Malenovice, Rajská bouda - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2015, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
10 cm
Rychlost větru:
10 km/h
Tisk
Aktualizováno: 25.11.2015, 09:36:34
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 SALOMON-RUN 1.295 1. Lichý Tomáš 2. Otevřel Vít 31. Tuharský Martin 92. Tuhovčáková Veronika 98. Kajánek Adam
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.276 5. Kozlovský Vladimír 9. Lysák Vlastimil 11. Koníř Vojtěch 13. Ambros Jakub 18. Smetana Jonáš 21. Flaša David 27. Zemánek Vojtěch 28. Škuca Zbyněk 34. Kostka Tomáš 39. Říha Pavel 44. Reček Jan 75. Filipec Petr 77. Pražák Vojtěch 256. Pražáková Anežka 271. Juríčková Marta
3 Beskydští nomádi 1.264 8. Holoubek Jan 10. Peter Tomáš 15. Mikloš Martin 53. Sobek Lumír 112. Holoubková Hana
4 Pearl iZUMi 1.258 6. Holiš Martin 12. Kokošek Oldřich 22. Pokorný Radim
5 Olympáci 1.233 14. Šindelek Vladan 16. Šindelek Pavel 30. Blabla Tomáš 69. Šindelek Daniel 113. Pácha Zdeněk 194. Kimla Jan
6 Jump Sport 1.225 7. Pytlík Jiří 24. Ručka Richard 41. Škrabánek Petr
7 (mo)mentálně Opavské dupy 1.188 3. Hudeček Petr 19. Fierla Ondřej 95. Juran Radim 114. Hrachovina Eduard 129. Beneš Daniel 189. Beneš Pavel 196. Franer Kuba
8 lepus.cz 1.183 26. Stančík Bedřich 32. Böhm Radek 52. Mrázek Tomáš 70. Benesz Radomir 82. Žuska Marcel 111. Nutil Tomáš 226. Przeczek Marek 239. Zajíc Josef
9 Splašení goroli 1.178 33. Kaleta Daniel 37. Žajdlík Filip 45. Cienciala Tomáš 59. Rajnoch Edvard 130. Galaczova Eva 132. Lichý Dušan 264. Rajnochová Jana
10 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.165 17. Juračák Erik 49. Maniš Martin 62. Kantor Miroslav 66. Badač Martin 145. Bordovský Lukáš 193. Petrová Vlaďka 202. Petr Michal 212. Ondřejka Jan 220. Marková Nikola 228. Rek Filip 252. Knápková Michala 328. Schneiderková Jesika
11 VZS Ostrava 1.158 25. Stoszek Jan 36. Krejčiříková Denisa 74. Krejčiříková Ivona 138. Munk Rudolf 146. Letko Miroslav 174. Hegedüs Robert 199. Wojtyla Jaromír 216. Kotek Martin 225. Orlíková Pavla 260. Fajkus Tomáš 274. Janečka Rostislav 276. Schwarzová Petra 316. Orlík Pavel 334. Böhmová Michaela
12 MH bike - někdy prostě musíš 1.094 43. Helcel Richard 72. Ožana Lukáš 84. Polášek Jan 88. Benda Jiří 90. Labuz Martin 181. Benda Jaroslav 310. Labuzová Barbora 333. Helcel Martin st. 336. Chmiel Radim
13 ULTRASTA Frýdek-Místek 1.059 56. Popieluch Michal 79. Piechowicz Jiří 99. Balcar Marek 165. Anděl Milan
14 JulboWay 1.032 67. Czilling Petr 85. Kempa Jan 109. Brtva Pavel
15 Team GB!!! 1.016 87. Gruchala Vojtěch 89. Cooney Drew 101. Nádeníček David 117. Collen Malcolm 134. Frost Gary 157. Rymer Collin 200. Angus Paul 218. Crighton Nathan 242. Wickwar Russell 284. Mayer Matthew 290. Mihaly Michael 324. Newport Donna
16 synci z Kateřinek 1.003 29. Mrovec Dušan 102. Wasserbauer Lukáš 159. Ševčíková Petra 190. Mrůzek Michal 209. Dubový Jiří 292. Matula Vít
17 Duke Corporation 999 20. Ryška Marek 108. Ščerba Marek 166. Magdon Roman 167. Marek Martin 287. Hrbáč Jiří
18 Kulturně sportovní klub Vělopolí 987 65. Byrtus Lukáš 100. Pietrzyk Rostislav 141. Pietrzyk Vratislav 286. Burawa Tomasz
19 Racing Olešná 971 68. Lach Alan 126. Pavlík Jan 128. Maršálek Tomáš 175. Guziur Dalibor 215. Šamaj Jaroslav
20 Karpatrio 961 71. Doležal Filip 107. Rybiář Michal 154. Drozd Michal
21 SK Valašského království 950 55. Cypra Zbyněk 110. Groš Vojtěch 178. Groš Štefan 232. Harabiš Radim 234. Říčný Petr 237. Cypra Zdeněk 255. Juřena Petr
22 X-Trail Orlová 898 54. Sejkora David 127. Hradil Pavel 214. Valtr Daniel 231. Moskala Pavel 251. Pařík Richard 280. Sedláček Luděk 325. Ryzí Vendula 326. Ryzí Martin 332. Tomanová Marie 337. Knapík Štěpán
23 CK Continental Frenštát p.R. 897 76. Škoda Kristián 136. Jurečka Roman 184. Chýlek Patrik
24 Matrix Team 895 81. Levinský Lukáš 104. Oswald Pavel 213. Velebil Lukáš 249. Michalová Radmila 265. Kostiha Vladimír
25 Běžím nebo lezu 840 106. Vonšík Lukáš 150. Sionkala Michal 197. Robin Sedlář 222. Dudková Jarmila 244. Zelená Marie 295. Dudek Milan
25 Porubští Rafani 840 123. Janas Karel 151. Štýbar Luděk 179. Přibylka Tomáš
27 Team LightBIKE 825 48. Kvapulinský Martin 153. Mikuš Marian 267. Ivánek Dušan 289. Marcol Daniel 299. Nieslaník Roman
28 SK Oceláci Ostrava 823 105. Pavlorek Adam 160. Šádková Tereza 205. Bugner Josef 227. Přádková Hana 302. Orlík Břetislav
29 ŠANTÁNEK 808 135. Stres Marián 144. Klimeš Michal 206. Grygar David
30 F-M bajkeři 805 143. Chvostek Pavel 163. Kolařík Pavel 182. Kolouch David 217. Kolčárek Rostislav 250. Varga Leonard 261. Janečka Mojmír
31 Funny team 800 103. Baletka Stanislav 187. Zábranský Milan 203. Brožová Dominika 262. Černoch Zdeněk
32 Janys Extreme Racing 783 57. Beránek Jakub 223. Pokluda Jiří 230. Genzer Tomáš 303. Kulig Tomas
33 www.masazprozeny.cz 781 23. Javorek Petr 58. Hlavatík Jan
34 AVA 780 38. Richter Ondřej 221. Vynikal Bedřich 254. Gavlas Libor 305. Dirnerová Alžběta
35 JAPA sports & Běžecká skupina v Č. Těšíně 773 91. Vrubel Lukáš 176. Konieczny Jiří 253. Dorda Miloslav 314. Stoklásková Pavla
36 Japa Outdoor 755 47. Chrobák Radek 60. Grimm Martin
37 X-AIR Ostrava 722 46. Zátopek Jiří 246. Koukal Jan 279. Švidernoch Milan 330. Bednarz Luděk 338. Pigula Jaromír 341. Koukalová Magdalena 342. Koukalová Viktorie
38 CK Turzovka 704 61. Ponek Tibor 97. Skorčík Ján
39 SK Babice 697 50. Bartas Jan 115. Urbancová Zuzana
40 Trek 1324 650 125. Misiarz Petr 233. Riegel Jan 285. Ficek Pavel 306. Ficeková Klára
41 BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 626 51. Wala Jan 185. Wala Petr
42 REV 58 Nový Jičín 620 86. Mrklovský Ondřej 156. Mrklovský Petr
43 The cooling birds 618 83. Němeček Martin 161. Rada Martin
44 GO!GO! 617 40. Pavlík Víťa 313. Pavlíková Vendula 323. Chýlková Patricie
45 Pepa Team F-M 606 131. Trávníček Rostislav 268. Šimčák Jan 288. Trávníčková Ludmila 329. Pecha Vladan
46 FC-B7 TÝM!!! 589 118. Liška Petr 155. Král Mirek
47 Přátelé zeleného údolí 530 164. Otevřelová Kristýna 168. Mindek Tomáš
48 Neběžecký kroužek 511 93. Kouřil Jaroslav 258. Tyleček Václav
49 MK Seitl Ostrava 483 64. Dominik Ondřej 315. Škrdová Danuše
50 Lubíci 473 188. Krupa Luboš 201. Krupa Lubomír
51 KHB Radegast 470 147. Šnevajs Radomír 245. Suchánek Lukáš
52 Manín Považská Bystrica 435 4. Ďurmek Ján
53 SK Černé plíce 396 35. Marek Lukáš
54 Mike Bike 389 42. Kalita Tomáš
55 Rungo Ostrava 382 183. Wilhelm Petr 297. Král Roman
56 Ostrava 358 73. Řeha Daniel
57 L.A.Ryby 351 236. Rybář Andrej 275. Rybářová Ludmila
58 Tučňáčí Tandem 343 219. Pech David 300. Drastichová Tereza
59 Atletika Slezan F - M 337 94. Václavík Michael
60 EPO Machinery 315 116. Slovák Vladimír
61 AK Olomouc 310 121. Sýkora Lukáš
62 Hlučín 307 124. Novák Marek
63 HUPNAKOLO.CZ 298 133. Kocián Daniel
64 Horolezci FM 294 137. Hurník Pavel
65 Napohodu!!! bike team 291 140. Střebovský Tomáš
66 horalové 289 142. Šubert Pavel
67 Navi-Dobrá čajovna 282 149. Pernický Roman
68 Běžecký klub České spořitelny 273 158. Černý Tomáš
69 Vivatsport 262 169. Gromus Petr
70 Veslařský klub Perun Ostrava 259 172. Pešat Jan
71 Team Forman Cinelli 254 177. Chmura Petr
72 Sk Fuga CYKLOKRÁM 240 191. Kubita Viktor
73 Švédská gazela 239 192. Karkošková Tereza
74 Valašská Polanka 236 195. Sýkora Josef
75 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 233 198. Musil Jan
76 Gymnázium - Hrabůvka 227 204. Šlachta Jakub
77 Hrádek ve SL. 223 208. Kubienka Libor
77 Rějzik a Raaanyk 223 308. Drienovský Zbyněk 331. Drienovská Marcela
79 Georgino goes to Hollywood 221 210. Vraspir Zdeněk
80 HUHU Mega Racing Team 215 304. Hudeček Karel 343. Gollová Lenka
81 Run4Fun 207 224. Stojanovič Teodor
82 Radhošť Sky Trail 202 229. Konečná Markéta
83 Valaští bajkeři 196 235. Vančurová Lenka
84 TH74 193 238. Hrubý Tomáš
85 Toko07 191 240. Koželuh Tomáš
86 BIKE2000 190 241. Dubská Kateřina
87 Tomka 183 248. Zechová Kateřina
88 KB RYBNICKA KUŻNIA 174 257. Skomorowski Stanislaw
89 animal 172 259. Nycz Aleš
90 MÍSTNÍ architekti 168 263. Stejskalík Jiří
91 Genesis 165 266. Marťák Miroslav
92 Beskydské střely 158 273. Ježíšek Jiří
93 NVPP 150 281. Walaská Anna
94 Jen tak pro radost 138 293. Filipcová Eva
95 SSK Vítkovice 135 296. Neprašová Iveta
96 SK Šafrata 130 301. Nadažy Radek
97 MD- Pržno 120 311. Danisz Martin
98 Vsacan Tour Vsetín 119 312. Gromusova Alexandra
99 Bělarus 112 319. Tamara Bělarus
100 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 96 335. Žižka Pavel
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »