Janovice - Bystré - mistrovství - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
28. 11. 2015, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
15 cm
Rychlost větru:
12 km/h
Tisk
Aktualizováno: 11.1.2016, 21:03:44
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 SALOMON-RUN 1.325 1. Lichý Tomáš 2. Otevřel Vít 6. Zemaník Jan 71. Ketner Karel
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.260 9. Lysák Vlastimil 11. Ambros Jakub 15. Flaša David 16. Koníř Vojtěch 27. Smetana Jonáš 31. Reček Jan 32. Kostka Tomáš 34. Škuca Zbyněk 44. Říha Pavel 51. Zemánek Vojtěch 240. Juríčková Marta 254. Pražáková Anežka
3 Beskydští nomádi 1.257 7. Holoubek Jan 14. Mikloš Martin 19. Peter Tomáš 56. Sobek Lumír 108. Holoubková Hana
4 (mo)mentálně Opavské dupy 1.256 5. Hudeček Petr 18. Kubín Jakub 20. Fierla Ondřej 131. Franer Kuba 144. Hrachovina Eduard 148. Beneš Daniel 305. Beneš Pavel
5 Olympáci 1.233 12. Šindelek Vladan 13. Šindelek Pavel 35. Blabla Tomáš 48. Šindelek Daniel 104. Pácha Zdeněk 149. Kimla Jan
6 Jump Sport 1.228 3. Pytlík Jiří 28. Ručka Richard 46. Škrabánek Petr 311. Ševčíková Lucy
7 Splašení goroli 1.196 17. Kaleta Daniel 33. Rajnoch Edvard 47. Cienciala Tomáš 49. Žajdlík Filip 259. Rajnochová Jana 299. Lichý Dušan
8 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.156 40. Maniš Martin 45. Badač Martin 52. Ondřejka Míra 105. Píša Martin 162. Petr Michal 166. Bordovský Lukáš 181. Petrová Vlaďka 221. Marková Nikola 225. Knápková Michala 231. Ondřejka Jan 293. Schneiderková Jesika
9 VZS Ostrava 1.155 21. Stoszek Jan 39. Krejčiříková Denisa 78. Krejčiříková Ivona 86. Letko Miroslav 112. Munk Rudolf 161. Hegedüs Robert 176. Kosek Štěpán 195. Wojtyla Jaromír 202. Orlíková Pavla 218. Beremlijski Petr 261. Schwarzová Petra 271. Paříková Eva 281. Orlík Pavel 304. Böhmová Michaela
10 Pearl iZUMi 1.145 8. Kokošek Oldřich 24. Pokorný Radim 119. Krstevová Andrea
11 lepus.cz 1.131 36. Böhm Radek 60. Mrázek Tomáš 66. Benesz Radomir 110. Nutil Tomáš 193. Merta Miroslav
12 MH bike - někdy prostě musíš 1.094 43. Helcel Richard 77. Benda Jiří 79. Labuz Martin 101. Kubala Janusz 164. Klus Daniel 190. Benda Jaroslav
12 Team LightBIKE 1.094 41. Kvapulinský Martin 73. Bidlo Petr 85. Kučera Roman
14 CK Turzovka 1.087 58. Ponek Tibor 61. Capek Martin 87. Skorčík Ján 165. Pawlus Vladimír
15 X-Trail Orlová 1.065 38. Sejkora David 76. Knapík Štěpán 114. Hradil Pavel 120. Tešnar Marek 216. Pařík Richard 247. Szarowski Miroslav 262. Sedláček Luděk 292. Ryzí Vendula 298. Sikorová Dagmar 303. Tomanová Marie
16 Kulturně sportovní klub Vělopolí 1.047 55. Byrtus Lukáš 84. Pietrzyk Rostislav 107. Pietrzyk Vratislav
17 Team GB!!! 1.014 67. Cooney Drew 99. Collen Malcolm 113. Mayer Matthew 121. Frost Gary 136. Rymer Collin 204. Angus Paul 213. Crighton Nathan 215. Wickwar Russell
18 ULTRASTA Frýdek-Místek 1.001 59. Popieluch Michal 98. Piechowicz Jiří 135. Anděl Milan
19 synci z Kateřinek 989 23. Mrovec Dušan 103. Wasserbauer Lukáš 178. Mrůzek Michal 182. Ševčíková Petra 191. Dubový Jiří 222. Prokš Jiří 250. Matula Vít 263. Mattovičová Pavla
20 AVA 973 50. Richter Ondřej 115. Frank Pavel 155. Vynikal Bedřich 279. Dirnerová Alžběta
21 Racing Olešná 970 64. Lach Alan 92. Pavlík Jan 167. Maršálek Tomáš 203. Šnajder Roman 207. Šamaj Jaroslav
22 Karpatrio 960 74. Doležal Filip 118. Drozd Michal 141. Rybiář Michal
23 X-AIR Ostrava 930 68. Škapa Marek 69. Zátopek Jiří 226. Koukal Jan 257. Švidernoch Milan 301. Bednarz Luděk 310. Pigula Jaromír
24 SK Oceláci Ostrava 928 80. Pavlík Miroslav 125. Nevřala Michal 160. Rudický Radovan 186. Šádková Tereza 206. Přádková Hana 228. Bugner Josef 282. Orlík Břetislav
25 REV 58 Nový Jičín 889 109. Mrklovský Ondřej 126. Hrnčíř Martin 169. Mrklovský Petr
26 Trek 1324 860 93. Jasiok Lumír 143. Misiarz Petr 197. Směja Daniel 201. Ficek Pavel 208. Riegel Jan 280. Ficeková Klára
27 Manín Považská Bystrica 857 4. Ďurmek Ján 10. Kováčik Luboš
28 Porubští Rafani 843 129. Janas Karel 146. Štýbar Luděk 175. Přibylka Tomáš
29 Funny team 828 94. Baletka Stanislav 154. Zábranský Milan 217. Brožová Dominika 236. Černoch Zdeněk
30 www.masazprozeny.cz 815 22. Javorek Petr 25. Hlavatík Jan
31 Rungo Ostrava 802 96. Navrátil Jaroslav 122. Hořínek Martin 273. Král Roman 276. Konečná Gabriela
32 JAPA sports & Běžecká skupina v Č. Těšíně 800 97. Vrubel Lukáš 145. Konieczny Jiří 251. Dorda Miloslav
33 Běžím nebo lezu 794 130. Sionkala Michal 184. Zelená Marie 185. Robin Sedlář 220. Dudková Jarmila 268. Dudek Milan
34 Japa Outdoor 779 30. Chrobák Radek 53. Grimm Martin
35 Duke Corporation 760 138. Magdon Roman 147. Marek Martin 248. Hrbáč Jiří
36 Matrix Team 759 81. Oswald Pavel 224. Michalová Radmila 229. Levinský Lukáš 242. Kostiha Vladimír
37 SK Valašského království 734 153. Polášek Tomáš 179. Groš Štefan 227. Harabiš Radim 230. Cypra Zdeněk 239. Říčný Petr
38 Janys Extreme Racing 720 157. Genzer Dalibor 205. Pokluda Jiří 211. Genzer Tomáš
39 JulboWay 705 57. Czilling Petr 100. Brtva Pavel
40 The cooling birds 677 90. Němeček Martin 95. Štverák Tomáš
41 Pepa Team F-M 662 102. Trávníček Rostislav 264. Trávníčková Ludmila 265. Šimčák Jan 297. Pecha Vladan
42 CK Continental Frenštát p.R. 638 91. Jurečka Roman 133. Chýlek Patrik
43 Neběžecký kroužek 590 89. Kouřil Jaroslav 183. Tyleček Václav
44 Sk Komárov 584 82. Hřivnáč Michal 196. Novák Jan
44 ŠANTÁNEK 584 128. Stres Marián 150. Belej David
46 GO!GO! 537 29. Pavlík Víťa 296. Chýlková Patricie
47 Sk Fuga CYKLOKRÁM 508 116. Hrabec Jan 238. Malošík Jan
48 Lubíci 484 159. Krupa Luboš 219. Krupa Lubomír
49 Triatlon Team Opava 405 26. Matera Tomáš
50 Adidas Team 394 37. Žákovský Petr
51 Crosstec racing bike team 389 42. Žilavý Květoslav
52 Tučňáčí Tandem 388 200. Pech David 274. Drastichová Tereza
53 Mike Bike 377 54. Kalita Tomáš
54 L.A.Ryby 375 232. Rybář Andrej 255. Rybářová Ludmila
55 Ostrava 369 62. Řeha Daniel
56 Marathon Team Klimkovice 359 72. Friedel Jan
57 SK Bagbike Rubing 356 75. Géryk Jaromír
58 Atletika Slezan F - M 348 83. Václavík Michael
59 AK Olomouc 343 88. Sýkora Lukáš
60 MalamuTeaM 324 249. Wernik Dariusz 289. Wernik Katarzyna
61 ED6U ELEMIC RACING 320 111. Černý Viktor
62 Studiosolaris.cz 314 117. Michna Roman
63 horalové 308 123. Šubert Pavel
64 FC-B7 TÝM!!! 307 124. Liška Petr
65 Silný Team Uničov 304 127. Vybíral Lukáš
66 Napohodu!!! bike team 299 132. Střebovský Tomáš
67 EPO Machinery 294 137. Slovák Vladimír
68 JAPA outdoor team 292 139. Viej Roman
69 Hlučín 289 142. Novák Marek
70 HUPNAKOLO.CZ 280 151. Kocián Daniel
71 Gymnázium - Hrabůvka 279 152. Šlachta Jakub
72 Rějzik a Raaanyk 276 284. Drienovský Zbyněk 302. Drienovská Marcela
73 Run4Fun 275 156. Stojanovič Teodor
74 HUHU Mega Racing Team 274 288. Hudeček Karel 300. Gollová Lenka
75 Veslařský klub Perun Ostrava 260 171. Pešat Jan
76 Valašská Polanka 257 174. Sýkora Josef
77 Kalit team Ostrava 251 180. Javorek Lukáš
78 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 247 307. Žižka Pavel 308. Kopeček Václav
79 Přátelé zeleného údolí 244 187. Mindek Tomáš
80 Team Forman Cinelli 243 188. Chmura Petr
81 Georgino goes to Hollywood 242 189. Rejzek Lukáš
82 MÍSTNÍ architekti 237 194. Stejskalík Jiří
83 Apréski Pro 233 198. Pavlorek Michal
84 Valaští bajkeři 232 199. Vančurová Lenka
85 KHB Radegast 222 209. Suchánek Lukáš
86 TH74 219 212. Hrubý Tomáš
87 Toko07 198 233. Koželuh Tomáš
88 Tomka 197 234. Zechová Kateřina
89 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 196 235. Musil Jan
90 animal 194 237. Nycz Aleš
91 Genesis 186 245. Marťák Miroslav
92 NVPP 179 252. Walaská Anna
93 BIKE2000 178 253. Dubská Kateřina
94 KB RYBNICKA KUŻNIA 171 260. Skomorowski Stanislaw
95 Klub Důchodců 161 270. Dědek Beskydský
96 SKVK 159 272. Uhlář Lubomír
97 SK Šafrata 156 275. Nadažy Radek
98 Ryzí radost 153 278. Nepovímová Kateřina
99 MD- Pržno 145 286. Danisz Martin
100 Poruba 141 290. Mikulenka Tomáš
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »