Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
8. 12. 2019, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
22 km/h
Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 19:33:53
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Columbia Montrail 1.310 1. Otevřel Vít 5. Hudeček Petr 7. Helcel Martin ml. 67. Kazárik Jiří 74. Otevřelová Kristýna 81. Hollá Kateřina 298. Otevřel Martin
2 Manín Považská Bystrica 1.270 6. Martinka Lukáš 8. Ponek Tibor 17. Ceniga Peter 29. Hortóbagyiová Eszter 30. Kudla Vladimír 36. Hatňančík Martin 39. Letko Michal 70. Letko Miroslav 229. Hatňančíková Katarína
3 Beskydští nomádi 1.257 4. Peter Tomáš 12. Vyvijal Tadeáš 28. Sobek Lumír 208. Sobek Jakub 234. Sobková Lucie 298. Fluksa Jiří
4 Jahůdky 1.252 9. Košut Lukáš 11. Dominik Skokan 23. Košut Filip 57. Kaluža Luboš 115. Jerzy Cieńciała 126. Bocek Jiří 136. Haltof Ewa 250. Garbová Sandy
5 SALOMON-RUN 1.216 14. Pěgřím Filip 26. Tuharský Erik 37. Gawlas Dominik 47. Tuharský Martin 142. Pĕgřìm René
6 Olympáci 1.210 15. Šindelek Vladan 22. Blabla Tomáš 46. Kimla Jan 151. Kimla Martin
7 AVA 1.200 3. Horák Ondřej 16. Kovář Roman 86. Frank Pavel 165. Piechowicz Kateřina 185. Richter Ondřej 192. Dirnerová Alžběta 198. Blažek Jaroslav 298. Gavlas Libor
8 BUFF/Pivovar Koníček 1.189 10. Uherek Jakub 45. Macurová Barča 50. Hlavatík Jan 92. Kozelský René 92. Kozelský René
9 Team LightBIKE 1.187 32. Kvapulinský Martin 34. Kučera Roman 40. Orlík Pavel 44. Wita Jan 107. Valušek Jan 159. Pavlík Miroslav 219. Stöcker Richard 254. Wita Radim 266. Faranová Eliška 298. Orlíková Jana 298. Faranová Tereza
10 JAPAsport.cz 1.180 13. Grimm Martin 35. Vlach Martin 65. Vrubel Lukáš 298. Holoubková Hana
11 Jump Sport 1.165 25. Ručka Richard 41. Bohatý Tomáš 62. Škrabánek Petr 90. Mazur Martin
12 VZS Ostrava 1.153 19. Stoszek Jan 53. Krejčiříková Denisa 68. Wojtyla Jaromír 105. Böhmová Michaela 106. Stoszek Filip 298. Beremlijski Petr 298. Homola Filip 298. Krejčiříková Ivona
13 ŠANTÁNEK 1.137 24. Žilavý Květoslav 61. Stres Marián 71. Stopka Ivan 89. Belej David 133. Bosák Ondřej 193. Bōhm Petr 246. Bosáková Míša 246. Bosáková Míša
14 X-Trail Orlová 1.127 27. Sejkora David 64. Knapík Štěpán 75. Hradil Pavel 111. Smejkal Petr 152. Pařík Richard 178. Tešnar Marek 215. Sejkorová Nela 230. Bukovská Radka 251. Siupik Tadeáš 298. Tomanová Marie 298. Valtr Daniel
15 Splašení goroli 1.107 42. Rajnoch Edvard 49. Kaleta Daniel 95. Cienciala Tomáš 298. Rajnochová Jana
16 Team Forman Cinelli 1.092 21. Fierla Ondřej 58. Odborný Marek 122. Morong Kryštof 164. Chmura Petr 202. Kanocz Helena 210. Ševčík Jakub 228. Chmurová Jana 238. Krutílková Petra 243. Kanócz Martin 248. Ševčíková Lada 259. Chudý Vojtěch 296. Krutílková Kateřina
17 MH bike - někdy prostě musíš 1.088 52. Benda Jiří 69. Helcel Richard 84. Labuz Martin 131. Helcel Martin st. 132. Kubala Janusz 206. Benda Jaroslav 298. Lepšík Mirek 298. Helcelová Romana
18 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.054 48. Filipec Petr 82. Jurek Jan 109. Bernard Adam 150. Muras Adam 180. Goláň Vojtěch
19 Matrix Team 1.031 60. Levinský Lukáš 88. Velebil Lukáš 114. Oswald Pavel 155. Michalová Radmila
20 TOBI Sport Frenštát p.R. 994 31. Blažek Jiří 125. Ondřejka Jan 143. Badač Martin 144. Knotek Jan 186. Číhal Daniel 239. Marková Nikola 298. Šlachtová Ivana
21 Neběžecký kroužek 979 85. Tyleček Václav 99. Kouřil Jaroslav 130. Šubert Pavel 163. Koželuh Tomáš 196. Viej Radomír 294. Vajdová Markéta
22 FC-B7 TÝM!!! 969 43. Bystřičan Lukáš 112. Liška Petr 169. Král Mirek
23 Tymphany 967 76. Lauterbach David 96. Gula Roman 154. Černoch Ondřej 253. Raszka Zdeněk 280. Lauterbachová Jana
24 SK Černé plíce 960 55. Doležal Mikuláš 110. Rubeš Pavel 168. Jaskiewicz Petr 184. Jiří Londa
25 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 935 117. Černý Tomáš 120. Waloszek Vlastislav 121. Staníček Václav 139. Děcký Aleš 226. Karban Miloš 231. Morcinková Tereza 268. Wronová Eva 274. Holuša Marek 285. Wanke Kateřina
26 RUN99 Havířov 909 98. Matejovič Daniel 138. Mareš Václav 148. Porwisz Jiří 167. Lipina Tomáš 232. Pytlík Pavel 233. Vonsová Vladimíra 286. Pytliková Zuzana 289. Fenclová Alena
27 SK ZaFaR Frenštát p.R 896 56. Květoň Jiří 160. Říčný Petr 181. Sedláčková Petra 201. Groš Štefan 218. Bublíková Dominika 255. Benáčková Marta
28 Beskydští Čerti 887 63. Pavliska Petr 119. Šprla Jan 224. Carbolová Denisa
29 Trek 1324 883 73. Misiarz Petr 162. Mokroš Ondřej 175. Kaplan Jiří 252. Riegel Jan 272. Mokroš Martin
30 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 838 2. Ambros Jakub 38. Říha Pavel
31 BsvČT 788 66. Bajtek Rostislav 190. Martynková Marcela 249. Kollarczyková Monika 261. Urbas Armand 282. Matisová Michaela
31 Třanovičtí přespolní žraloci 788 94. Nekarda Dominik 188. Nekarda Ladislav 223. Siuda Rostislav
33 DYNEDGAR 782 108. Volný Tomáš 145. Michalík Michal 258. Kaděrová Veronika 298. Břusková Kateřina
34 TeddyBeer team 781 104. Obšivač Matěj 127. Beseda Jiří 281. Musilová Veronika 298. Gašperik Martin
35 Team International!!! 752 140. Fagan Neil 161. Gruchala Vojtěch 240. Angus Paul
36 KILPI RACING TEAM 712 147. Štýbar Luděk 214. Přibylka Tomáš 220. Gemelová Monika
37 Iz 40,31 654 59. Hořínek Martin 149. Pražák Petr
38 Racing Olešná 626 113. Pavlík Jan 123. Maršálek Tomáš
39 PřeciFyzio 618 153. Smreček Tomáš 244. Rabiec Jiří 278. Zuzana Zádrapová 298. Stachová Michaela 298. Levánszký Jakub
40 Hasiči Kopřivnice 590 102. Melčák Tomáš 170. Davidová Romana
41 Beskydské Bestie 519 171. Morong Libor 172. Ryška Martin
42 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 512 137. Linhart Jiří 213. Linhartová Andrea
43 Janys Extreme Racing 503 80. Beránek Jakub 279. Genzer Tomáš
44 Extreme sport club Selnik 492 72. Mrovec Dušan 298. Homola Hans
45 Orli Ostrava 482 158. Andrla Lubomír 222. Hlavica Pavel
46 DIGISFERA 467 195. Matušková Iveta 200. Matušek Karel
47 synci z Kateřinek 461 236. Dubový Jiří 298. Morávek Aleš 298. Mrůzek Martin
48 Tři křížky 440 129. Schüler Petr 293. Martausová Vlasta
49 CK FESO Petřvald 419 173. Fierla Jan St. 270. Huračková Markéta
50 Modrá myš 417 203. Bartosz David 242. Sikora Lukas
51 AC Sparta Praha 413 18. Turek Martin
51 TWIKO Ostrava 413 166. Juřica Pavel 283. Karolína Juřicová
53 PATAGONIA 411 20. Danny Drechsel
54 SK Valašského království 400 197. Harabiš Radim 265. Cypra Zdeněk
55 Hujerovi 399 298. Franerová Míša 298. Franerová Katarína 298. Franer Kuba 298. Franer Tadeaš
55 L.A.Ryby 399 216. Rybářová Ludmila 247. Rybář Andrej
57 TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 380 51. ŠIDELKA RIchard
58 BR2DY 378 217. Tomčík Petr 267. Hönischová Henrieta
59 CK Continental Frenštát p.R. 377 54. Škoda Kristián
60 Přátelé zeleného údolí 365 199. Mindek Tomáš 298. Tamara Bělarus
61 TJ Rudá hvězda Lubno 354 77. Velička Petr
62 AňimalzTřinec 353 78. Verlík Jan
63 ŽABKA ČADCA 348 83. Rafaj Lukáš
64 X-AIR Ostrava 344 221. Švidernoch Milan 297. Bednarz Luděk
65 Kunčice pod Ondřejníkem 340 91. Martínek Tomáš
66 SK Bagbike 338 93. Hejneš Leopold
67 Forever Alone 334 97. Roman Jan
68 Beskydský pivovárek Ostravice 333 245. Mihalčík Igor 284. Poledník Saša
69 Ospol Tech team 331 100. Kolář Jakub
70 Gogy Team 330 101. Goláň Josef
71 CK Turzovka 328 103. Skorčík Ján
72 DIMENSE.CZ 315 116. Hovořáková Anna
73 Karpatrio 313 118. Rybiář Michal
74 CGB 307 124. Byrtus Ondřej
74 Pepa Team F-M 307 257. Šokalová Ludmila 298. Šimčák Jan
76 Funny team 303 128. Baletka Stanislav
77 Běžím nebo lezu 296 135. Tic Jan
78 Chytrous.cz 290 141. Chytřínský Radim
79 Trinutka 285 146. Kulčák Tomáš
80 Lowellpro Racing Team 275 156. Togni Paolo
81 Duke Corporation 257 174. Magdon Roman
82 ULTRASTA Frýdek-Místek 254 177. Anděl Milan
83 Salomon Beskydy Fanclub 252 179. Mikunda Miloš
84 REV 58 Nový Jičín 242 189. Juríčková Marta
85 DaveDino 240 191. Kývala David
86 Nějak to dopadne 237 194. Otevřel František
87 KHB Radegast 226 205. Šnevajs Radomír
88 EPO Machinery 222 209. Slovák Vladimír
89 Pogwizdów 219 212. Bierski Jan
90 SK Oceláci Ostrava 204 227. Rudický Radovan
91 KB RYBNICKA KUŻNIA 196 235. Skomorowski Stanislaw
92 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 194 237. Musil Jan
93 Fešáci Opava 175 256. Hruška Pavel
94 V-Team 171 260. Knap Tomáš
95 lepus.cz 169 262. Pěgřimek Milan
96 Beskydské střely 162 269. Klasová Michala
97 Želva v běhu 160 271. Divák Jan
98 Orlík Orlová 158 273. Nosková Kateřina
99 LS Olomouc 156 275. Raclavský Vlastimil
100 Opavské dupy 155 276. Beneš Pavel
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »