Ostravice, hráz přehrady Šance - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
8. 11. 2015, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
8 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
30 km/h
Tisk
Aktualizováno: 15.11.2015, 21:36:05
# Tým Body Závodníci
1 Beskydští nomádi 1.267 6. Holoubek Jan 11. Peter Tomáš 14. Mikloš Martin
2 (mo)mentálně Opavské dupy 1.263 7. Hudeček Petr 10. Kubín Jakub 18. Fierla Ondřej 70. Kasalík Radim 90. Juran Radim 120. Figura Michal 128. Franer Kuba 199. Beneš Pavel 235. Balcárek Ondřej
3 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.258 9. Koníř Vojtěch 12. Lysák Vlastimil 16. Říha Pavel 17. Škuca Zbyněk 21. Kostka Tomáš 24. Reček Jan 54. Pražák Vojtěch 207. Pražáková Anežka
4 Olympáci 1.253 8. Šindelek Vladan 15. Šindelek Pavel 20. Blabla Tomáš 80. Šindelek Daniel 96. Pácha Zdeněk
5 AVA 1.234 5. Horák Ondřej 19. Dvořák Pavel 41. Richter Ondřej 83. Haitl František 98. Frank Pavel 157. Vynikal Bedřich 262. Dirnerová Alžběta
6 Jump Sport 1.224 2. Pytlík Jiří 38. Ručka Richard 45. Škrabánek Petr 51. Bohatý Tomáš
7 Splašení goroli 1.206 25. Rajnoch Edvard 28. Kaleta Daniel 34. Cienciala Tomáš 35. Žajdlík Filip 85. Lichý Dušan 247. Rajnochová Jana
7 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.206 23. Juračák Erik 31. Maniš Martin 33. Kantor Miroslav 39. Ondřejka Míra 47. Píša Martin 59. Badač Martin 107. Petr Michal 137. Vaňko Oldřich 149. Bordovský Lukáš 167. Rek Filip 174. Mikerásek Radek 177. Ondřejka Jan 179. Petrová Vlaďka 201. Marková Nikola 219. Knápková Michala 287. Schneiderková Jesika
9 SALOMON-RUN 1.168 1. Otevřel Vít 30. Tuharský Martin 114. Pěgřím Filip 243. Pĕgřìm René
10 VZS Ostrava 1.166 26. Stoszek Jan 37. Krejčiříková Denisa 64. Krejčiříková Ivona 115. Munk Rudolf 175. Beremlijski Petr 178. Kotek Martin 180. Orlíková Pavla 200. Stočková Olga 221. Schwarzová Petra 222. Janečka Rostislav 253. Janko Dalibor 276. Böhmová Michaela 279. Orlík Pavel
11 MH bike - někdy prostě musíš 1.096 46. Helcel Richard 73. Benda Jiří 78. Labuz Martin 87. Kubala Janusz 126. Klus Daniel 148. Benda Jaroslav 152. Chmiel Radim 236. Labuzová Barbora 267. Kundel Aleš 295. Helcel Martin st. 297. Helcelová Romana
12 Team LightBIKE 1.081 50. Kvapulinský Martin 69. Kučera Roman 93. Bidlo Petr 143. Labudek Tomáš 251. Nieslaník Roman
13 Janys Extreme Racing 1.071 49. Frainšic Michal 52. Beránek Jakub 121. Genzer Dalibor 190. Genzer Tomáš
14 Team GB!!! 1.019 84. Gruchala Vojtěch 86. Mayer Matthew 104. Collen Malcolm 171. Crighton Nathan 182. Angus Paul 225. Wickwar Russell 278. Mihaly Michael 290. Newport Donna
15 X-Trail Orlová 1.012 42. Sejkora David 117. Hradil Pavel 122. Tešnar Marek 208. Pařík Richard 240. Sedláček Luděk 241. Knapík Štěpán 285. Ryzí Vendula 291. Sikorová Dagmar 294. Tomanová Marie
16 Karpatrio 997 60. Doležal Filip 109. Rybiář Michal 127. Drozd Michal
17 Racing Olešná 985 66. Lach Alan 72. Pavlík Jan 170. Guziur Dalibor
18 Pearl iZUMi 982 3. Holiš Martin 22. Pokorný Radim 298. Kokošek Oldřich
19 JulboWay 980 53. Czilling Petr 106. Brtva Pavel 154. Zeman Marek
20 Matrix Team 962 68. Oswald Pavel 74. Levinský Lukáš 189. Michalová Radmila
21 Trek 1324 961 97. Jasiok Přemysl 105. Jasiok Lumír 130. Misiarz Petr 265. Riegel Jan 274. Ficeková Klára
22 lepus.cz 953 67. Mrázek Tomáš 108. Merta Miroslav 165. Zajíc Josef 273. Knězková Jana
23 SK Valašského království 945 29. Ryška Vít 124. Groš Štefan 195. Juřena Petr 203. Cypra Zdeněk 205. Harabiš Radim 250. Říčný Petr
24 SK Oceláci Ostrava 918 65. Pavlorek Adam 129. Šádková Tereza 181. Bugner Josef 275. Orlík Břetislav
25 Kulturně sportovní klub Vělopolí 888 57. Byrtus Lukáš 82. Pietrzyk Vratislav 266. Kotas Marian
26 Rungo Ostrava 881 62. Navrátil Jaroslav 162. Muron Radim 188. Rigo David 194. Wilhelm Petr 259. Král Roman
27 synci z Kateřinek 875 118. Wasserbauer Lukáš 147. Mrůzek Michal 153. Dubový Jiří 255. Matula Vít
28 Běžím nebo lezu 867 100. Robin Sedlář 158. Sionkala Michal 168. Zelená Marie 213. Dudková Jarmila 245. Dudek Milan
29 ŠANTÁNEK 856 111. Klimeš Michal 112. Stres Marián 214. Grygar David
30 JAPA sports & Běžecká skupina v Č. Těšíně 801 79. Vrubel Lukáš 142. Konieczny Jiří 271. Stoklásková Pavla
31 Funny team 799 92. Baletka Stanislav 144. Zábranský Milan 258. Brožová Dominika
32 X-AIR Ostrava 762 36. Zátopek Jiří 227. Koukal Jan 268. Švidernoch Milan 292. Bednarz Luděk 302. Koukalová Viktorie 304. Koukalová Magdalena 306. Pigula Jaromír
33 www.masazprozeny.cz 758 43. Javorek Petr 61. Hlavatík Jan
34 ULTRASTA Frýdek-Místek 741 44. Popieluch Michal 77. Piechowicz Jiří
35 GO!GO! 699 27. Pavlík Víťa 281. Pavlíková Vendula 286. Chýlková Patricie
36 Georgino goes to Hollywood 664 191. Rejzek Lukáš 209. Vraspir Zdeněk 229. Hanulík Jiří
37 The cooling birds 635 89. Němeček Martin 138. Rada Martin
38 Sk Komárov 631 75. Hřivnáč Michal 156. Novák Jan
39 Team Forman Cinelli 605 123. Hrachovina Eduard 134. Chmura Petr
40 Neběžecký kroužek 595 95. Kouřil Jaroslav 172. Tyleček Václav
41 Porubští Rafani 582 125. Štýbar Luděk 155. Přibylka Tomáš
42 runningman71 569 210. Kopýtko Michal 244. Kotek Petr 270. Kotek Jiří
43 Pepa Team F-M 536 224. Šimčák Jan 230. Šokalová Ludmila 303. Pecha Vladan
44 Duke Corporation 529 116. Magdon Roman 217. Marek Martin
45 F-M bajkeři 474 184. Kolčárek Rostislav 204. Varga Leonard
46 Gymnázium - Hrabůvka 464 141. Šlachta Jakub 257. Fukalová Hana
47 Sokol Jihlava 435 4. Wurst Milan
48 L.A.Ryby 424 206. Rybář Andrej 232. Rybářová Ludmila
49 Adidas Team 418 13. Žákovský Petr
50 Mike Bike 391 40. Kalita Tomáš
51 Japa Outdoor 383 48. Grimm Martin
52 Bike Style 373 58. Heinrich Lukáš
53 Beskydské střely 370 196. Hellemannová Lenka 296. Klasová Michala
54 MalamuTeaM 364 215. Wernik Dariusz 283. Wernik Katarzyna
55 AK Olomouc 360 71. Sýkora Lukáš
56 Ostrava 355 76. Řeha Daniel
57 Atletika Slezan F - M 350 81. Václavík Michael
58 Hlučín 343 88. Novák Marek
59 ED6U ELEMIC RACING 337 94. Černý Viktor
60 horalové 332 99. Šubert Pavel
61 O' team 330 101. Cienciala Jan
61 Tučňáčí Tandem 330 231. Pech David 301. Drastichová Tereza
63 EPO Machinery 328 103. Slovák Vladimír
64 Silný Team Uničov 321 110. Vybíral Lukáš
65 Rějzik a Raaanyk 305 264. Drienovský Zbyněk 293. Drienovská Marcela
66 Horolezci FM 299 132. Hurník Pavel
67 JAPA outdoor team 296 135. Viej Roman
68 Vivatsport 291 140. Gromus Petr
69 Veslařský klub Perun Ostrava 281 150. Pešat Jan
70 FC-B7 TÝM!!! 280 151. Liška Petr
71 bikeři FM 272 159. Kolouch David
72 Lubíci 271 160. Krupa Luboš
73 FM- bajkeři 268 163. Varga Leonard ml.
74 Valašská Polanka 267 164. Sýkora Josef
75 Abadzikra 258 173. Kozina Jan
76 BIKE2000 248 183. Dubská Kateřina
77 Apréski Pro 246 185. Pavlorek Michal
78 Přátelé zeleného údolí 245 186. Mindek Tomáš
79 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 239 192. Musil Jan
80 animal 238 193. Nycz Aleš
81 Kalit team Ostrava 234 197. Javorek Lukáš
82 Opavské dupy 233 198. Zeman Radek
83 Radhošť Sky Trail 229 202. Konečná Markéta
84 Švédská gazela 220 211. Karkošková Tereza
85 CK Continental Frenštát p.R. 219 212. Schneider Rudolf
86 Tomka 215 216. Zechová Kateřina
87 KHB Radegast 213 218. Suchánek Lukáš
88 Valaští bajkeři 205 226. Vančurová Lenka
89 SKVK 183 248. Uhlář Lubomír
90 KB RYBNICKA KUŻNIA 175 256. Skomorowski Stanislaw
91 SK Šafrata 168 263. Nadažy Radek
92 Ryzí radost 159 272. Nepovímová Kateřina
93 HUHU Mega Racing Team 154 277. Hudeček Karel
94 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 132 299. Žižka Pavel
95 Fialové kobry 131 300. Hudečková Tamara
96 Břucho Tým 126 305. Váleček Kamil
# Tým Body Závodníci