Janovice - Bystré - mistrovství - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
23. 11. 2014, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
20 km/h
Tisk
Aktualizováno: 1.12.2014, 15:39:55
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Jump Sport 1.278 7. Zemaník Jan 8. Otevřel Vít 9. Pytlík Jiří 49. Škrabánek Petr 65. Bohatý Tomáš 96. Ručka Richard 199. Ryšková Barbora 225. Bohatá Anna
2 Splašení goroli 1.274 1. Lichý Tomáš 11. Gaura Adam 27. Kaleta Daniel 28. Žajdlík Filip 40. Rajnoch Edvard 57. Cienciala Martin 58. Cienciala Tomáš 101. Lichý Dušan 187. Ciencialová Bohumila
3 Manín Považská Bystrica 1.272 3. Ďurmek Ján 14. Vyhnička Kamil 16. Kováčik Luboš 47. Martinka Lukáš 115. Vyhnička Peter 147. Sobek Miroslav
4 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.264 6. Kozlovský Vladimír 13. Koníř Vojtěch 15. Ambros Jakub 23. Zemánek Vojtěch 31. Říha Pavel 33. Kostka Tomáš 36. Šivic Vojtěch 42. Filipec Petr 52. Reček Jan 55. Škuca Zbyněk 114. Kozlovský Alexandr 181. Tomanec Karel 291. Adamčíková Klára 301. Juríčková Marta
5 Pearl iZUMi 1.255 4. Maceček Tomáš 18. Ondruch Adam 24. Pokorný Radim 37. Kokošek Oldřich 78. Kuklová Andrea
6 Olympáci 1.225 12. Šindelek Pavel 21. Šindelek Vladan 35. Blabla Tomáš 60. Šindelek Daniel 108. Pácha Zdeněk 149. Kimla Jan
7 Beskydští nomádi 1.223 17. Peter Tomáš 19. Holoubek Jan 34. Mikloš Martin 113. Fluksa Jiří 165. Holoubková Hana 214. Mikloš Libor
8 (mo)mentálně Opavské dupy 1.216 20. Hudeček Petr 25. Kubín Jakub 32. Fierla Ondřej 71. Beneš Pavel 135. Franer Kuba
9 AVA 1.193 2. Horák Ondřej 46. Richter Ondřej 68. Delingerová Marie 92. Frank Pavel 155. Haitl František 180. Vynikal Bedřich 299. Dirnerová Alžběta
10 lepus.cz 1.174 22. Stančík Bedřich 30. Žuska Marcel 67. Benesz Radomir 73. Nutil Tomáš 82. Mrázek Tomáš 98. Przeczek Marek 99. Kurka Michal 206. Kurková Iveta 217. Zajíc Josef 255. Hota Dalimil 296. Pěgřimek Milan
11 MH bike - někdy prostě musíš 1.169 5. Polášek Jan 45. Helcel Richard 80. Labuz Martin 103. Benda Jiří 164. Helcel Martin st. 169. Chmiel Radim 197. Vach Jiří 210. Benda Jaroslav 237. Jurášek Tomáš 256. Bendová Veronika
12 X-Trail Orlová 1.086 44. Mooc Filip 59. Kukla Ondřej 104. Knapík Štěpán 132. Sejkora David 144. Tešnar Marek 188. Vondráček Tomáš 243. Petr Jan 257. Hradil Pavel 259. Řehová Martina 270. Sikorová Dagmar 300. Sedláček Luděk 307. Pařík Richard 343. Tomanová Marie
13 FCB StarsHollow Frenštát p.R. 1.041 69. Maniš Martin 72. Blažek Jiří 111. Kantor Miroslav 146. Vaňko Oldřich 238. Mikerásek Radek 280. Bordovský Lukáš 282. Marková Nikola
14 VZS Ostrava 1.037 29. Stoszek Jan 107. Krejčiříková Ivona 120. Wojtyla Jaromír 130. Krejčiříková Denisa 162. Doležal Filip 195. Beremlijski Petr 205. Orlíková Pavla 227. Munk Rudolf 234. Stočková Olga 265. Janko Dalibor 323. Böhmová Michaela 335. Vraníková Lenka
15 Pepa Team F-M 990 87. Lipták Radim 95. Trávníček Rostislav 121. Goryczka Michal 236. Husánik Róbert 327. Šokalová Ludmila 332. Pecha Vladan
16 JAPA sports & Běžecká skupina v Č. Těšíně 982 84. Vrubel Lukáš 93. Glombek Štěpán 134. Siuda Stanislav 196. Konieczny Jiří 229. Kovář Lukáš 235. Tyleček Václav 304. Dorda Miloslav 309. Stoklásková Pavla 340. Ostruszka Michal
17 Janys Extreme Racing 970 50. Beránek Jakub 89. Chrobák Radek 184. Kašpar Zdeněk 314. Kulig Tomas
18 SALOMON-RUN.CZ 938 81. Kajánek Adam 106. Nezval Ondřej 168. Wojnar Martin
19 Team GB!!! 935 94. Gruchala Vojtěch 128. Mayer Matthew 136. Collen Malcolm 178. Reeves Dean 295. Angus Paul 334. Wickwar Russell
20 ULTRASTA Frýdek-Místek 930 48. Popieluch Michal 152. Anděl Milan 163. Piechowicz Jiří
21 CK Continental Frenštát p.R. 911 64. Ondřejka Míra 102. Jurečka Roman 216. Schneider Rudolf
22 Rungo Ostrava 904 66. Navrátil Jaroslav 131. Karásek Jiří 192. Hořínek Martin 215. Muron Radim 228. Rigo David 252. Konečná Gabriela 260. Dudková Jarmila
23 Racing Olešná 897 62. Lach Alan 110. Maršálek Tomáš 224. Hlavatík Ladislav
24 Trek 1324 869 85. Jasiok Přemysl 138. Jasiok Lumír 201. Misiarz Petr 283. Směja Daniel 292. Riegel Jan 303. Ficek Pavel 322. Ficeková Klára
25 X-AIR Ostrava 848 41. Zátopek Jiří 185. Pigula Jaromír 219. Škapa Marek 272. Švidernoch Milan 338. Bednarz Luděk
26 Team LightBIKE 805 86. Kvapulinský Martin 160. Stöcker Kamil 242. Novák Petr 246. Mikuš Marian 313. Ivánek Dušan
27 The cooling birds 775 83. Navrátil Michal 159. Štverák Tomáš 276. Valach Jakub
28 SK Fighter Inside 761 63. Marek Lukáš 211. Ježíšek Jiří 258. Hellemannová Lenka 321. Čepčorová Denisa
28 SK Valašského království 761 77. Píša Martin 189. Groš Štefan 266. Cypra Zdeněk 267. Harabiš Radim 290. Říčný Petr
30 synci z Kateřinek 744 91. Wasserbauer Lukáš 218. Mrůzek Michal 240. Dubový Jiří 277. Mrůzek Martin 319. Matula Vít
31 Kulturně sportovní klub Vělopolí 618 105. Byrtus Lukáš 139. Pietrzyk Rostislav
32 Matrix Team 576 100. Oswald Pavel 186. Levinský Lukáš
33 SK Oceláci Ostrava 574 200. Odehnalová Lucie 241. Musil Jan 278. Grym Aleš 329. Orlík Břetislav
34 Goral marathon Team 559 56. Sventek Ladislav 247. Slivka Jan
35 REV 58 Nový Jičín 551 117. Mrklovský Ondřej 194. Mrklovský Petr
36 Porubští Rafani 548 124. Janas Karel 190. Štýbar Luděk
37 HO Studénka 523 157. Šindel Martin 182. Marek Jakub
38 GO!GO! 488 38. Pavlík Víťa 336. Chýlková Patricie
39 TT Ostrava 485 170. Havránek Jan 207. Červenka Dalibor
40 FC-B7 TÝM!!! 460 193. Král Mirek 209. Liška Petr
40 Funny team 460 154. Baletka Stanislav 248. Zábranský Milan
42 YOGi Racing Ostrava 446 79. Beneš Petr 337. Žižka Pavel
43 Run4Fun 433 123. Stojanovič Teodor 306. Moskala Pavel
44 Tučňáčí Tandem 431 143. Pech David 288. Drastichová Tereza
45 Rajec 422 10. Galovič Rastislav
46 Tomka 416 183. Jurček Tomáš 263. Zechová Kateřina
47 MKS Centrum Dziegielos 405 26. Lupiezowiec Piotr
48 Kyčerský trhači 388 43. Ponek Tibor
49 Marathon Team Klimkovice 380 51. Pavelka Radim
50 JulboWay 378 53. Lukáš Jakub
51 SK Bagbike Rubing 377 54. Géryk Jaromír
52 pome Poruba 357 74. Filgas Ondřej
53 TJ Sokol Jehnice 356 75. Šicha Martin
54 Gymnázium - Hrabůvka 355 284. Šlachta Jakub 326. Fukalová Hana 328. Vývodová Jana
55 Veslařský klub Perun Ostrava 344 220. Pešat Jan 298. Černák Vojtěch
56 Frenštát p.R. 341 90. Prouza Robert
57 Salsa 338 250. Hrušková Lenka 274. Šimčák Jan
58 F-M bajkeři 332 245. Kolčárek Rostislav 285. Varga Leonard
59 Studiosolaris.cz 322 109. Michna Roman
60 Neběžecký kroužek 315 116. Kouřil Jaroslav
61 Silný Team Uničov 313 118. Vybíral Lukáš
62 Abadzikra 312 119. Kozina Jan
63 Medvěd z lesa 309 122. Belej David
64 O' team 306 125. Cienciala Jan
65 EPO Machinery 294 137. Slovák Vladimír
66 Běžecký klub České spořitelny 291 140. Černý Tomáš
67 Hrádek ve SL. 289 142. Kubienka Libor
68 Georgino goes to Hollywood 287 273. Vraspir Zdeněk 302. Hanulík Jiří
69 SDH Mniší 286 145. Žabenský Stanislav
70 TWIKO Ostrava 283 148. Juřica Pavel
71 horalové 281 150. Šubert Pavel
72 HUPNAKOLO.CZ 280 151. Kocián Daniel
73 TOBI SPORT INOV-8 275 156. Strnadel Kuba
74 Volvo Ostrava 270 161. Balcar Marek
75 Fialové kobry 266 254. Ryška Martin 342. Hudečková Tamara
76 jum 265 166. Kubín Jiří
77 KHB Radegast 264 167. Šnevajs Radomír
78 Orlová 74/74 Team 260 171. Valtr Daniel
79 Vivatsport 258 173. Gromus Petr
80 Valašská Polanka 257 174. Sýkora Josef
81 TJ Liga 100 Olomouc 255 176. Otevřelová Kristýna
82 PJR 254 177. Pokluda Jiří
83 MÍSTNÍ architekti 233 198. Gazda Richard
84 Team Forman Cinelli 227 204. Chmura Petr
85 Lubíci 219 212. Krupa Lubomír
86 Kalit team Ostrava 218 213. Javorek Lukáš
87 animal 209 222. Nycz Aleš
88 Horolezci FM 208 223. Kolouch David
89 Equipo pan y agua 200 231. Kahánek Dalibor
90 AK Olomouc 182 249. Sýkora Lukáš
91 Opava 178 253. Markovič Luboš
92 Hospůdka u Kumpána 169 262. Mihalčík Igor
93 Apréski Pro 163 268. Pavlorek Michal
94 Kroky z Orlový 160 271. Beilner Jakub
95 Tinkoff Saxo 156 275. Šimková Barbora
96 runningman71 150 281. Kotek Petr
97 Telebridge Team 145 286. Reimer Petr
98 pijte furt 137 294. Klupa Michal
99 Rějzik a Raaanyk 126 305. Drienovský Zbyněk
100 SK Šafrata 123 308. Nadažy Radek
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »