Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
3. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
76 km/h
Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 19:35:40
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 BUFF/Pivovar Koníček 1.279 2. Causidis Marek 7. Žídek Jan 25. Hlavatík Jan 39. Macurová Barča 157. Kuchař Michal
2 Columbia Montrail 1.272 8. Helcel Martin ml. 9. Otevřel Vít 10. Hudeček Petr 17. Ivanov Nikola 40. Velička Aleš 49. Kazárik Jiří 114. Hollá Kateřina 116. Otevřelová Kristýna 327. Otevřel Martin
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.272 5. Ambros Jakub 6. Holiš Martin 21. Říha Pavel
4 JAPAsport.cz 1.233 14. Lysák Vlastimil 22. Chrobák Radek 24. Grimm Martin 64. Ševčíková Petra 84. Vrubel Lukáš 128. Holoubková Hana
5 Olympáci 1.225 11. Šindelek Vladan 13. Blabla Tomáš 44. Kimla Jan 195. Kimla Martin
6 Jahůdky 1.222 12. Košut Lukáš 26. Košut Filip 33. Hota Dalimil 37. Kaluža Luboš 142. Sladomel Petr 144. Haltof Ewa 168. Bocek Jiří 289. Jerzy Cieńciała
7 AVA 1.219 1. Horák Ondřej 16. Dvořák Pavel 77. Frank Pavel 110. Delingerová Marie 131. Richter Ondřej 174. Piechowicz Kateřina 224. Dirnerová Alžběta 327. Gavlas Libor 327. Gavlasová Adélka
7 Manín Považská Bystrica 1.219 4. Martinka Lukáš 28. Letko Michal 50. Letko Miroslav 57. Hatňančík Martin 278. Hatňančíková Katarína
9 ŽABKA ČADCA 1.213 3. Ponek Tibor 35. Michal Mikula 54. Capek Martin 192. Denisa Zemanikova
10 Team LightBIKE 1.203 15. Wita Jan 32. Kvapulinský Martin 43. Orlík Pavel 46. Kučera Roman 75. Kukla Ondřej 95. Valušek Jan 105. Kuklová Andrea 113. Wita Radim 156. Štěpánek Václav 166. Stöcker Richard 173. Stöcker Dominik 179. Boháč Břetislav 187. Boháč Petra 211. Štěpánek Antonín 220. Orlíková Jana 242. Faranová Eliška 327. Faranová Tereza
11 VZS Ostrava 1.182 29. Pokorný Radim 30. Stoszek Jan 52. Stoszek Filip 78. Wojtyla Jaromír 136. Böhmová Michaela 139. Munk Rudolf 185. Orlíková Pavla 222. Kotek Martin 229. Janko Dalibor 269. Vraníková Lenka 327. Beremlijski Petr 327. Krejčiříková Denisa
12 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.160 23. Filipec Petr 34. Křenek Radek 76. Bordovský Pavel 81. Bernard Adam 126. Muras Adam 127. Jurek Jan 167. Goláň Vojtěch 273. Kuča Karel
13 Jump Sport 1.136 42. Mráz Jan 55. Škrabánek Petr 60. Ručka Richard 317. Hiľovská Kamila
14 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.126 18. Juračák Erik 31. Ondřejka Míra 118. Bordovský Lukáš 180. Ondřejka Jan 184. Mikerásek Radek 217. Marková Nikola 230. Rek Filip 234. Číhal Daniel
15 MH bike - někdy prostě musíš 1.118 27. Benda Jiří 65. Labuz Martin 83. Helcel Richard 152. Kubala Janusz 198. Benda Jaroslav 226. Lepšík Mirek 327. Helcel Martin st. 327. Helcelová Romana 327. Chmiel Radim
16 X-Trail Orlová 1.083 53. Sejkora David 70. Cichá Barbora 87. Knapík Štěpán 99. Ryzí Martin 129. Hradil Pavel 150. Pařík Richard 151. Klím Tomáš 181. Sejkorová Nela 254. Siupik Tadeáš 298. Wasserbauer Lukáš 327. Tomanová Marie 327. Šimonová Elen
17 RUN99 Havířov 1.040 61. Garnol Radim 71. Matejovič Daniel 121. Porwisz Jiří 124. Skřízala Martin 153. Lipina Tomáš 212. Mareš Václav 258. Vonsová Vladimíra
18 Tymphany 1.017 79. Lauterbach David 86. Gula Roman 111. Černoch Ondřej 299. Lauterbachová Jana
19 Hasiči Kopřivnice 1.002 73. Melčák Matěj 98. Votýpka Antonín 120. Melčák Tomáš 170. Valová Daniela 327. Hyvnarová Zuzana
20 Matrix Team 1.000 56. Levinský Lukáš 91. Oswald Pavel 146. Michalová Radmila
21 Beskydští nomádi 940 38. Sobek Lumír 106. Fluksa Jiří 209. Bílková Zuzana 243. Sobek Jakub 283. Sobková Lucie
22 Janys Extreme Racing 928 67. Frainšic Michal 97. Beránek Jakub 201. Kašpar Zdeněk 252. Genzer Tomáš
23 ŠANTÁNEK 922 48. Stopka Ivan 68. Stres Marián 255. Bōhm Petr 320. Ondryašová Barbora 327. Klimeš Michal
24 SK Černé plíce 920 36. Buba Ondřej 141. Doležal Mikuláš 196. Vontor Jakub 228. Cigoš Martin 240. Reček Petr 264. Rubeš Pavel
25 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 906 101. Černý Tomáš 138. Vitoch Petr 148. Waloszek Vlastislav 188. Wilczynski Petr 214. Děcký Aleš 270. Orlitová Darina 277. Karban Miloš 287. Morcinková Tereza 300. Wronová Eva 310. Holuša Marek
26 Team International!!! 875 74. Gruchala Vojtěch 93. Collen Malcolm 251. Angus Paul
27 Racing Olešná 872 90. Pavlík Jan 140. Maršálek David 191. Maršálek Tomáš
28 Neběžecký kroužek 806 103. Kouřil Jaroslav 178. Viej Radomír 206. Koželuh Tomáš 327. Tyleček Václav 327. Šubert Pavel 327. Vajdová Markéta
29 lepus.cz 801 20. Stančík Bedřich 182. Benesz Radomir 290. Zajíc Josef 326. Bochňák Zbyněk 327. Pěgřimek Milan
30 Trek 1324 784 145. Misiarz Petr 160. Kaplan Jiří 204. Jasiok Lumír 256. Mokroš Ondřej 266. Jasiok Přemysl 294. Riegel Jan 313. Mokroš Martin
31 Tři křížky 765 66. Výduch Luděk 135. Schüler Petr 327. Martausová Vlasta
32 Název nejasný! 763 132. Valečko Jan 133. Radim Siuda 265. Greben David
33 Beskydští Čerti 754 161. Šprla Jan 163. Pavliska Petr 215. Bojczuk Roman 276. Šubová Kamila 291. Carbolová Denisa
34 SK ZaFaR Frenštát p.R 741 108. Raška Zbyněk 205. Sedláčková Petra 239. Říčný Petr 244. Bublíková Dominika 306. Benáčková Marta 327. Groš Štefan
35 DYNEDGAR 730 162. Volný Tomáš 164. Michalík Michal 237. Sobotka Kamil 272. Kaděrová Veronika
36 BsvČT 666 85. Bajtek Rostislav 262. Kollarczyková Monika 280. Martynková Marcela 312. Urbas Armand
37 Třanovičtí přespolní žraloci 647 158. Nekarda Dominik 202. Nekarda Ladislav 286. Siuda Rostislav
38 TeddyBeer team 626 109. Obšivač Matěj 253. Beseda Jiří 305. Knápek Jan 314. Gašperiková Andrea 321. Musilová Veronika 327. Bačáková Nikol
39 PřeciFyzio 600 149. Smreček Tomáš 235. Rabiec Jiří 309. Zuzana Zádrapová 327. Stachová Michaela 327. Levánszký Jakub
40 FC-B7 TÝM!!! 596 72. Bystřičan Lukáš 194. Král Mirek
41 Beskydský pivovárek Ostravice 576 123. Kepka Jiří 271. Mihalčík Igor 323. Poledník Saša
42 Salomon Beskydy Fanclub 558 96. Rada Martin 208. Mikunda Miloš
43 Navi-Dobrá čajovna 535 100. Baran Lukáš 227. Baran Jiří
44 KILPI RACING TEAM 522 154. Přibylka Tomáš 186. Štýbar Luděk
45 Beskydské Bestie 446 197. Ryška Martin 219. Morong Libor
46 Opavské dupy 443 92. Beneš Pavel 327. Zeman Radek
47 DIGISFERA 417 213. Matušek Karel 232. Matušková Iveta
48 Růžový gang 394 200. Chýlková Patricie 268. Pražáková Anežka
49 SALOMON-RUN 386 45. Tuharský Martin
50 Lowellpro Racing Team 384 47. Togni Paolo
51 TWIKO Ostrava 380 155. Juřica Pavel 327. Karolína Juřicová
51 synci z Kateřinek 380 259. Dubový Jiří 327. Mrůzek Martin 327. Dubová Veronika 327. Morávek Aleš 327. Matula Vít
53 Přátelé zeleného údolí 379 275. Mindek Tomáš 315. Pěknicová Pavlína 324. Tamara Bělarus
54 Modrý gang 373 58. Pavlík Víťa
55 Ospol Tech team 372 59. Kolář Jakub
56 ED6U ELEMIC RACING 369 62. Knopp Petr
57 PATAGONIA 368 63. Danny Drechsel
58 UP & DOWN 362 69. Hrnčíř Radek
59 CK Turzovka 351 80. Skorčík Ján
60 Ostrava Factory Racing 349 82. Veselý Ondřej
61 SK Valašského království 345 225. Harabiš Radim 292. Cypra Zdeněk
62 Kunčice pod Ondřejníkem 343 88. Martínek Tomáš
63 TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 342 89. ŠIDELKA RIchard
64 L.A.Ryby 338 245. Rybář Andrej 279. Rybářová Ludmila
65 Iz 40,31 337 94. Pražák Petr
66 runningman71 336 233. Kopýtko Michal 293. Kotek Jiří
67 X-AIR Ostrava 332 203. Koukal Jan 327. Bednarz Luděk
68 CK Continental Frenštát p.R. 329 102. Zábranský Milan
69 Gogy Team 327 104. Goláň Josef
70 www.masazprozeny.cz 324 107. Javorek Petr
71 Funny team 319 112. Baletka Stanislav
72 Duke Corporation 317 218. Magdon Roman 327. Marek Martin
73 Modrá myš 314 117. Bartosz David
74 Hujerovi 312 327. Franerová Viktorie 327. Franerová Katarína 327. Franer Kuba
74 Kempa Fans Group 312 119. Kramolišová Jitka
76 Abadzikra 301 130. Jirka Kuba
77 Team Forman Cinelli 297 134. Chmura Petr
78 Karpatrio 294 137. Rybiář Michal
79 EPO Machinery 288 143. Slovák Vladimír
80 Triatlon Team Opava 284 147. Šimková Barbora
81 Chytrous.cz 272 159. Chytřínský Radim
82 KKZ 262 169. Vančura Martin
83 Běžím nebo lezu 259 172. Tic Jan
84 kafoto.cz 255 176. Karafiát Tom
85 CGB 240 295. Koubek Michal 327. Hladiš Filip
86 Mushing team Ostrava 238 193. Navrátil Jaroslav
87 Orli Ostrava 232 199. Hlavica Pavel
88 Běžci sobě!!! 228 307. Adamusová Marie 327. Kulichová Žaneta
89 BR2DY 221 210. Tomčík Petr
90 Nějak to dopadne 210 221. Otevřel František
91 HUHU Mega Racing Team 208 327. Gollová Lenka 327. Hudeček Karel
91 Sachasport Dynafit 208 327. Kokošek Oldřich 327. Kokošková Lenka
93 STRYK team 200 231. Stryková Tereza
94 Valašská Polanka 193 238. Sýkora Josef
95 Milujeme Prosecco!!! 185 246. Smutná Kateřina
96 SK Lapačka 181 250. Slíva Marek
97 REV 58 Nový Jičín 174 257. Juríčková Marta
98 WORMS 168 263. Raszka Zdeněk
99 KB RYBNICKA KUŻNIA 157 274. Skomorowski Stanislaw
100 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 150 281. Musil Jan
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »