Velký Javorník - prolog - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
3. 11. 2013, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
40 km/h
Tisk
Aktualizováno: 4.11.2013, 16:09:38
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 (mo)mentálně Opavské dupy 1.304 2. Kasalík Radim 4. Holiš Martin 9. Hudeček Petr 27. Kokošek Oldřich 51. Beneš Pavel 123. Franer Kuba 292. Beneš Daniel
2 Olympáci 1.262 3. Šindelek Vladan 18. Svoboda Tomáš 22. Šindelek Pavel 56. Blabla Tomáš 83. Pácha Zdeněk 144. Kimla Jan
3 Jump Sport 1.239 5. Zemaník Jan 14. Otevřel Vít 41. Škrabánek Petr 77. Ručka Richard 80. Bohatý Tomáš
4 Splašení goroli 1.232 11. Kaleta Daniel 19. Žajdlík Filip 31. Rajnoch Edvard 74. Lichý Dušan
5 VZS Ostrava 1.216 12. Pokorný Radim 32. Staniek Martin 33. Stoszek Jan 48. Hrubý Daniel 88. Krejčiříková Denisa 103. Koudelka David 121. Doležal Filip 124. Wojtyla Jaromír 126. Krejčiříková Ivona 136. Munk Rudolf 142. Kotek Martin 193. Orlíková Pavla 198. Beremlijski Petr 224. Janko Dalibor 271. Hájková Lenka
6 SALOMON-RUN.CZ 1.201 6. Tuharský Erik 45. Pěgřím Filip 46. Tuharský Martin 65. Waloszek Vlastislav 241. Pĕgřìm René
7 JulboWay 1.194 15. Najvert Stanislav 20. Velička Aleš 64. Kempa Jan 122. Ivansky Tomas 170. Foltas Marcel
8 SK Valašského království 1.168 10. Michna Pavel 47. Píša Martin 69. Polášek Tomáš 90. Martinák Tomáš 131. Rek Filip 160. Tomík Matěj 190. Cypra Zdeněk 196. Groš Štefan 205. Harabiš Radim 240. Dlouhý Vašek 263. Říčný Petr 284. Martináková Monika 301. Prašivka Míra
9 X-AIR Ostrava 1.160 35. Zátopek Jiří 44. Bednarz Libor 54. Zeman Marek 101. Škapa Marek 151. Koukal Jan 223. Švidernoch Milan 250. Velička Zdeněk 296. Koukalová Viktorie 303. Bednarz Luděk
10 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.143 23. Říha Pavel 38. Flaša David 89. Křenek Radek 235. Juríčková Marta
11 Goral marathon Team 1.135 34. Sventek Ladislav 37. Ponek Tibor 87. Gajdoš Peter 158. Jeremicz Piotr 199. Jeremycz Ewa 201. Slivka Jan
12 www.masazprozeny.cz 1.118 24. Swaczyna Petr 43. Javorek Petr 108. Swaczyna Patrik 286. Bajgerová Nikola 293. Halmová Eva 294. Ublanská Kamila
13 Horolezci FM 1.108 53. Navrátil Jaroslav 57. Žákovský Petr 75. Martikán Jiří
14 JAPA outdoor team 1.068 40. Glombek Štěpán 71. Plaček Michael 114. Nykl Jakub 140. Vrubel Lukáš 141. Tyleček Václav 174. Viej Radomír 234. Kovář Lukáš 268. Slíva Jiří 270. Andráško Pavel
15 Někdy prostě musíš 1.064 1. Lukša Filip 113. Benda Jiří 135. Benda Jaroslav 242. Vach Jiří
16 X-Trail Orlová 1.061 8. Ondruch Adam 110. Petr Jan 117. Knapík Štěpán 153. Šafrán Matěj 189. Hradil Pavel 252. Sedláček Luděk 290. Tomanová Marie
17 The cooling birds 1.047 36. Navrátil Michal 94. Štverák Tomáš 116. Rada Martin
18 MH BIKE 1.034 26. Helcel Richard 79. Labuz Martin 154. Chmiel Radim 159. Klus Daniel 177. Helcel Martin st.
19 Řím Tým 1.014 13. Čada Miroslav 118. Římánek Lukáš 148. Cimala Radek 253. Římánek Jiří 285. Římánek Ondřej
20 lepus.cz 1.005 30. Stančík Bedřich 55. Žuska Marcel 203. Zajíc Josef
21 CK Continental Frenštát p.R. 1.001 29. Škoda Kristián 107. Chýlek Patrik 156. Schneider Rudolf
22 O' team 989 42. Glonek Jakub 62. Vlach Jiří 200. Mielec Jaromír 278. Vlachová Tereza
23 Janys Extreme Racing 965 61. Beránek Jakub 128. Kašpar Zdeněk 139. Krstevová Andrea 261. Genzer Dalibor
24 ULTRASTA Frýdek-Místek 955 60. Popieluch Michal 96. Piechowicz Jiří 182. Anděl Milan 257. Piechowicz Kateřina
25 Racing Olešná 953 67. Lach Alan 127. Maršálek Tomáš 146. Guziur Dalibor 243. Švantner Bohuslav 256. Košák Lukášek
26 SK Fighter Inside 941 99. Marek Lukáš 106. Rykr Vojtěch 147. Foukal Daniel 186. Ježíšek Jiří 207. Kotalová Veronika 210. Šimková Barbora 220. Gerych Jan 247. Ryzí Martin 288. Čepčorová Denisa 289. Koryčanková Klára
27 Team GB!!! 927 91. Collen Malcolm 109. Cooney Drew 166. Mayer Matthew 237. Angus Paul 277. Wickwar Russell
28 SK Bagbike 917 92. Hašek Max 129. Vrána Matěj 155. Tesarčík Jan 213. Skopal Rostislav 214. Hašek Daniel 221. Hašek Petr 222. Pytlová Markéta 265. Pytlová Eva 297. Pytel Jaromír
29 Navi 884 86. Baran Lukáš 150. Baran Ondřej 173. Baran Jiří 246. Martinák Zdeněk
30 AVA 864 130. Vynikal Bedřich 134. Gavlas Libor 165. Haitl František 178. Richter Ondřej 227. Dirnerová Alžběta
31 Manín Považská Bystrica 773 17. Martinka Lukáš 72. Letko Miroslav
32 Abadzikra 752 104. Jirka Kuba 179. Merta Miroslav 258. Knězková Jana
33 GO!GO! 722 25. Pavlík Víťa 115. Pavlíková Vendula
34 Silný Team Uničov 720 58. Smrkta Ladislav 84. Vybíral Lukáš
35 synci z Kateřinek 688 164. Wasserbauer Lukáš 168. Dubový Jiří 273. Matula Vít
36 Danyho parťáci 670 162. Filip Richard 230. Mezera Martin 231. Zinecker Jiří
37 FCB StarsHollow Frenštát p.R. 649 68. Maniš Martin 145. Vaňko Oldřich
38 KHB Radegast 611 119. Šnevajs Radomír 132. Suchánek Lukáš
39 TOBI SPORT INOV-8 600 93. Strnadel Kuba 169. Bernard Adam
40 Young Life 595 16. Maceček Tomáš 251. Menšík Jiří
41 runningman71 593 217. Kopýtko Michal 219. Kotek Jiří 264. Kotek Petr 267. Kotek Jindřich
42 Matrix Team 587 50. Oswald Pavel 225. Levinský Lukáš
43 Duke Corporation 579 112. Marek Martin 171. Magdon Roman
43 Rějzik a Raaanyk 579 204. Vítek Antonín 238. Drienovský Zbyněk 272. Čupová Jana 280. Kopčáková Jana
45 SK Oceláci Ostrava 545 105. Nevřala Michal 212. Bugner Josef
46 FM- bajkeři 505 149. Chvostek Pavel 208. Kolčárek Rostislav
47 Novatop Lapiere 479 138. Kavan Ondra 245. Kubínová Klára
48 Gymnázium - Hrabůvka 476 157. Chochola Václav 229. Šlachta Jakub
49 Třinec 428 7. Nezval Ondřej
50 ED6U ELEMIC RACING 382 49. Knopp Petr
51 Team Forman Cinelli 380 180. Chmura Petr 302. Toman Petr
52 Studiosolaris.cz 379 52. Michna Roman
53 Hrádek ve SL. 365 66. Kaleta Karel
54 Fialové kobry 361 70. Hudečková Tamara
55 Family team 358 73. Kostka Tomáš
56 Neběžecký kroužek 355 76. Kouřil Jaroslav
57 Porubští Rafani 353 78. Janas Karel
58 Baška team 350 81. Karásek Jiří
59 Hrádek ve Slezsku 349 82. Kubienka Libor
60 Frenštát p.R. 346 85. Prouza Robert
61 BM-UNIVERSAL ELEKTRO 336 95. Figura Lukáš
62 Bikekram 334 97. Král David
63 SK Hranice 333 98. Sýkora Josef
64 Tichá 331 100. Baletka Stanislav
65 BSC Opava 329 102. Juran Radim
66 Mike Bike 297 282. Rajská Lenka 283. Šviderský Radek
67 Chilli Maniacs 294 137. Škabraha Pavel
68 Ostrava 279 152. Petrašek Adam
69 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 270 161. Kubita Viktor
70 Vortex Bike Team 268 163. Holub Milan
71 COLOMBIA PASSION 264 167. Gil Košák Jan
72 Veslařský klub Perun Ostrava 255 176. Pešat Jan
73 TWIKO Ostrava 250 181. Juřica Pavel
74 KB RYBNICKA KUŻNIA 248 183. Skomorowski Stanislaw
75 SK Vrbno p. Pradědem 247 184. Knápková Michala
76 horalové 246 185. Šubert Pavel
77 Vivatsport 244 187. Gromus Petr
78 Malbery Opava 239 192. Kubín Jiří
79 Ogaři zpod Radhoště 237 194. Jurek Michael
80 outdoors jappa 236 195. Trentin Tomáš
81 Pepa Team F-M 234 197. Dinter Jiří
82 Lhotka pod Ondřejníkem 225 206. Krnáč Víťa
83 F-M bajkeři 215 216. Varga Leonard
84 Vřesina 213 218. Krčmář Pavel
85 Hrabůvka 205 226. Částečka Roman
86 Klub Důchodců 203 228. Dědek Beskydský
87 Paprika Lysá hora 199 232. Balko Peter
88 pijte furt 198 233. Klupa Michal
89 Yogi FM - Lysůvky 195 236. Honěk Milouš
90 Frydex 192 239. Vavruša Martin
91 V-Team 183 248. Knap Tomáš
92 MK Seitl Ostrava 182 249. Schwarzová Petra
93 vcomp.cz 177 254. Orlík Pavel
94 HUHU Mega Racing Team 172 259. Hudeček Karel
95 KAM racing team o.s 169 262. Jarolím Aleš
96 HALOSPORT 162 269. Vařeka Vladan
97 MTK Klimkovice 157 274. Wágner Petr
98 SK Šafrata Bohumín 155 276. Nadažy Radek
99 Palkovice 144 287. Kubica Kamil
100 TOM-RUN 136 295. Jankůj Tomáš
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »