Janovice - Bystré - mistrovství - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2018, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
58 km/h
Tisk
Aktualizováno: 29.11.2018, 09:24:13
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 BUFF team 1.302 3. Otevřel Vít 5. Causidis Marek 6. Ivanov Nikola 7. Uherek Jakub 48. Macurová Barča 76. Dvořáček Jan 84. Ožanová Zuzana 141. Kříž Zdeněk 172. Skupieňová Kristýna 209. Macurová Peťka
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.278 4. Lysák Vlastimil 9. Hudeček Petr 12. Zemánek Vojtěch 20. Flaša David 46. Adámek Pavel
3 AVA 1.274 2. Horák Ondřej 10. Kovář Roman 24. Lachnit Jan 36. Blažek Jaroslav 65. Delingerová Marie 82. Frank Pavel 94. Richter Ondřej 311. Dirnerová Alžběta
4 Manín Považská Bystrica 1.273 1. Paulen Andrej 8. Martinka Lukáš 34. Kováčik Luboš 38. Letko Michal 51. Hatňančík Martin 75. Kubala Marcel 98. Jankech Pavol
5 Olympáci 1.230 14. Šindelek Vladan 23. Šindelek Pavel 26. Blabla Tomáš 54. Kimla Jan 58. Šindelek Daniel 236. Kimla Martin 343. Šindelek Radek
6 Team LightBIKE 1.227 15. Kokošek Oldřich 18. Ondruch Adam 33. Wita Jan 99. Kaniová Eliška 102. Valušek Jan 142. Kukla Ondřej 148. Pavlík Miroslav 185. Štěpánek Václav 213. Boháč Petra 280. Musil Pavel 303. Faranová Eliška 312. Krstevová Andrea
7 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.215 13. Kantor Miroslav 28. Ondřejka Míra 37. Juračák Erik 100. Badač Martin 105. Ondřejka Jan 117. Jurečka Roman 173. Bordovský Lukáš 193. Šlachtová Ivana 235. Mikerásek Radek
8 VZS Ostrava 1.214 17. Turek Martin 27. Stoszek Jan 35. Pokorný Radim 56. Krejčiříková Denisa 68. Wojtyla Jaromír 87. Letko Miroslav 115. Böhmová Michaela 155. Munk Rudolf 156. Stoszek Filip 214. Adamíček Vítězslav 226. Hájková Lenka 227. Koudelka David 230. Homola Filip 241. Paříková Eva 243. Janko Dalibor 264. Kotek Martin 282. Vraníková Lenka 316. Krejčiříková Ivona
9 Pivovar Koníček 1.179 11. Žídek Jan 39. Hlavatík Jan 64. Kuchař Michal 129. Mazur Martin 192. Kozelský René
10 Jump Sport 1.154 32. Ručka Richard 52. Škrabánek Petr 55. Bohatý Tomáš 67. Mráz Jan 134. Bohatá Anna 171. Kulštejnová Tereza 284. Hiľovská Kamila
11 Jahůdky 1.131 22. Košut Lukáš 61. Kaluža Luboš 79. Košut Filip
12 SALOMON-RUN 1.128 29. Tuharský Erik 41. Tuharský Martin 95. Pěgřím Filip
13 MH bike - někdy prostě musíš 1.125 31. Helcel Martin ml. 44. Benda Jiří 93. Labuz Martin 325. Helcel Martin st. 332. Helcelová Romana
14 Beskydští nomádi 1.086 40. Vyvijal Tadeáš 49. Sobek Lumír 118. Holoubková Hana 152. Larysz Jakub 170. Čechmánek David 302. Vlachová Tereza 324. Mikloš Martin
15 Janys Extreme Racing 1.067 62. Řeha Daniel 78. Beránek Jakub 86. Pokluda Jiří 151. Kašpar Zdeněk 267. Genzer Tomáš
16 X-Trail Orlová 1.062 53. Sejkora David 77. Klím Tomáš 101. Knapík Štěpán 132. Otevřelová Kristýna 136. Hradil Pavel 160. Bartošová Denisa 180. Pařík Richard 259. Sedláček Luděk 261. Bukovská Radka 266. Sejkorová Nela 301. Podolák Karel 315. Valtr Daniel 323. Tomanová Marie 340. Ryzí Vendulka 341. Ryzí Vendula 342. Ryzí Martin
17 ŠANTÁNEK 986 30. Žilavý Květoslav 91. Stres Marián 186. Krulikovský Vít 288. Horylová Kateřina
18 FC-B7 TÝM!!! 945 59. Bystřičan Lukáš 111. Liška Petr 178. Král Mirek
19 REV 58 Nový Jičín 940 83. Mrklovský Ondřej 133. Hrnčíř Martin 137. Mrklovský Petr 251. Juríčková Marta
20 PwC 926 72. Halfar Jan 130. Smreček Tomáš 165. Orság Lukáš 246. Kalcu Karin 252. Rabiec Jiří
21 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 914 43. Křenek Radek 159. Bordovský Pavel 177. Goláň Vojtěch 182. Popová Michaela
22 Neběžecký kroužek 855 88. Kouřil Jaroslav 122. Šubert Pavel 228. Tyleček Václav 331. Viej Radomír
23 Splašení goroli 842 70. Cienciala Tomáš 179. Cienciala Martin 202. Ciencialová Bohumila
24 Abadzikra 835 110. Kazárik Jiří 140. Karpeta Jan 208. Merta Miroslav
25 Matrix Team 832 96. Oswald Pavel 153. Levinský Lukáš 212. Michalová Radmila
26 Racing Olešná 829 106. Pavlík Jan 109. Maršálek Tomáš 249. Švantner Bohuslav
27 ŽABKA ČADCA 827 16. Jurčík Jan 19. Ponek Tibor
28 Team GB!!! 810 45. Rymer Collin 147. Collen Malcolm 291. Mayer Matthew
29 Beskydští Čerti 800 123. Bojczuk Roman 154. Šprla Jan 216. Šubová Kamila
30 Trek 1324 749 127. Kaplan Jiří 162. Jasiok Adam 255. Jasiok Lumír 300. Ficeková Klára
31 bez dresov sk 744 47. Rafaj Lukáš 71. Capek Martin
32 PřeciFyzio 742 57. Marek Lukáš 224. Levánszký Jakub 270. Stachová Michaela 271. Přecechtělová Zuzana
33 Alpsport - Ježek na kopci 740 135. Wrona Tomáš 184. Brynda Pavel 234. Karban Miloš 285. Morcinková Tereza
34 Tymphany 656 85. Černoch Ondřej 121. Lauterbach David
35 SK Valašského království 591 219. Harabiš Radim 229. Groš Štefan 254. Cypra Zdeněk
36 TeddyBeer team 589 164. Obšivač Matěj 244. Pivoňková Aneta 296. Bačáková Nikol 309. Gašperik Martin
37 KILPI RACING TEAM 566 146. Štýbar Luděk 150. Přibylka Tomáš
38 Karpatrio 565 114. Rybiář Michal 183. Doležal Filip
39 lepus.cz 562 188. Nutil Tomáš 257. Wróbel Marek 286. Pěgřimek Milan
40 NVPP & BsvČT 555 187. Siupik Tadeáš 275. Urbas Armand 276. Walaská Anna
41 The cooling birds 547 108. Němeček Martin 207. Mikunda Miloš
42 Trinutka 544 143. Kulčák Tomáš 175. Novák Radomír
43 RUN99 532 97. Garnol Radim 233. Pytlík Pavel
44 Kulturně sportovní klub Vělopolí 525 168. Pietrzyk Šimon 169. Pietrzyk Vratislav
45 sRUNda team 520 104. Staněk Dušan 238. Matúš Ondřej
46 VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 519 128. Černý Tomáš 215. Sobek Martin
47 Nahuhňané dupy 493 42. Fierla Ondřej 327. Beneš Pavel
48 Orli Ostrava 448 203. Andrla Lubomír 211. Hlavica Pavel
49 Fialové kobry 427 196. Ryška Martin 239. Morong Libor
50 Pepa Team F-M 413 258. Šokalová Ludmila 287. Šimčák Jan 335. Pecha Vladan
51 Japa Sport.cz 410 21. Grimm Martin
52 Ogar Kunčice p. Ondřejníkem 406 25. Chrobák Radek
53 Beskydský pivovárek Ostravice 386 181. Kepka Jiří 295. Poledník Saša
54 www.masazprozeny.cz 381 50. Javorek Petr
55 Třanovičtí přespolní žraloci 376 194. Nekarda Ladislav 292. Ochmanová Šarlot
56 Modrý gang 371 60. Pavlík Víťa
57 BICYKLY.CZ 365 66. Wala Jan
58 JuraZub Zlín 362 69. Kozubík Jiří
59 MOUNTAINTIME team Aropec 358 73. Czilling Petr
60 MT Team 351 242. Jurek Tomáš 269. Jurek Michael
60 Poslední přítel zeleného údolí 351 80. Lukeš Tomáš
62 JAPAsport.cz 350 81. Vrubel Lukáš
63 KpO 342 89. Martínek Tomáš
64 Dva Psi 339 92. Géryk Jaromír
65 Total sport Ostrava 328 103. Svarovský Richard
66 (mo)mentálně Opavské dupy 324 317. Franerová Katarína 318. Franer Kuba 334. Franerová Viktorie
66 Gulis Tým 324 107. Gula Roman
68 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 319 112. Sasín Martin
69 Přátelé zeleného údolí 318 113. Mindek Tomáš
70 Iz 40,31 315 116. Pražák Petr
71 Tři křížky 313 314. Sup Daniel 330. Šimčíková Petra 336. Martausová Vlasta
72 Canicross Beskydy 311 120. Pachta Martin
73 kafoto.cz 307 124. Karafiát Tom
74 SK Madeja 305 126. Rett Tom
75 X-AIR Ostrava 303 237. Švidernoch Milan 322. Bednarz Luděk
76 Bez Obav 301 256. Ševčíková Lada 305. Kanocz Helena
77 MK Seitl Ostrava 292 139. Kováček Stanislav
78 Vivatsport 287 144. Gromus Petr
79 Team Forman Cinelli 286 145. Chmura Petr
80 EPO Machinery 282 149. Slovák Vladimír
81 Toko07 274 157. Koželuh Tomáš
82 Kempa Fans Group 273 158. Kramolišová Jitka
83 CK FESO Petřvald 270 161. Fierla Jan St.
84 Porubští Rafani 268 163. Janas Karel
85 Besta Trade 264 167. Babor Mojmír
86 BR2DY 249 306. Hönischová Henrieta 307. Tomčík Petr
87 SK Stanislavice 242 189. Glombek Štěpán
88 Adam 240 191. Wojcik Adam
89 Veřovice 236 195. Sedláčková Petra
90 SK Černé plíce 234 197. Reček Petr
91 Duke Corporation 232 199. Marek Martin
92 Ztracená!!! 231 200. Fagan Neil
93 Apréski Pro 227 204. Pavlorek Michal
94 Maraton team Klimkovice 226 205. Wágner Petr
95 TWIKO Ostrava 221 210. Juřica Pavel
96 F-M bajkeři 213 218. Kolouch David
97 Veslařský klub Perun Ostrava 211 220. Pešat Jan
98 Druhý pokus 210 221. Otevřel František
99 L.A.Ryby 209 222. Rybář Andrej
100 Cyklo Milan 1 208 223. Pikálek Milan
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »