Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
18. 11. 2018, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
25 km/h
Tisk
Aktualizováno: 31.12.2018, 13:55:06
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 BUFF team 1.313 1. Otevřel Vít 4. Causidis Marek 7. Ivanov Nikola 9. Uherek Jakub 61. Macurová Barča 77. Ožanová Zuzana 100. Macurová Peťka
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.298 3. Lysák Vlastimil 5. Hudeček Petr 8. Holiš Martin 15. Flaša David 35. Říha Pavel 39. Adámek Pavel 90. Přikryl Roman
3 AVA 1.269 2. Horák Ondřej 14. Kovář Roman 24. Lachnit Jan 36. Dvořák Pavel 56. Blažek Jaroslav 63. Frank Pavel 65. Delingerová Marie 182. Dirnerová Alžběta 264. Gavlas Libor
4 Manín Považská Bystrica 1.240 6. Martinka Lukáš 21. Kováčik Luboš 31. Letko Michal 51. Hatňančík Martin 75. Kubala Marcel 282. Hatňančíková Katarína
5 Team LightBIKE 1.226 10. Kokošek Oldřich 20. Ondruch Adam 38. Wita Jan 54. Kukla Ondřej 69. Kučera Roman 81. Valušek Jan 162. Wita Radim 209. Boháč Petra 265. Štěpánek Václav 280. Stöcker Richard 307. Dohnalová Klára Nella 320. Krstevová Andrea
6 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.220 13. Kantor Miroslav 26. Blažek Jiří 34. Ondřejka Míra 49. Juračák Erik 98. Kundrát Pavel 103. Badač Martin 123. Ondřejka Jan 192. Bordovský Lukáš 197. Šlachtová Ivana 208. Rek Filip 246. Mazoch Břetislav 270. Kovář Lukáš
7 Olympáci 1.187 19. Šindelek Vladan 32. Blabla Tomáš 55. Svoboda Tomáš 258. Svobodová Veronika 261. Kimla Martin
8 VZS Ostrava 1.186 23. Turek Martin 40. Pokorný Radim 44. Stoszek Jan 57. Krejčiříková Denisa 102. Wojtyla Jaromír 105. Letko Miroslav 120. Böhmová Michaela 152. Munk Rudolf 178. Stoszek Filip 221. Adamíček Vítězslav 222. Hájková Lenka 248. Beremlijski Petr 252. Kotek Martin 274. Janko Dalibor 281. Fajkus Tomáš 308. Šustková Petra 323. Krejčiříková Ivona
9 MH bike - někdy prostě musíš 1.165 16. Helcel Martin ml. 33. Benda Jiří 79. Kubala Janusz 83. Labuz Martin 172. Benda Jaroslav 331. Helcel Martin st. 338. Helcelová Romana
10 Pivovar Koníček 1.135 18. Žídek Jan 46. Hlavatík Jan 94. Kuchař Michal 163. Mazur Martin
11 Beskydští nomádi 1.113 12. Peter Tomáš 43. Sobek Lumír 125. Holoubková Hana 196. Čechmánek David 250. Sobková Lucie 315. Vlachová Tereza 330. Mikloš Martin
12 Jump Sport 1.109 45. Ručka Richard 66. Škrabánek Petr 73. Bohatý Tomáš 181. Kulštejnová Tereza 271. Hiľovská Kamila
13 ŠANTÁNEK 1.091 27. Žilavý Květoslav 58. Stres Marián 117. Dohnal Petr 314. Dohnalová Kateřina
14 Janys Extreme Racing 1.058 70. Řeha Daniel 76. Beránek Jakub 89. Genzer Dalibor 107. Pokluda Jiří 165. Kašpar Zdeněk 286. Genzer Tomáš
15 Splašení goroli 1.057 28. Kaleta Daniel 72. Cienciala Tomáš 136. Cienciala Jan 179. Cienciala Martin 225. Ciencialová Bohumila
16 X-Trail Orlová 1.044 62. Sejkora David 88. Ševčíková Petra 99. Klím Tomáš 108. Knapík Štěpán 142. Hradil Pavel 151. Otevřelová Kristýna 164. Bartošová Denisa 184. Smejkal Petr 205. Pařík Richard 259. Sedláček Luděk 291. Sejkorová Nela 310. Podolák Karel 322. Valtr Daniel 329. Tomanová Marie 343. Ryzí Vendula 344. Ryzí Vendulka 345. Ryzí Martin
17 Matrix Team 1.016 59. Levinský Lukáš 96. Oswald Pavel 122. Velebil Lukáš 231. Michalová Radmila
18 FC-B7 TÝM!!! 928 68. Bystřičan Lukáš 112. Liška Petr 185. Král Mirek
19 PřeciFyzio 927 47. Marek Lukáš 101. Černý Filip 218. Přádková Hana 233. Levánszký Jakub 283. Stachová Michaela
20 KILPI RACING TEAM 918 29. Matera Tomáš 170. Štýbar Luděk 176. Novák Jakub 177. Přibylka Tomáš
21 Team GB!!! 903 50. Rymer Collin 145. Collen Malcolm 195. Gruchala Vojtěch
22 PwC 876 92. Halfar Jan 126. Smreček Tomáš 199. Orság Lukáš 241. Kalcu Karin
23 bez dresov sk 862 67. Capek Martin 71. Rafaj Lukáš 293. Slivka Jan
24 Neběžecký kroužek 860 128. Kouřil Jaroslav 132. Šubert Pavel 173. Viej Radomír 342. Machová Zdenka
25 The cooling birds 793 139. Němeček Martin 148. Rada Martin 213. Mikunda Miloš
26 Nahuhňané dupy 787 41. Fierla Ondřej 133. Beneš Daniel 332. Beneš Pavel
27 REV 58 Nový Jičín 782 97. Mrklovský Ondřej 158. Mrklovský Petr 256. Juríčková Marta
28 SALOMON-RUN 772 42. Tuharský Martin 48. Tuharský Erik
29 Jahůdky 764 11. Košut Lukáš 87. Košut Filip
30 Racing Olešná 763 110. Maršálek Tomáš 144. Pavlík Jan 276. Švantner Bohuslav 317. Maršálek David
31 Beskydští Čerti 758 130. Bojczuk Roman 156. Šprla Jan 249. Šubová Kamila
32 Alpsport - Ježek na kopci 711 114. Wrona Tomáš 206. Brynda Pavel 262. Karban Miloš 296. Morcinková Tereza
33 lepus.cz 689 159. Benesz Radomir 203. Nutil Tomáš 242. Wróbel Marek 255. Zajíc Josef 298. Pěgřimek Milan
34 Trek 1324 674 135. Kaplan Jiří 212. Jasiok Lumír 272. Mokroš Martin
35 Iz 40,31 656 53. Hořínek Martin 153. Pražák Petr
36 Abadzikra 622 91. Kazárik Jiří 149. Karpeta Jan
37 Tymphany 616 115. Černoch Ondřej 131. Lauterbach David
38 Splašené fazole 602 113. Cichá Barbora 147. Surý Petr
39 Hasiči Kopřivnice 600 121. Melčák Tomáš 141. Votýpka Antonín
40 SK Valašského království 596 214. Groš Štefan 230. Harabiš Radim 253. Říčný Petr 266. Cypra Zdeněk
41 synci z Kateřinek 577 140. Prokš Jiří 277. Dubový Jiří 299. Poláková Tereza
42 KHB Radegast 463 183. Šnevajs Radomír 216. Suchánek Lukáš
43 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 462 155. Sasín Martin 245. Musil Jan
44 RUN99 458 160. Porwisz Jiří 244. Pytlík Pavel
45 Fialové kobry 418 201. Ryška Martin 243. Morong Libor
46 ŽABKA ČADCA 409 22. Ponek Tibor
47 Japa Sport.cz 406 25. Grimm Martin
48 www.masazprozeny.cz 394 37. Javorek Petr
49 TeddyBeer team 388 161. Obšivač Matěj 313. Musilová Veronika
50 Energy sports team Bolatice 379 52. Pašek Petr
51 NVPP & BsvČT 371 207. Siupik Tadeáš 284. Urbas Armand
52 Modrý gang 353 78. Pavlík Víťa
53 Duke Corporation 352 247. Magdon Roman 263. Marek Martin
54 ED6U ELEMIC RACING 351 80. Knopp Petr
55 Total sport Ostrava 347 84. Svarovský Richard
56 Poslední přítel zeleného údolí 346 85. Lukeš Tomáš
57 Extreme sport club Selnik 345 86. Mrovec Dušan
58 DK Bikeshop racing team 338 93. Hollá Kateřina
59 KpO 336 95. Martínek Tomáš
60 JAPAsport.cz 327 104. Vrubel Lukáš
61 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 325 106. Janečka Jakub
62 KESBUK 322 109. Nádeníček David
63 Karpatrio 315 116. Rybiář Michal
64 Gulis Tým 313 118. Gula Roman
65 Funny team 312 119. Baletka Stanislav
66 Beskydský pivovárek Ostravice 307 251. Mihalčík Igor 304. Poledník Saša
67 (mo)mentálně Opavské dupy 304 324. Franerová Katarína 325. Franer Kuba 340. Franerová Viktorie
67 Studiosolaris.cz 304 127. Michna Roman
69 SK Madeja 302 129. Rett Tom
70 X-AIR Ostrava 298 236. Švidernoch Milan 328. Bednarz Luděk
71 VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 297 134. Černý Tomáš
72 BR2DY 294 268. Tomčík Petr 300. Hönischová Henrieta
73 Přátelé zeleného údolí 293 138. Mindek Tomáš
74 TJ Rožnov pod Radh. 288 143. Vinklárek Jiří
75 Team Forman Cinelli 285 146. Chmura Petr
76 TRX - fitness 281 150. Kulčák Tomáš
77 Toko07 277 154. Koželuh Tomáš
78 kafoto.cz 274 157. Karafiát Tom
79 EPO Machinery 265 166. Slovák Vladimír
80 CK FESO Petřvald 264 167. Fierla Jan St.
81 ULTRASTA Frýdek-Místek 263 168. Anděl Milan
82 Trinutka 262 169. Přibil Michal
83 Porubští Rafani 260 171. Janas Karel
84 Vivatsport 256 175. Gromus Petr
85 Mushing team Ostrava 245 186. Navrátil Jaroslav
86 SK Stanislavice 244 187. Glombek Štěpán
87 Besta Trade 243 188. Babor Mojmír
88 Kempa Fans Group 240 191. Kramolišová Jitka
89 cykloblahut.cz 238 193. Blahut Radek
90 Růžový gang 237 306. Pavlíková Vendula 319. Chýlková Patricie
90 Triatlon Team Opava 237 194. Šimková Barbora
92 Puskinak.cz 233 198. Kotalová Veronika
93 DaveDino 229 202. Kývala David
94 Pepa Team F-M 226 289. Šimčák Jan 347. Pecha Vladan
95 Druhý pokus 221 210. Otevřel František
96 Třanovičtí přespolní žraloci 220 211. Nekarda Ladislav
97 Orli Ostrava 216 215. Andrla Lubomír
98 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 214 217. Goláň Vojtěch
99 Navi-Dobrá čajovna 212 219. Baran Jiří
100 Ztracená!!! 205 226. Fagan Neil
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »