Malenovice, Rajská bouda - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2017, 09:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-0 °C
Množství sněhu:
68 cm
Rychlost větru:
29 km/h
Tisk
Aktualizováno: 15.1.2018, 10:44:09
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.278 6. Lysák Vlastimil 7. Ambros Jakub 11. Zemánek Vojtěch 12. Flaša David 21. Kostka Tomáš
2 AVA 1.265 5. Horák Ondřej 8. Blaha Tomáš 24. Kovář Roman 52. Richter Ondřej 73. Frank Pavel 82. Vynikal Bedřich 300. Gavlasová Adélka 302. Gavlas Libor
3 Jump Sport 1.257 2. Pytlík Jiří 14. Hlavatík Jan 36. Ručka Richard 37. Bohatý Tomáš 38. Škrabánek Petr 71. Veselý Matěj
4 SALOMON-RUN 1.246 1. Otevřel Vít 31. Tuharský Erik 35. Pěgřím Filip 114. Pĕgřìm René
5 Beskydští nomádi 1.238 3. Peter Tomáš 25. Sobek Lumír 39. Nohel Petr 43. Mikloš Martin 219. Sobková Lucie
5 Manín Považská Bystrica 1.238 4. Martinka Lukáš 13. Kováčik Luboš 46. Hatňančík Martin 69. Líšková Ivana
7 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.232 15. Kantor Miroslav 19. Badač Martin 27. Juračák Erik 70. Píša Martin 148. Ondřejka Jan 248. Marková Nikola
8 Olympáci 1.202 18. Šindelek Pavel 23. Šindelek Vladan 50. Blabla Tomáš 58. Svoboda Tomáš 68. Šindelek Daniel 224. Svobodová Veronika
9 VZS Ostrava 1.170 40. Stoszek Jan 41. Krejčiříková Denisa 42. Wojtyla Jaromír 44. Krejčiříková Ivona 45. Kosek Štěpán 77. Letko Miroslav 122. Orlíková Pavla 164. Paříková Eva 201. Homola Filip 202. Skopal Rostislav 211. Koudelka David 215. Fajkus Tomáš 220. Koudelka Vilém Fridrich 221. Stoszek Filip 257. Šustková Petra 285. Kotek Martin 289. Schwarzová Petra
10 MH bike - někdy prostě musíš 1.155 26. Helcel Martin ml. 53. Kubala Janusz 59. Benda Jiří 64. Labuz Martin 115. Benda Jaroslav 189. Chmiel Radim 205. Klus Daniel 286. Helcel Martin st. 287. Lepšík Mirek 290. Helcelová Romana
11 Splašení goroli 1.128 28. Žajdlík Filip 34. Kaleta Daniel 103. Kaluža Luboš
12 JAPAsport.cz 1.076 33. Grimm Martin 56. Vrubel Lukáš 128. Černý Viktor
13 Matrix Team 1.059 51. Levinský Lukáš 76. Oswald Pavel 107. Velebil Lukáš
14 Nahuhňané dupy 1.053 9. Hudeček Petr 104. Franer Kuba 129. Beneš Pavel
15 Racing Olešná 1.013 49. Lach Alan 93. Maršálek Tomáš 138. Kvarda Roman 162. Guziur Dalibor 264. Pavlík Jan
16 Ostrava Factory Racing 989 94. Mooc Filip 99. Veselý Ondřej 111. Kusznír Jan 195. Matúš Ondřej 232. Staňková Tereza 233. Staněk Dušan
17 Neběžecký kroužek 958 65. Šubert Pavel 88. Kouřil Jaroslav 182. Viej Radomír 277. Tyleček Václav 294. Machová Zdenka
18 Team GB!!! 956 105. Pittam Greg 109. Collen Malcolm 123. Frost Gary 241. Mayer Matthew
19 X-AIR Ostrava 882 81. Zátopek Jiří 156. Švidernoch Milan 174. Koukal Jan 284. Bednarz Luděk
20 PwC 873 83. Halfar Jan 139. Smreček Tomáš 198. Rabiec Jiří 199. Orság Lukáš 251. Přecechtělová Zuzana
21 CK Continental Frenštát p.R. 866 61. Škoda Kristián 117. Chýlek Patrik 249. Jurečka Roman
22 Kulturně sportovní klub Vělopolí 830 110. Burawa Tomasz 176. Pietrzyk Šimon 177. Pietrzyk Vratislav
23 SK Valašského království 826 143. Groš Štefan 151. Polášek Tomáš 173. Harabiš Radim 187. Říčný Petr 209. Cypra Zdeněk
24 GO!GO! 789 22. Pavlík Víťa 226. Pavlíková Vendula 256. Chýlková Patricie
25 Marathon Team Klimkovice 777 30. Pavelka Radim 55. Friedel Jan
26 Pivovar Koníček 766 17. Žídek Jan 79. Kozelský René
27 Trek 1324 764 91. Kaplan Jiří 179. Jasiok Lumír 259. Ficeková Klára
28 SK Černé plíce 754 119. Smékal Venca 170. Reček Petr 250. Stachová Michaela
29 X-Trail Orlová 731 175. Wasserbauer Lukáš 184. Hradil Pavel 203. Pařík Richard 210. Sedláček Luděk 227. Podolák Karel 230. Sejkorová Nela 231. Sejkora David 246. Tomanová Marie 263. Valtr Daniel 276. Knapík Štěpán 279. Sikorová Dagmar
29 ŠANTÁNEK 731 29. Žilavý Květoslav 266. Stresová Gabriela 267. Klimeš Michal 268. Stres Marián 269. Bebek Pavel 270. Krulikovský Vít 271. Stopka Ivan
31 NVPP & BsvČT 728 158. Walaská Anna 172. Dorda Miloslav 235. Siupik Tadeáš 238. Puczok Radek 239. Heindrich Tomáš 245. Stoklásková Pavla
32 Tři křížky 710 66. Mazánek Vladimír 86. Výduch Luděk
33 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 706 90. Filipec Petr 236. Bordovský Pavel 261. Filipcová Eva
34 Canicross Beskydy 704 74. Kollegová Alena 84. Pachta Martin
35 Janys Extreme Racing 695 96. Pokluda Jiří 229. Genzer Tomáš 273. Kulig Tomas
36 T PONEK TEAM 675 47. Capek Martin 140. Mudrík Martin
37 FC-B7 TÝM!!! 655 60. Liška Petr 147. Král Mirek
38 Tymphany 652 80. Černoch Ondřej 130. Lauterbach David
39 TeddyBeer team 648 135. Beseda Jiří 252. Musilová Veronika 258. Bačáková Nikol 265. Gašperik Martin
39 lepus.cz 648 102. Przeczek Marek 112. Nutil Tomáš
41 Přátelé zeleného údolí 646 92. Lukeš Tomáš 274. Mindek Tomáš 281. Otevřelová Kristýna
42 Porubští Rafani 578 134. Janas Karel 150. Štýbar Luděk
43 The cooling birds 558 98. Němeček Martin 206. Mikunda Miloš
44 KHB Radegast 551 152. Šnevajs Radomír 159. Suchánek Lukáš
45 REV 58 Nový Jičín 547 125. Mrklovský Petr 190. Juríčková Marta
46 Hey Bay 527 167. Kaločová Iveta 168. Matušek Karel
47 BK Ludgeřovice 492 178. Popek Martin 192. Gemelová Monika
48 ULTRASTA Frýdek-Místek 465 197. Piechowicz Kateřina 200. Anděl Milan
49 F-M bajkeři 446 191. Kolčárek Rostislav 225. Janečka Mojmír
50 L.A.Ryby 441 207. Rybářová Ludmila 214. Rybář Andrej
51 BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 422 10. Ivanov Nikola
52 Biegiem przez Chybie 415 16. Miskiewicz Mariusz
53 www.masazprozeny.cz 411 20. Javorek Petr
54 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 405 295. Žižka Pavel 296. Žižková Klára 297. Raszková Karin 298. Dvořák Michal 299. Axmann Jiří
55 MKS Centrum Dziegielos 399 32. Lupiezowiec Piotr
56 Radhošť Sky Trail 387 228. Konečný Vojtěch 247. Konečná Markéta
57 Běžím nebo lezu 383 48. Géryk Jaromír
58 ŽABKA ČADCA 377 54. Ponek Tibor
59 Šilheřovice 374 57. Vařecha Lukáš
60 MK Seitl Ostrava 369 62. Hořínek Martin
61 DK - bikeshop 364 67. Hollá Kateřina
62 Orlová 359 72. Kazárik Jiří
63 Total sport Ostrava 356 75. Svarovský Richard
64 runningman71 355 253. Kotek Petr 254. Kotek Jiří
65 ED6U ELEMIC RACING 353 78. Knopp Petr
66 BESKYD - NATURAL 346 85. Pospíšil Daniel
67 Karpatrio 344 87. Rybiář Michal
68 Mountain Felt Aropec 342 89. Pavlík Miroslav
69 Iz 40,31 336 95. Pražák Petr
70 Team Forman Cinelli 331 100. Chmura Petr
71 Běžecký klub České spořitelny 323 108. Černý Tomáš
72 Mushing team Ostrava 318 113. Navrátil Jaroslav
73 SK Stanislavice 311 120. Smejkal Petr
74 HYUNDAI SKY TEAM 307 124. Karpeta Jan
75 TT Opava 305 126. Hurník Pavel
76 Vivatsport 304 127. Gromus Petr
77 NAPOHODU! bike team Píšť 300 131. Střebovský Tomáš
78 CK FESO Petřvald 299 132. Fierla Jan St.
79 Ludgeřovice 298 133. Rozmahel Radek
80 EPO Machinery 295 136. Slovák Vladimír
81 synci z Kateřinek 290 141. Prokš Jiří
82 Veslařský klub Perun Ostrava 287 144. Pešat Jan
83 Team LightBIKE 285 146. Zechová Kateřina
84 CGB 282 149. Hladiš Filip
85 HUHU Mega Racing Team 281 280. Hudeček Karel 301. Gollová Lenka
86 Ostravar 277 154. Wágner Robert
87 Abadzikra 276 155. Jirka Kuba
88 TWIKO Ostrava 274 157. Juřica Pavel
89 MTK Klimkovice 271 160. Wágner Petr
90 Pogwizdów 268 163. Bierski Jan
91 MBMM 262 169. Martynková Marcela
92 KILPI Triatlon Team Opav 251 180. Šimková Barbora
93 Studiosolaris.cz 250 181. Michna Roman
94 Fialové kobry 248 183. Ryška Martin
95 BIKE2000 246 185. Dubský Zbyněk
96 VYSLOUŽILÍSOBI 245 186. Vysloužil Jan
97 TH74 243 188. Hrubý Tomáš
98 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 235 196. Musil Jan
99 Pepa Team F-M 223 208. Šokalová Ludmila
100 Třanovičtí přespolní žraloci 218 213. Nekarda Ladislav
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »