklovský Ondřej
31 CK Continental Frenštát p.R. 439 46. Grussmann Václav 177. Jurečka Roman
32 Řím Tým 438 123. Cimala Radek 198. Římánek Jiří 234. Římánek Ondřej 235. Římánek Lukáš
33 Horolezci FM 431 71. Martikánová Alice 160. Kolouch David
34 Duke Corporation 425 161. Marek Martin 199. Obermajer Jaroslav 208. Magdon Roman
35 ED6U ELEMIC RACING 386 65. Knopp Petr 211. Bílková Veronika
36 Kroky z Orlový 373 94. Beilner Jakub 195. Matúška Daniel
37 Backaldrin Team 364 105. Filip Richard 193. Mezera Martin
38 Team Great Britain 352 97. Collen Malcolm 213. Angus Paul
39 Ace of Spades 341 131. Piechowicz Jiří 190. Piechowicz Kateřina
40 synci z Kateřinek 332 104. Dubový Jiří 226. Matula Vít
41 FBK Horní Suchá 329 142. Gavlas Libor 191. Dirnerová Alžběta
42 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 325 106. Kubita Viktor 231. Kubitová Kamila
43 Bílovec 306 25. Škrabánek Petr
44 Scott Continental X-Race 300 31. Svoboda Tomáš
45 Otec a syn 299 144. Ševčík Ondřej 219. Stojanovič Teodor
46 Janys Extreme Racing 293 38. Beránek Jakub
47 Neběžecký kroužek 271 60. Kouřil Jaroslav
48 Devotion Team 269 62. Mrověc Tomáš
49 Georgino goes to Hollywood 267 173. Vraspir Zdeněk 222. Hanulík Jiří
49 eSpring Opava 267 64. Wasserbauer Lukáš
51 Matrix Team 265 66. Oswald Pavel
52 BSC Opava 262 69. Juran Radim
53 Hanysodonti 261 70. Holoubek Jan
54 Bo 259 182. Drienovský Zbyněk 221. Čupová Jana
55 Medvěd z lesa 258 73. Belej David
56 VK Perun Ostrava 251 80. Pešat Jan
57 Napohodu!!! bike team 247 84. Střebovský Tomáš
58 Tomka 243 88. Jurček Tomáš
59 Mosty u Jablunkova 236 95. Sikora David
60 Insportline TT Team Opava 235 96. Materová Lucie
61 Dura Bike Team 225 204. Kolčárek Ladislav 233. Husánik Róbert
62 Trek 1324 224 107. Jasiok Přemysl
63 TWIKO Ostrava 223 108. Juřica Pavel
64 SK fuga 221 110. Hrabec Jan
65 Frenštát p.R. 216 115. Prouza Robert
66 bez 214 117. Sojka Patrik
67 SK Oceláci Ostrava 212 119. Musil Jan
68 Prajzská s.r.o 209 122. Liška Petr
69 Hašani SK Bagbike 203 229. Hašek Daniel 230. Hašek Petr
70 Langzam Team 194 137. Brázda Martin
71 lepjs.cz 193 138. Zajíc Josef
72 PRO Kentus 190 141. Goryczka Michal
73 TK Ostrava 188 143. Jakl Tomáš
74 SK Jiří Team 186 145. Prejda Václav
75 F-M bajkeři 182 149. Kolčárek Rostislav
76 Chrt Brno 164 167. Pokluda Tomáš
77 Vřesina 163 168. Krčmář Pavel
78 Bratrstvo neohrožených 159 172. Klimeš Michal
79 KB RYBNICKA KUŻNIA 156 175. Skomorowski Stanislaw
80 Hrabůvka 152 179. Částečka Roman
81 Prajzský BK Kravaře 147 184. Michalčík Karel st.
82 Poličná 144 187. Dobčák Josef
83 Genesis 137 194. Marťák Miroslav
84 SK Šafrata Bohumín 115 216. Nadažy Radek
85 Palkovice 104 227. Kubica Kamil
86 TOM-RUN 103 228. Jankůj Tomáš
87 SK Bagbike 95 236. Pytlová Markéta
# Tým Body Závodníci