Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
25. 11. 2017, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
12 cm
Rychlost větru:
90 km/h
Tisk
Aktualizováno: 26.11.2017, 18:22:11
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 AVA 1.292 1. Horák Ondřej 5. Kovář Roman 21. Lachnit Jan 42. Dvořák Pavel 88. Delingerová Marie 89. Richter Ondřej 109. Haitl František
2 Jump Sport 1.262 6. Pytlík Jiří 9. Škuca Zbyněk 23. Hlavatík Jan 32. Bohatý Tomáš 37. Škrabánek Petr 43. Ručka Richard 45. Mráz Jan 97. Veselý Matěj
3 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.260 7. Lysák Vlastimil 11. Ambros Jakub 19. Flaša David 22. Kostka Tomáš 25. Říha Pavel
4 SALOMON-RUN 1.256 3. Otevřel Vít 16. Nezval Ondřej 30. Tuharský Erik 64. Pěgřím Filip 152. Pĕgřìm René
5 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.253 8. Kantor Miroslav 17. Badač Martin 18. Juračák Erik 81. Kundrát Pavel 112. Ondřejka Jan 186. Rek Filip 229. Marková Nikola
6 Beskydští nomádi 1.218 10. Peter Tomáš 27. Sobek Lumír 39. Nohel Petr 47. Mikloš Martin 147. Fluksa Jiří
7 Olympáci 1.205 14. Šindelek Vladan 24. Blabla Tomáš 50. Svoboda Tomáš 58. Šindelek Daniel 221. Kimla Martin 271. Svobodová Veronika
8 Manín Považská Bystrica 1.189 4. Martinka Lukáš 34. Hatňančík Martin 74. Letko Michal 100. Líšková Ivana
9 MH bike - někdy prostě musíš 1.173 35. Benda Jiří 36. Helcel Martin ml. 49. Helcel Richard 72. Labuz Martin 123. Benda Jaroslav 170. Chmiel Radim 300. Helcel Martin st. 301. Lepšík Mirek 303. Helcelová Romana
10 Splašení goroli 1.164 28. Kaleta Daniel 41. Žajdlík Filip 60. Kubiczek Zdeněk 67. Cienciala Tomáš
11 VZS Ostrava 1.155 33. Stoszek Jan 52. Krejčiříková Ivona 53. Kosek Štěpán 54. Wojtyla Jaromír 83. Letko Miroslav 193. Paříková Eva 199. Koudelka David 207. Homola Filip 208. Beremlijski Petr 228. Hájková Lenka 244. Stoszek Filip 264. Schwarzová Petra
12 ŠANTÁNEK 1.119 44. Stopka Ivan 57. Stres Marián 73. Belej David 77. Bebek Pavel 116. Krulikovský Vít 174. Porwisz Jiří 177. Bojczuk Roman
13 JAPAsport.cz 1.090 31. Grimm Martin 65. Vrubel Lukáš 107. Černý Viktor
14 Team LightBIKE 1.030 56. Mikuš Marian 62. Kvapulinský Martin 145. Labudek Tomáš 224. Štěpánek Václav 247. Ďurica Jiří 308. Kokošek Oldřich
15 Neběžecký kroužek 1.001 63. Kouřil Jaroslav 71. Šubert Pavel 158. Viej Radomír 282. Rohanová Monika 294. Machová Zdenka
16 Ostrava Factory Racing 998 38. Mooc Filip 111. Veselý Ondřej 146. Matúš Libor 173. Kusznír Jan 201. Staněk Dušan 205. Matúš Ondřej 255. Staňková Tereza
17 Tři křížky 967 94. Výduch Luděk 95. Mazánek Vladimír 137. Sup Daniel
18 X-Trail Orlová 961 93. Ševčíková Petra 117. Wasserbauer Lukáš 122. Tešnar Marek 211. Hradil Pavel 231. Sedláček Luděk 234. Pařík Richard 235. Sejkorová Nela 236. Sejkora David 254. Sikorová Dagmar 281. Tomanová Marie 284. Podolák Karel 306. Knapík Štěpán
19 lepus.cz 956 90. Juhász Pavel 98. Przeczek Marek 149. Nutil Tomáš 248. Merta Miroslav
20 Matrix Team 930 48. Levinský Lukáš 92. Oswald Pavel 223. Michalová Radmila 245. Kostiha Vladimír
21 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 927 20. Filipec Petr 155. Novotný Aleš 191. Bordovský Pavel 249. Eva Filipcová
21 The cooling birds 927 108. Němeček Martin 115. Rada Martin 143. Mikunda Miloš
23 Racing Olešná 899 76. Lach Alan 121. Maršálek Tomáš 197. Guziur Dalibor
24 SK Černé plíce 883 101. Smékal Venca 126. Černý Filip 183. Reček Petr
25 Janys Extreme Racing 867 51. Beránek Jakub 106. Pokluda Jiří 269. Genzer Tomáš 276. Kulig Tomas
26 Porubští Rafani 862 69. Martínek Tomáš 166. Štýbar Luděk 196. Přibylka Tomáš
27 Trek 1324 853 105. Kaplan Jiří 140. Jasiok Adam 195. Jasiok Lumír 259. Ficeková Klára
28 NVPP & BsvČT 828 120. Heindrich Tomáš 164. Konieczny Jiří 181. Siupik Tadeáš 206. Walaská Anna 266. Stoklásková Pavla
29 TRX - fitness 811 104. Kulčák Tomáš 138. Daniel Fojtík 240. Zachař Robin
30 BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 809 13. Ivanov Nikola 40. Wala Jan
31 PwC 764 75. Halfar Jan 192. Smreček Tomáš 262. Rabiec Jiří 263. Orság Lukáš
32 Přátelé zeleného údolí 733 96. Lukeš Tomáš 167. Mindek Tomáš 297. Otevřelová Kristýna
33 Nahuhňané dupy 725 2. Hudeček Petr 290. Franer Kuba 292. Beneš Pavel
34 Pivovar Koníček 722 12. Žídek Jan 128. Kozelský René
35 X-AIR Ostrava 721 59. Zátopek Jiří 214. Švidernoch Milan 299. Bednarz Luděk
36 SK Valašského království 716 176. Harabiš Radim 184. Groš Štefan 217. Říčný Petr 243. Cypra Zdeněk
37 Canicross Beskydy 681 82. Pachta Martin 99. Kollegová Alena
38 T PONEK TEAM 676 55. Capek Martin 131. Mudrík Martin
39 runningman71 672 156. Vysocký Martin 212. Kopýtko Michal 253. Kotek Petr 272. Kotek Jiří
40 REV 58 Nový Jičín 670 68. Mrklovský Ondřej 124. Mrklovský Petr
41 Karpatrio 668 80. Doležal Filip 114. Rybiář Michal
42 FC-B7 TÝM!!! 667 70. Liška Petr 125. Král Mirek
43 MK Seitl Ostrava 633 61. Hořínek Martin 168. Kováček Stanislav
44 CK Continental Frenštát p.R. 612 87. Filip Daniel 163. Jurečka Roman
45 TeddyBeer team 601 172. Beseda Jiří 250. Knápek Jan 270. Gašperiková Andrea 273. Musilová Veronika 286. Gašperik Martin 288. Bačáková Nikol
46 Tymphany 599 103. Černoch Ondřej 160. Lauterbach David
47 CGB 596 118. Byrtus Ondřej 148. Hladiš Filip
48 Team GB!!! 585 136. Frost Gary 141. Cooney Drew
49 VYSLOUŽILÍSOBI 571 102. Sobek Martin 189. Vysloužil Jan
50 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 563 79. Sasín Martin 220. Musil Jan
51 GO!GO! 553 26. Pavlík Víťa 283. Chýlková Patricie
52 Duke Corporation 547 144. Magdon Roman 171. Marek Martin
53 synci z Kateřinek 539 119. Prokš Jiří 204. Dubový Jiří
54 BK Ludgeřovice 434 203. Popek Martin 225. Gemelová Monika
55 L.A.Ryby 417 215. Rybář Andrej 230. Rybářová Ludmila
56 SK Kohouti Pržno 402 29. Žilavý Květoslav
57 Alpsport - Ježek na kopci 385 46. Wrona Tomáš
58 DK - bikeshop 365 66. Hollá Kateřina
58 arabica team 365 241. Tkáč Roman 256. Tkáčová Libuše
60 Funny team 353 78. Baletka Stanislav
61 Mountain Felt Aropec 346 85. Pavlík Miroslav
62 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 345 86. Nepraš Karel
63 Fialové kobry 343 210. Ryška Martin 309. Hudečková Tamara
64 Běžecký klub České spořitelny 340 91. Černý Tomáš
65 S3T 302 129. Puczok Radek
66 HO Studénka 301 130. Marek Jakub
67 TT Opava 299 132. Hurník Pavel
68 NAPOHODU! bike team Píšť 298 133. Střebovský Tomáš
69 TJ Rožnov pod Radh. 297 134. Vinklárek Jiří
70 Vivatsport 296 135. Gromus Petr
71 Team Forman Cinelli 292 139. Chmura Petr
72 BESKYD - NATURAL 289 142. Pospíšil Daniel
73 Opavské dupy 282 289. Vančurová Lenka 291. Franerová Katarína
74 kafoto.cz 281 150. Karafiát Tom
75 HYUNDAI SKY TEAM 280 151. Karpeta Jan
76 Běžím nebo lezu 277 154. Robin Sedlář
77 EPO Machinery 272 159. Slovák Vladimír
78 Iz 40,31 262 169. Pražák Petr
79 Telebridge Team 256 175. Reimer Petr
80 BICYKLY.CZ 253 178. Pfefferová Renáta
81 Toko07 252 179. Koželuh Tomáš
82 ALPSPORT.CZ 251 180. Zelená Marie
83 Ostravar 249 182. Wágner Robert
84 MBMM 246 185. Martynková Marcela
85 SK Stanislavice 243 188. Glombek Štěpán
86 BIKE2000 241 190. Dubský Zbyněk
87 První ročník 237 194. Otevřel František
88 Veřovice 231 200. Sedláčková Petra
89 KHB Radegast 229 202. Suchánek Lukáš
90 Army 222 209. Ondrusz Matouš
91 Veslařský klub Perun Ostrava 218 213. Pešat Jan
92 Pogwizdów 215 216. Bierski Jan
93 Genesis 213 218. Marťák Miroslav
94 TH74 209 222. Hrubý Tomáš
95 V-Team 205 226. Knap Tomáš
96 Lysůvky 194 237. Honěk Milouš
97 Třanovičtí přespolní žraloci 193 238. Nekarda Ladislav
98 Potatoes 180 251. Fagan Neil
99 Valašská Polanka 173 258. Sýkora Josef
100 Radhošť Sky Trail 171 260. Konečný Vojtěch
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »