Ostravice, železniční přejezd - night - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
21. 12. 2014, 16:30
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
3 cm
Rychlost větru:
40 km/h
Tisk
Aktualizováno: 25.12.2014, 10:49:56
# Tým Body Závodníci
1 Pearl iZUMi 1.270 2. Maceček Tomáš 15. Kokošek Oldřich 22. Pokorný Radim 91. Krstevová Andrea
2 Splašení goroli 1.262 1. Lichý Tomáš 18. Žajdlík Filip 32. Rajnoch Edvard 47. Cienciala Tomáš
3 Beskydští nomádi 1.257 9. Peter Tomáš 10. Holoubek Jan 20. Mikloš Martin 48. Staš Michal 67. Fluksa Jiří 116. Holoubková Hana 117. Burian Jaroslav
4 AVA 1.252 3. Horák Ondřej 21. Kovář Roman 29. Richter Ondřej 53. Delingerová Marie 132. Vynikal Bedřich 276. Dirnerová Alžběta
5 Jump Sport 1.242 5. Otevřel Vít 7. Pytlík Jiří 49. Ručka Richard 54. Škrabánek Petr 57. Bohatý Tomáš 90. Křižák Petr
6 lepus.cz 1.241 12. Žuska Marcel 17. Stančík Bedřich 23. Böhm Radek 73. Benesz Radomir 103. Nutil Tomáš 130. Mrázek Tomáš 141. Przeczek Marek 186. Zajíc Josef 204. Hampl Tomáš 268. Hota Dalimil 270. Pěgřimek Milan
6 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.241 6. Ambros Jakub 25. Kozlovský Alexandr 26. Kostka Tomáš 30. Říha Pavel 36. Zemánek Vojtěch 37. Šivic Vojtěch 38. Filipec Petr 89. Reček Jan 142. Tomanec Karel 237. Adamčíková Klára 279. Juríčková Marta
8 Olympáci 1.233 8. Šindelek Pavel 13. Šindelek Vladan 42. Šindelek Daniel 55. Blabla Tomáš 99. Pácha Zdeněk 131. Kimla Jan 254. Kimla Martin
9 (mo)mentálně Opavské dupy 1.170 14. Fierla Ondřej 16. Hudeček Petr 93. Franer Kuba 171. Beneš Pavel 228. Kasalík Radim
10 FCB StarsHollow Frenštát p.R. 1.169 28. Juračák Erik 40. Blažek Jiří 56. Kantor Miroslav 77. Maniš Martin 100. Bujok Ondřej 119. Vaňko Oldřich 203. Bordovský Lukáš 239. Mikerásek Radek 248. Marková Nikola
11 X-Trail Orlová 1.136 24. Mooc Filip 45. Kukla Ondřej 88. Sejkora David 156. Tešnar Marek 264. Pařík Richard 296. Podolák Karel 313. Tomanová Marie 315. Hradil Pavel 318. Knapík Štěpán
12 VZS Ostrava 1.122 19. Stoszek Jan 68. Krejčiříková Denisa 84. Letko Miroslav 96. Wojtyla Jaromír 121. Doležal Filip 150. Hegedüs Robert 166. Orlíková Pavla 182. Munk Rudolf 192. Beremlijski Petr 219. Stočková Olga 232. Böhmová Michaela 235. Janko Dalibor 267. Schwarzová Petra 293. Orlík Pavel 307. Krejčiříková Ivona
13 MH bike - někdy prostě musíš 1.087 35. Helcel Richard 85. Benda Jiří 86. Labuz Martin 160. Chmiel Radim 173. Vach Jiří 189. Benda Jaroslav 252. Jurášek Tomáš
14 Manín Považská Bystrica 1.083 11. Vyhnička Kamil 52. Liška Andrej 147. Vyhnička Peter
15 CK Continental Frenštát p.R. 1.036 51. Ondřejka Míra 95. Jurečka Roman 111. Škoda Kristián 184. Schneider Rudolf
16 Racing Olešná 991 39. Lach Alan 82. Maršálek Tomáš 181. Franta Roman 191. Hlavatík Ladislav 194. Šamaj Jaroslav
17 Kulturně sportovní klub Vělopolí 986 65. Byrtus Lukáš 107. Pietrzyk Rostislav 135. Pietrzyk Vratislav
18 REV 58 Nový Jičín 975 87. Mrklovský Ondřej 105. Hrnčíř Martin 126. Mrklovský Petr
19 SK Fighter Inside 968 50. Marek Lukáš 74. Ryzí Martin 201. Šafrán Matěj 234. Hellemannová Lenka
20 ULTRASTA Frýdek-Místek 944 61. Anděl Milan 98. Popieluch Michal 190. Piechowicz Jiří 260. Piechowicz Kateřina
21 Janys Extreme Racing 942 75. Frainšic Michal 136. Pokluda Jiří 140. Kašpar Zdeněk 208. Gecnuk Libor 283. Kulig Tomas
22 Matrix Team 882 115. Levinský Lukáš 134. Oswald Pavel 162. Velebil Lukáš
23 Team LightBIKE 874 83. Kvapulinský Martin 153. Stöcker Kamil 183. Stöcker Richard 213. Labudek Tomáš 241. Ivánek Dušan
24 Team GB!!! 872 120. Collen Malcolm 129. Cooney Drew 172. Reeves Dean 178. Frost Gary 256. Angus Paul 300. Wickwar Russell 301. Gruchala Vojtěch
25 SALOMON-RUN.CZ 870 108. Kajánek Adam 157. Tuharský Erik 158. Tuharský Martin
26 SK Valašského království 869 43. Martinák Tomáš 167. Groš Štefan 214. Cypra Zdeněk 227. Říčný Petr 230. Harabiš Radim 292. Martináková Monika
27 Přátelé zeleného údolí 867 113. Lukeš Tomáš 148. Otevřelová Kristýna 165. Mindek Tomáš 238. Chrobok Richard
28 JAPA sports & Běžecká skupina v Č. Těšíně 815 92. Vrubel Lukáš 188. Tyleček Václav 198. Kovář Lukáš 218. Viej Roman 280. Stoklásková Pavla
29 Trek 1324 796 112. Jasiok Lumír 169. Misiarz Petr 216. Směja Daniel 269. Riegel Jan 273. Ficeková Klára 288. Ficek Pavel
30 JulboWay 772 31. Lukáš Jakub 59. Czilling Petr
31 synci z Kateřinek 758 64. Wasserbauer Lukáš 220. Dubový Jiří 251. Mrůzek Martin 286. Matula Vít
32 Rungo Ostrava 740 155. Hořínek Martin 176. Navrátil Jaroslav 222. Dudková Jarmila 236. Konečná Gabriela 294. Dudek Milan
33 F-M bajkeři 706 133. Chvostek Pavel 225. Kolařík Pavel 229. Kolčárek Rostislav 240. Varga Leonard
34 SK Oceláci Ostrava 665 193. Musil Jan 211. Bugner Josef 224. Grym Aleš 295. Orlík Břetislav
35 X-AIR Ostrava 623 44. Zátopek Jiří 312. Bednarz Luděk 314. Švidernoch Milan
36 Pepa Team F-M 598 94. Goryczka Michal 299. Šokalová Ludmila 302. Pecha Vladan
37 Navi-Dobrá čajovna 579 104. Pernický Roman 179. Baran Jiří
38 Lubíci 570 124. Krupa Luboš 168. Krupa Lubomír
39 Porubští Rafani 549 128. Janas Karel 185. Štýbar Luděk
40 FC-B7 TÝM!!! 537 145. Liška Petr 180. Král Mirek
41 Marathon Team Klimkovice 521 33. Pavelka Radim 308. Friedel Jan
42 Funny team 513 123. Baletka Stanislav 226. Zábranský Milan
43 Orlová 74/74 Team 476 144. Valtr Daniel 242. Szarowski Miroslav
44 Řím Tým 451 250. Římánek Jiří 289. Římánek Ondřej 303. Římánek Lukáš
45 YOGi Racing Ostrava 450 106. Beneš Petr 306. Žižka Pavel
46 BAP Pustevny 435 4. Holiš Martin
47 Salsa 425 206. Hrušková Lenka 231. Šimčák Jan
48 MKS Centrum Dziegielos 404 27. Lupiezowiec Piotr
49 GO!GO! 397 34. Pavlík Víťa
50 TJ Sokol Jehnice 361 70. Šicha Martin
51 Medvěd z lesa 360 71. Belej David
52 SK Bagbike Rubing 359 72. Géryk Jaromír
53 Frenštát p.R. 353 78. Prouza Robert
53 Georgino goes to Hollywood 353 247. Vraspir Zdeněk 262. Hanulík Jiří
55 Neběžecký kroužek 352 79. Kouřil Jaroslav
56 Pržno 351 80. Václavík Michael
57 Silný Team Uničov 350 81. Vybíral Lukáš
58 TOBI SPORT INOV-8 330 101. Strnadel Kuba
59 KBPŠ Púchov 322 109. Hudec Marián
60 Valaští bajkeři 321 110. Pšenica Miroslav
61 KHB Radegast 317 114. Suchánek Lukáš
62 Veslařský klub Perun Ostrava 313 118. Pešat Jan
63 Ježek na kopci 309 122. Brynda Pavel
64 BSC Opava 306 125. Juran Radim
65 Tučňáčí Tandem 294 277. Pech David 291. Drastichová Tereza
66 Abadzikra 293 138. Merta Miroslav
67 The cooling birds 292 139. Štverák Tomáš
68 Volvo Ostrava 285 146. Balcar Marek
69 HUPNAKOLO.CZ 280 151. Kocián Daniel
70 EPO Machinery 277 154. Slovák Vladimír
71 Vivatsport 272 159. Gromus Petr
72 horalové 267 164. Šubert Pavel
73 Lysá pod Makytou 257 174. Junga Marian
74 Kalit team Ostrava 256 175. Javorek Lukáš
75 HUHU Mega Racing Team 241 310. Hudeček Karel 311. Gollová Lenka
76 animal 234 197. Nycz Aleš
77 Horolezci FM 232 199. Kolouch David
78 Equipo pan y agua 229 202. Kahánek Dalibor
79 Púchov 226 205. Vanko Daniel
80 Team Forman Cinelli 210 221. Chmura Petr
81 TT Ostrava 208 223. Červenka Dalibor
82 Opava 198 233. Markovič Luboš
83 MTK Klimkovice 187 244. Wágner Petr
84 Tomka 186 245. Zechová Kateřina
85 SK Šafrata 176 255. Nadažy Radek
86 Gymnázium - Hrabůvka 172 259. Šlachta Jakub
87 SSK Vítkovice 160 271. Neprašová Iveta
88 KB RYBNICKA KUŻNIA 159 272. Skomorowski Stanislaw
89 Rějzik a Raaanyk 156 275. Drienovský Zbyněk
90 Opavské dupy 150 281. Zeman Radek
91 Danyho parťáci 147 284. Mezera Martin
92 Klub Důchodců 141 290. Dědek Beskydský
93 Vsacan Tour Vsetín 134 297. Gromusova Alexandra
94 masažproženy 127 304. Halmová Eva
95 www.masazprozeny.cz 126 305. Ublanská Kamila
96 NOVATOP 122 309. Čupová Jana
97 Fialové kobry 115 316. Hudečková Tamara
98 TOM-RUN 114 317. Jankůj Tomáš
# Tým Body Závodníci