Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
11. 11. 2017, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h
Tisk
Aktualizováno: 12.11.2017, 09:16:08
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Jump Sport 1.272 1. Pytlík Jiří 13. Hlavatík Jan 27. Škrabánek Petr 41. Mráz Jan 47. Ručka Richard 77. Bohatý Tomáš 162. Bohatá Anna 272. Ševčíková Lucy
1 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.272 5. Lysák Vlastimil 9. Ambros Jakub 15. Flaša David 23. Říha Pavel
3 AVA 1.265 3. Horák Ondřej 8. Kovář Roman 32. Richter Ondřej 90. Delingerová Marie 108. Vynikal Bedřich
4 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.244 10. Kantor Miroslav 18. Juračák Erik 22. Badač Martin 50. Blažek Jiří 116. Ondřejka Jan 166. Marková Nikola
5 Olympáci 1.236 11. Šindelek Vladan 16. Blabla Tomáš 30. Svoboda Tomáš 44. Šindelek Daniel 102. Kimla Jan
6 SALOMON-RUN 1.230 2. Otevřel Vít 25. Tuharský Martin 52. Tuharský Erik 66. Pěgřím Filip 120. Pĕgřìm René
7 Beskydští nomádi 1.220 12. Peter Tomáš 24. Sobek Lumír 37. Nohel Petr 80. Mikloš Martin 124. Fluksa Jiří 232. Sobková Lucie
8 VZS Ostrava 1.186 26. Kosek Štěpán 39. Wojtyla Jaromír 42. Krejčiříková Denisa 45. Stoszek Jan 49. Krejčiříková Ivona 146. Orlíková Pavla 153. Munk Rudolf 185. Beremlijski Petr 197. Paříková Eva 205. Homola Filip 212. Fajkus Tomáš 222. Janko Dalibor 247. Vraníková Lenka
9 MH bike - někdy prostě musíš 1.178 33. Helcel Martin ml. 36. Helcel Richard 46. Benda Jiří 60. Kubala Janusz 75. Labuz Martin 123. Benda Jaroslav 275. Lepšík Mirek 279. Chmiel Radim
10 Splašení goroli 1.163 34. Žajdlík Filip 35. Kaleta Daniel 61. Cienciala Tomáš
11 Manín Považská Bystrica 1.159 6. Martinka Lukáš 38. Hatňančík Martin 95. Líšková Ivana
12 ŠANTÁNEK 1.109 31. Stopka Ivan 68. Bebek Pavel 85. Belej David 130. Porwisz Jiří 147. Krulikovský Vít 151. Klimeš Michal
13 Team LightBIKE 1.103 56. Mikuš Marian 64. Kvapulinský Martin 70. Stöcker Kamil 144. Labudek Tomáš 219. Štěpánek Václav 225. Ďurica Jiří 264. Krstevová Andrea 276. Kokošek Oldřich
14 Nahuhňané dupy 1.096 4. Hudeček Petr 73. Beneš Pavel 128. Beneš Daniel 270. Franer Kuba
15 lepus.cz 1.076 14. Stančík Bedřich 72. Juhász Pavel 131. Przeczek Marek 163. Nutil Tomáš 169. Merta Miroslav
16 Neběžecký kroužek 1.073 62. Kouřil Jaroslav 74. Viej Radomír 84. Šubert Pavel 141. Tyleček Václav 283. Machová Zdenka
17 Racing Olešná 1.004 71. Lach Alan 91. Pavlík Jan 127. Maršálek Tomáš 135. Kvarda Roman 164. Guziur Dalibor
18 The cooling birds 984 87. Němeček Martin 100. Rada Martin 122. Mikunda Miloš
19 Team GB!!! 916 109. Collen Malcolm 126. Mayer Matthew 142. Novák Marek
20 Janys Extreme Racing 893 55. Beránek Jakub 93. Pokluda Jiří 252. Genzer Tomáš 257. Kulig Tomas
21 CK Continental Frenštát p.R. 892 118. Filip Daniel 140. Chýlek Patrik 143. Jurečka Roman
22 Ostrava Factory Racing 873 81. Veselý Ondřej 149. Kusznír Jan 190. Staněk Dušan 248. Staňková Tereza
23 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 868 19. Filipec Petr 173. Bordovský Pavel 233. Novotný Aleš 236. Filipcová Eva
24 SK Černé plíce 796 113. Černý Filip 168. Reček Petr 216. Stachová Michaela
25 JAPAsport.cz 781 28. Grimm Martin 53. Vrubel Lukáš
26 X-Trail Orlová 776 105. Wasserbauer Lukáš 195. Pařík Richard 217. Sedláček Luděk 242. Sejkorová Nela 244. Sejkora David 260. Tomanová Marie 277. Hradil Pavel 282. Knapík Štěpán
27 SK Valašského království 767 154. Groš Štefan 174. Harabiš Radim 198. Říčný Petr 224. Cypra Zdeněk
28 runningman71 738 145. Vysocký Martin 182. Kopýtko Michal 228. Kotek Petr
29 Canicross Beskydy 736 48. Pachta Martin 78. Kollegová Alena
30 Přátelé zeleného údolí 724 133. Lukeš Tomáš 167. Mindek Tomáš 269. Otevřelová Kristýna
31 Matrix Team 720 59. Levinský Lukáš 83. Oswald Pavel
32 Pivovar Koníček 692 20. Žídek Jan 150. Kozelský René
33 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 691 65. Nepraš Karel 106. Janečka Jakub
34 Karpatrio 684 63. Doležal Filip 115. Rybiář Michal
35 Trek 1324 677 183. Jasiok Lumír 192. Směja Daniel 241. Ficeková Klára 245. Musiálek Marian
36 T PONEK TEAM 676 21. Capek Martin 165. Mudrík Martin
37 Porubští Rafani 660 54. Martínek Tomáš 148. Janas Karel
38 Tři křížky 659 67. Výduch Luděk 136. Sup Daniel
39 X-AIR Ostrava 643 170. Koukal Jan 207. Švidernoch Milan 273. Bednarz Luděk 274. Koukalová Magdalena 280. Koukalová Viktorie
40 FC-B7 TÝM!!! 636 107. Liška Petr 119. Král Mirek
41 TeddyBeer team 622 176. Beseda Jiří 237. Knápek Jan 258. Gašperiková Andrea 261. Musilová Veronika 262. Gašperik Martin
42 Alpsport - Ježek na kopci 588 40. Wrona Tomáš 234. Wronová Eva
43 VYSLOUŽILÍSOBI 572 97. Sobek Martin 193. Vysloužil Jan
44 REV 58 Nový Jičín 557 103. Mrklovský Petr 202. Juríčková Marta
45 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 547 101. Sasín Martin 214. Musil Jan
46 Duke Corporation 529 152. Magdon Roman 181. Marek Martin
47 PwC 497 138. Smreček Tomáš 227. Přecechtělová Zuzana
48 NVPP & BsvČT 472 179. Siupik Tadeáš 211. Walaská Anna
49 BIKE2000 443 209. Dubská Kateřina 210. Dubský Zbyněk
50 BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 428 7. Ivanov Nikola
51 L.A.Ryby 424 215. Rybář Andrej 223. Rybářová Ludmila
52 SK Kohouti Pržno 414 17. Žilavý Květoslav
53 HO Studénka 402 29. Marek Jakub
54 Pepa Team F-M 396 201. Šokalová Ludmila 265. Šimčák Jan
55 ED6U ELEMIC RACING 388 43. Knopp Petr
56 GO!GO! 385 238. Pavlíková Vendula 239. Pavlík Víťa
57 Kulturně sportovní klub Vělopolí 380 51. Pietrzyk Vratislav
58 JulboWay 374 57. Czilling Petr
59 HUPNAKOLO.CZ 373 58. Kocián Daniel
60 ULTRASTA Frýdek-Místek 370 229. Piechowicz Kateřina 263. Piechowicz Kačka
61 pome Poruba 355 76. Filgas Ondřej
62 Čisté Beskydy 352 79. Klím Tomáš
63 DK - bikeshop 349 82. Hollá Kateřina
64 HYUNDAI SKY TEAM 345 86. Karpeta Jan
65 Orlová 343 88. Kazárik Jiří
66 Mountain Felt Aropec 339 92. Pavlík Miroslav
67 Tymphany 337 94. Černoch Ondřej
68 Běžecký klub České spořitelny 335 96. Černý Tomáš
69 BESKYD - NATURAL 332 99. Pospíšil Daniel
70 Šilheřovice 327 104. Vařecha Lukáš
71 Opavské dupy 323 268. Franerová Katarína 271. Vančurová Lenka
72 TJ Rožnov pod Radh. 321 110. Vinklárek Jiří
73 Team Forman Cinelli 320 111. Chmura Petr
74 Vivatsport 319 112. Gromus Petr
75 SK fuga 317 114. Kučera Martin
76 EPO Machinery 314 117. Slovák Vladimír
77 Army 306 125. Ondrusz Matouš
78 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 300 278. Žižka Pavel 284. Žižková Klára
79 TT Opava 299 132. Hurník Pavel
80 NAPOHODU! bike team Píšť 297 134. Střebovský Tomáš
81 Carpe Diem 292 139. Smejkal Petr
82 ALPSPORT.CZ 276 155. Zelená Marie
83 S3T 275 156. Puczok Radek
84 Crivit Factory Racing Team 273 158. Hladiš Filip
85 Toko07 271 160. Koželuh Tomáš
86 První ročník 260 171. Otevřel František
87 Běžím nebo lezu 259 172. Robin Sedlář
88 Iz 40,31 254 177. Pražák Petr
89 Veslařský klub Perun Ostrava 253 178. Pešat Jan
90 Telebridge Team 247 184. Reimer Petr
91 Fialové kobry 244 187. Ryška Martin
92 Lysůvky 243 188. Honěk Milouš
93 synci z Kateřinek 237 194. Dubový Jiří
94 Švédská gazela 235 196. Karkošková Tereza
95 V-Team 232 199. Knap Tomáš
96 MBMM 228 203. Martynková Marcela
97 TH74 227 204. Hrubý Tomáš
98 Genesis 225 206. Marťák Miroslav
99 Třanovičtí přespolní žraloci 218 213. Nekarda Ladislav
100 Kunčice pod Ondřejníkem 211 220. Telváková Alena
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »