Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2020, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
57 cm
Rychlost větru:
25 km/h
Tisk
Aktualizováno: 21.1.2020, 07:55:30
# Tým Body Závodníci
1 Columbia Montrail 1.305 2. Helcel Martin ml. 5. Hudeček Petr 7. Ivanov Nikola 186. Otevřel Vít
2 Manín Považská Bystrica 1.274 3. Martinka Lukáš 4. Ponek Tibor 32. Letko Miroslav 34. Hatňančík Martin
3 Beskydští nomádi 1.269 1. Peter Tomáš 21. Sobek Lumír 22. Mikloš Martin 110. Sobková Lucie 117. Sobek Jakub 186. Bílková Zuzana
4 Jump Sport 1.240 10. Brož Matěj 13. Ručka Richard 31. Bohatý Tomáš 38. Škrabánek Petr
5 SALOMON-RUN 1.220 23. Tuharský Erik 24. Tuharský Martin 26. Gawlas Dominik 118. Pĕgřìm René
6 BUFF/Pivovar Koníček 1.219 6. Žídek Jan 17. Hlavatík Jan 56. Kozelský René 56. Kozelský René 84. Kuchař Michal
7 VZS Ostrava 1.203 16. Drechsel Danny 30. Krejčiříková Ivona 44. Krejčiříková Denisa 57. Wojtyla Jaromír 64. Böhmová Michaela 65. Stoszek Jan 145. Janko Dalibor 186. Beremlijski Petr
8 Olympáci 1.193 15. Šindelek Vladan 19. Blabla Tomáš 66. Šindelek Daniel
9 Splašení goroli 1.164 27. Žajdlík Filip 28. Kaleta Daniel 74. Cienciala Tomáš
10 ŠANTÁNEK 1.143 33. Žilavý Květoslav 48. Stres Marián 69. Belej David 77. Bosák Ondřej 83. Boris Radek 126. Krulikovský Vít 141. Bōhm Petr
11 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.126 20. Filipec Petr 62. Bernard Adam 85. Jurek Jan 122. Muras Adam 171. Bordovský Pavel
12 Team LightBIKE 1.124 29. Kučera Roman 52. Kvapulinský Martin 88. Stöcker Richard 185. Faranová Eliška 186. Faranová Tereza
13 X-Trail Orlová 1.109 18. Sejkora David 68. Smejkal Petr 98. Pařík Richard 142. Tešnar Marek 155. Sejkorová Nela 165. Sedláček Luděk 186. Hradil Pavel 186. Tomanová Marie 186. Knapík Štěpán
14 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 1.100 11. Valošek Jan 87. Staníček Václav 95. Černý Tomáš 156. Morcinková Tereza 157. Karban Miloš 182. Wanke Kateřina
15 Tymphany 1.095 51. Lauterbach David 72. Černoch Ondřej 75. Gula Roman 105. Togni Paolo 167. Lauterbachová Jana 176. Raszka Zdeněk
16 MH bike - někdy prostě musíš 1.093 39. Labuz Martin 55. Helcel Richard 106. Helcel Martin st. 154. Benda Jaroslav 173. Dvořáková Jitka
17 Neběžecký kroužek 1.055 36. Kouřil Jaroslav 41. Tyleček Václav 161. Koželuh Tomáš 186. Vajdová Markéta 186. Šubert Pavel
18 Hasiči Kopřivnice 1.050 42. Votýpka Antonín 61. Melčák Tomáš 140. Valová Daniela
19 Matrix Team 1.049 53. Levinský Lukáš 92. Oswald Pavel 99. Velebil Lukáš
19 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.049 70. Bordovský Lukáš 81. Jurečka Roman 93. Knotek Jan 151. Marková Nikola
21 Tři křížky 1.025 37. Mazánek Vladimír 45. Výduch Luděk 186. Martausová Vlasta
22 SK ZaFaR Frenštát p.R 1.004 46. Květoň Jiří 119. Říčný Petr 124. Sedláčková Petra 160. Groš Štefan 186. Drhová Marie 186. Bublíková Dominika
23 Trek 1324 998 49. Misiarz Petr 111. Mokroš Ondřej 135. Jasiok Lumír 180. Mokroš Martin
24 Team International!!! 983 91. Collen Malcolm 103. Fagan Neil 116. Frost Gary
25 Team Forman Cinelli 982 14. Fierla Ondřej 123. Chmura Petr 174. Ševčíková Lada 186. Chmurová Jana
26 SK Černé plíce 953 59. Smékal Venca 132. Reček Petr 149. Londa Jiří 164. Rubeš Pavel
27 Třanovičtí přespolní žraloci 932 82. Nekarda Dominik 120. Nekarda Ladislav 159. Siuda Rostislav
28 Racing Olešná 913 100. Maršálek Tomáš 134. Kvarda Roman 146. Maršálek David 183. Švantner Bohuslav
29 RUN99 Havířov 906 96. Mareš Václav 107. Lipina Tomáš 184. Pytliková Zuzana
30 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 850 8. Říha Pavel 9. Ambros Jakub
31 BsvČT 818 144. Konieczny Jiří 152. Martynková Marcela 179. Urbas Armand 181. Šamšulová Zdenka
32 JAPAsport.cz 802 25. Vlach Martin 35. Vrubel Lukáš
33 synci z Kateřinek 758 163. Dubový Jiří 186. Morávek Aleš 186. Dubová Veronika
34 Hujerovi 735 186. Franerová Viktorie 186. Franerová Katarína 186. Franer Tadeaš 186. Franer Kuba 186. Franerová Míša
35 Beskydští Čerti 728 58. Pavliska Petr 76. Šprla Jan
36 PřeciFyzio 618 97. Smreček Tomáš 147. Rabiec Jiří
37 AVA 611 108. Piechowicz Kateřina 143. Dirnerová Alžběta
38 L.A.Ryby 571 129. Rybářová Ludmila 162. Rybář Andrej
39 SK Valašského království 558 127. Harabiš Radim 177. Cypra Zdeněk
40 X-AIR Ostrava 510 166. Švidernoch Milan 186. Bednarz Luděk
41 TWIKO Ostrava 490 186. Juřicová Karolína 186. Juřica Pavel
42 AC Sparta Praha 419 12. Turek Martin
43 TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 391 40. Šidelka Richard
44 SK Bagbike 388 43. Hejneš Leopold
45 Fialové kobry 381 50. Hudečková Tamara
46 Iz 40,31 377 54. Hořínek Martin
47 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 371 60. Linhart Jiří
48 Extreme sport club Selnik 368 63. Mrovec Dušan
49 Kunčice pod Ondřejníkem 364 67. Martínek Tomáš
50 Janys Extreme Racing 360 71. Beránek Jakub
51 Jahůdky 353 78. Sladomel Petr
52 ULTRASTA Frýdek-Místek 352 79. Popieluch Michal
53 Modrý gang 351 80. Pavlík Víťa
54 CK Turzovka 345 86. Skorčík Ján
55 CK Continental Frenštát p.R. 342 89. Chýlek Patrik
56 Porubští Rafani 337 94. Janas Karel
57 Gogy Team 330 101. Goláň Josef
58 Opavské dupy 327 104. Beneš Pavel
59 CK FESO Petřvald 322 109. Fierla Jan St.
60 kafoto.cz 319 112. Karafiát Tom
61 Salomon Beskydy Fanclub 317 114. Mikunda Miloš
62 amatér 316 115. Gavlas Lubomír
63 Karpatrio 310 121. Rybiář Michal
64 FU Kopřivnice 306 125. Šimon Jozef
65 Triatlon Team Opava 303 128. Šimková Barbora
66 Duke Corporation 300 131. Magdon Roman
67 lepus.cz 294 137. Benesz Radomir
68 Nějak to dopadne 292 139. Otevřel František
69 Fešáci Opava 283 148. Hruška Pavel
70 AZ 41.mpr Žatec 281 150. Matějů Miroslav
71 KB RYBNICKA KUŻNIA 262 169. Skomorowski Stanislaw
72 Milujeme Prosecco!!! 259 172. Smutná Kateřina
73 BR2DY 256 175. Tomčík Petr
74 Beskydské Bestie 245 186. Morong Libor
74 Běžci sobě!!! 245 186. Adamusová Marie
74 Klub Důchodců 245 186. Dědek Beskydský
74 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 245 186. Žižka Pavel
74 Trinutka 245 186. Novák Radomír
74 Veslařský klub Perun Ostrava 245 186. Pešat Jan
74 Záložní pěšáci 245 186. Farný Tomáš
# Tým Body Závodníci