Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (po medvídkové) - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2019, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
61 km/h
Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 19:35:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Columbia Montrail 1.298 3. Otevřel Vít 6. Helcel Martin ml. 7. Hudeček Petr 19. Ivanov Nikola 85. Otevřelová Kristýna 96. Hollá Kateřina 345. Otevřel Martin
2 Manín Považská Bystrica 1.270 4. Martinka Lukáš 9. Ponek Tibor 20. Ceniga Peter 21. Kudla Vladimír 30. Letko Michal 52. Letko Miroslav 60. Hatňančík Martin 289. Hatňančíková Katarína
3 BUFF/Pivovar Koníček 1.261 8. Causidis Marek 10. Žídek Jan 18. Uherek Jakub 31. Hlavatík Jan 41. Macurová Barča 136. Kuchař Michal 175. Kozelský René 175. Kozelský René
4 AVA 1.245 2. Horák Ondřej 13. Kovář Roman 49. Lachnit Jan 65. Frank Pavel 133. Delingerová Marie 139. Richter Ondřej 186. Piechowicz Kateřina 248. Dirnerová Alžběta
5 Olympáci 1.224 15. Šindelek Vladan 16. Blabla Tomáš 38. Kimla Jan 59. Šindelek Daniel 140. Kimla Martin
6 Team LightBIKE 1.182 29. Wita Jan 35. Orlík Pavel 47. Kvapulinský Martin 71. Boháč Břetislav 88. Kaniová Eliška 106. Wita Radim 132. Kuklová Andrea 142. Valušek Jan 143. Pavlík Miroslav 171. Kvíčala Tomáš 198. Stöcker Kamil 220. Boháč Petra 264. Zechová Kateřina 273. Orlíková Jana 323. Faranová Eliška 345. Faranová Tereza
7 VZS Ostrava 1.181 27. Stoszek Jan 37. Pokorný Radim 48. Krejčiříková Denisa 110. Böhmová Michaela 159. Stoszek Filip 167. Munk Rudolf 235. Kotek Martin 260. Skopal Rostislav 284. Paříková Eva 310. Beremlijski Petr 345. Krejčiříková Ivona 345. Homola Filip 345. Wojtyla Jaromír
8 Jahůdky 1.152 14. Košut Lukáš 28. Košut Filip 99. Kaluža Luboš 114. Cieńciała Jerzy 144. Marosz Vojtěch 153. Sladomel Petr 172. Bocek Jiří 245. Hota Dalimil 287. Garbová Sandy
9 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.146 17. Filipec Petr 43. Křenek Radek 87. Bernard Adam 124. Jurek Jan 155. Muras Adam 195. Goláň Vojtěch
9 ŠANTÁNEK 1.146 34. Žilavý Květoslav 56. Stres Marián 57. Stopka Ivan 107. Bebek Pavel 237. Bōhm Petr 269. Bosáková Míša 269. Bosáková Míša
11 MH bike - někdy prostě musíš 1.143 32. Benda Jiří 55. Helcel Richard 63. Labuz Martin 213. Helcel Martin st. 217. Dvořáková Jitka 224. Benda Jaroslav 345. Chmiel Radim 345. Helcelová Romana 345. Lepšík Mirek
12 Jump Sport 1.134 33. Ručka Richard 62. Škrabánek Petr 64. Bohatý Tomáš 82. Mazur Martin 196. Kopeček Matěj 311. Hiľovská Kamila
13 Splašení goroli 1.084 46. Kaleta Daniel 50. Galaczova Eva 113. Cienciala Tomáš
14 X-Trail Orlová 1.070 39. Sejkora David 90. Knapík Štěpán 94. Hradil Pavel 112. Smejkal Petr 121. Šimonová Elen 169. Pařík Richard 263. Sejkorová Nela 272. Bukovská Radka 282. Sikorová Dagmar 285. Siupik Tadeáš 297. Sedláček Luděk 345. Tomanová Marie 345. Podolák Karel
15 Tymphany 1.050 69. Lauterbach David 73. Gula Roman 101. Černoch Ondřej 277. Raszka Zdeněk
16 Beskydští nomádi 1.029 5. Peter Tomáš 36. Sobek Lumír 229. Sobek Jakub 241. Fluksa Jiří 253. Sobková Lucie 345. Mikloš Martin
17 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.008 58. Kantor Miroslav 102. Kundrát Pavel 125. Petr Michal 184. Číhal Daniel
18 RUN99 Havířov 1.007 42. Garnol Radim 116. Porwisz Jiří 128. Skřízala Martin 148. Mareš Václav 168. Lipina Tomáš 270. Vonsová Vladimíra 312. Fenclová Alena 343. Pytliková Zuzana
19 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 909 120. Waloszek Vlastislav 129. Černý Tomáš 135. Vitoch Petr 137. Staníček Václav 138. Indruch Lukáš 174. Děcký Aleš 216. Siuda Radim 218. Prusek Martin 266. Karban Miloš 281. Morcinková Tereza 307. Wronová Eva 309. Holuša Marek 325. Orlitová Darina 338. Wanke Kateřina
20 Team International!!! 903 97. Němec Jakub 104. Collen Malcolm 189. Fagan Neil
21 Matrix Team 896 76. Levinský Lukáš 118. Oswald Pavel 203. Michalová Radmila
22 Team Forman Cinelli 892 23. Fierla Ondřej 164. Chmura Petr 214. Dubec Martin 244. Chmurová Jana 267. Ševčík Jakub 268. Dubcová Anna 319. Ševčíková Lada
23 FC-B7 TÝM!!! 888 51. Bystřičan Lukáš 150. Liška Petr 204. Král Mirek
23 Hasiči Kopřivnice 888 95. Votýpka Antonín 134. Melčák Tomáš 176. Hyvnarová Zuzana 209. Valová Daniela
25 SK Černé plíce 885 86. Smékal Venca 103. Buba Ondřej 219. Londa Jiří 243. Reček Petr 294. Rubeš Pavel
26 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 870 1. Ambros Jakub 11. Holiš Martin
27 JAPAsport.cz 855 12. Grimm Martin 81. Vrubel Lukáš 345. Holoubková Hana
28 Beskydští Čerti 841 67. Pavliska Petr 154. Šprla Jan 231. Šubová Kamila 345. Carbolová Denisa
29 Salomon Beskydy Fanclub 835 127. Rada Martin 141. Halamíček Marek 190. Mikunda Miloš
30 Racing Olešná 825 119. Pavlík Jan 162. Kvarda Roman 187. Maršálek Tomáš 228. Maršálek David
31 Beskydské Bestie 813 66. Krnac Radek 202. Ryška Martin 212. Morong Libor
32 SK ZaFaR Frenštát p.R 802 75. Květoň Jiří 206. Sedláčková Petra 210. Bublíková Dominika 225. Říčný Petr 242. Groš Štefan 345. Drhová Marie
33 Neběžecký kroužek 800 122. Kouřil Jaroslav 183. Koželuh Tomáš 188. Šubert Pavel 345. Vajdová Markéta
34 KILPI RACING TEAM 792 123. Štýbar Luděk 145. Přibylka Tomáš 233. Gemelová Monika
35 Trek 1324 771 84. Misiarz Petr 211. Jasiok Lumír 227. Mokroš Ondřej 280. Riegel Jan 288. Chvíla Matěj 301. Směja Daniel 317. Drobišová Jana 321. Mokroš Martin 345. Jasiok Přemysl 345. Jasioková Jana 345. Jasiok Michael 345. Jasiok David
36 X-AIR Ostrava 768 22. Škapa Marek 246. Koukal Jan 257. Švidernoch Milan 345. Bednarz Luděk
37 Extreme sport club Selnik 764 79. Mrovec Dušan 117. Mrůzková Hana 333. Poláková Tereza
37 REV 58 Nový Jičín 764 74. Mrklovský Ondřej 152. Mrklovský Petr 303. Juríčková Marta
39 Tři křížky 761 78. Výduch Luděk 109. Schüler Petr 345. Šimčíková Petra 345. Sup Daniel
40 ŽABKA ČADCA 717 45. Capek Martin 100. Rafaj Lukáš
41 Janys Extreme Racing 687 83. Frainšic Michal 92. Beránek Jakub
42 BsvČT 675 68. Bajtek Rostislav 250. Martynková Marcela 300. Urbas Armand 308. Stoklásková Pavla 318. Šamšulová Zdenka 330. Matisová Michaela 345. Kollarczyková Monika
43 Iz 40,31 670 77. Hořínek Martin 115. Pražák Petr
44 Třanovičtí přespolní žraloci 658 173. Nekarda Dominik 200. Nekarda Ladislav 262. Siuda Rostislav
45 Název nejasný! 640 163. Valečko Jan 216. Siuda Radim 274. Greben David
46 TeddyBeer team 609 177. Beseda Jiří 191. Obšivač Matěj 316. Gašperiková Andrea 334. Musilová Veronika 341. Bačáková Nikol 345. Gašperik Martin
47 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 555 108. Linhart Jiří 199. Linhartová Andrea
48 CK Continental Frenštát p.R. 545 151. Škoda Kristián 166. Chýlek Patrik
49 PřeciFyzio 524 193. Smreček Tomáš 261. Rabiec Jiří 315. Stachová Michaela 329. Zádrapová Zuzana
50 Orli Ostrava 468 147. Andrla Lubomír 247. Hlavica Pavel
51 Přátelé zeleného údolí 416 197. Mindek Tomáš 335. Pěknicová Pavlína 345. Tamara Bělarus
52 PATAGONIA 407 24. Drechsel Danny
53 AC Sparta Praha 406 25. Turek Martin
54 Navi-Dobrá čajovna 405 26. Baran Lukáš
55 DIGISFERA 398 230. Matušek Karel 234. Matušková Iveta
56 Fklidu 383 239. Ptašek Jan 240. Ptašková Adéla
57 DYNEDGAR 379 208. Volný Tomáš 275. Břusková Kateřina
58 UP & DOWN 378 53. Hrnčíř Radek
59 ED6U ELEMIC RACING 370 61. Knopp Petr
60 TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 361 70. Šidelka Richard
61 Modrý gang 359 72. Pavlík Víťa
62 synci z Kateřinek 352 259. Dubový Jiří 337. Matula Vít 345. Mrůzek Martin 345. Morávek Aleš 345. Dubová Veronika
63 Ospol Tech team 351 80. Kolář Jakub
64 KPNP Rybí 342 89. Olajoš Dušan
65 Gogy Team 340 91. Goláň Josef
66 Lowellpro Racing Team 338 93. Togni Paolo
66 SK Valašského království 338 226. Harabiš Radim 298. Cypra Zdeněk
68 Cyp & Dale 333 98. Bílek Petr
69 lepus.cz 331 205. Benesz Radomir 326. Pěgřimek Milan
70 CK Turzovka 326 105. Skorčík Ján
71 AňimalzTřinec 320 111. Verlík Jan
72 CGB 304 265. Hladiš Filip 293. Koubek Michal
73 SK Madeja 300 131. Rett Tom
74 runningman71 298 251. Kopýtko Michal 313. Kotek Jiří
75 BR2DY 288 254. Tomčík Petr 320. Hönischová Henrieta
76 Chytrous.cz 285 146. Chytřínský Radim
77 Forever Alone 282 149. Roman Jan
78 KKZ 275 156. Vančura Martin
79 Karpatrio 274 157. Rybiář Michal
80 MK Seitl Ostrava 266 165. Kováček Stanislav
81 Běžím nebo lezu 261 170. Tic Jan
82 Hujerovi 258 345. Franerová Míša 345. Franerová Katarína 345. Franer Tadeaš 345. Franer Kuba 345. Franerová Viktorie
83 Abadzikra 252 179. Jirka Kuba
84 Trinutka 251 180. Kulčák Tomáš
85 Porubští Rafani 250 181. Janas Karel
86 Opavské dupy 237 194. Beneš Pavel
87 Duke Corporation 224 207. Magdon Roman
88 Pepa Team F-M 213 304. Šokalová Ludmila 345. Šimčák Jan
89 Nějak to dopadne 210 221. Otevřel František
90 DaveDino 208 223. Kývala David
91 FU Kopřivnice 199 232. Šimon Jozef
91 TWIKO Ostrava 199 331. Juřicová Karolína 332. Juřica Pavel
93 SK Lapačka 195 236. Slíva Marek
94 Milujeme Prosecco!!! 193 238. Smutná Kateřina
95 Vivatsport 176 255. Gromus Petr
96 KHB Radegast 160 271. Šnevajs Radomír
97 Pogwizdów 153 278. Bierski Jan
98 KB RYBNICKA KUŻNIA 152 279. Skomorowski Stanislaw
99 SK Oceláci Ostrava 148 283. Rudický Radovan
100 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 140 291. Musil Jan
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »