Ostravice, železniční přejezd - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2020, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
65 cm
Rychlost větru:
11 km/h
Tisk
Aktualizováno: 25.1.2020, 20:44:07
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Columbia Montrail 1.296 3. Helcel Martin ml. 6. Otevřel Vít 8. Hudeček Petr 12. Ivanov Nikola 53. Kazárik Jiří 111. Hollá Kateřina 116. Otevřelová Kristýna 284. Otevřel Martin
2 Manín Považská Bystrica 1.287 4. Paulen Andrej 7. Ponek Tibor 9. Martinka Lukáš 14. Ceniga Peter 37. Hatňančík Martin 55. Letko Miroslav 213. Hatňančíková Katarína
3 BUFF/Pivovar Koníček 1.260 10. Uherek Jakub 11. Maceček Tomáš 13. Žídek Jan 19. Jor Martin 41. Hlavatík Jan 89. Macurová Barča 92. Kozelský René 92. Kozelský René
4 Beskydští nomádi 1.252 2. Peter Tomáš 16. Vyvijal Tadeáš 39. Sobek Lumír 188. Sobková Lucie 197. Sobek Jakub 284. Mikloš Martin
5 AVA 1.244 5. Horák Ondřej 23. Krajča Stanislav 27. Kovář Roman 29. Lachnit Jan 94. Frank Pavel 153. Piechowicz Kateřina 159. Skopalík Zbyněk 169. Richter Ondřej 189. Dirnerová Alžběta
6 Splašení goroli 1.223 1. Lichý Tomáš 44. Kaleta Daniel 45. Žajdlík Filip 50. Galaczova Eva 104. Cienciala Tomáš
7 Olympáci 1.204 24. Šindelek Vladan 30. Blabla Tomáš 35. Kimla Jan 151. Kimla Martin
8 VZS Ostrava 1.176 34. Stoszek Jan 40. Drechsel Danny 43. Krejčiříková Ivona 48. Krejčiříková Denisa 49. Pokorný Radim 84. Wojtyla Jaromír 95. Böhmová Michaela 126. Stoszek Filip 198. Skopal Rostislav 284. Paříková Eva 284. Beremlijski Petr
9 JAPAsport.cz 1.172 26. Vlach Martin 28. Grimm Martin 67. Vrubel Lukáš 284. Holoubková Hana
10 Jump Sport 1.161 20. Ručka Richard 47. Bohatý Tomáš 65. Škrabánek Petr 242. Hiľovská Kamila
11 Team LightBIKE 1.141 42. Kučera Roman 52. Orlík Pavel 58. Kvapulinský Martin 72. Kaniová Eliška 88. Boháč Břetislav 125. Kvíčala Tomáš 137. Wita Jan 235. Stöcker Richard 254. Štěpánek Václav 278. Faranová Eliška 284. Orlíková Jana 284. Boháč Petra 284. Faranová Tereza 284. Wita Radim
12 SALOMON-RUN 1.139 33. Gawlas Dominik 60. Tuharský Erik 61. Tuharský Martin 148. Pĕgřìm René
13 ŠANTÁNEK 1.099 38. Žilavý Květoslav 69. Stres Marián 87. Stopka Ivan 99. Bosák Ondřej 203. Bōhm Petr 251. Bosáková Míša 251. Bosáková Míša 284. Klimeš Michal
14 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.093 56. Ondřejka Míra 64. Bordovský Lukáš 80. Jurečka Roman 152. Ondřejka Jan 187. Rek Filip 194. Číhal Daniel
15 X-Trail Orlová 1.063 31. Sejkora David 90. Hradil Pavel 109. Smejkal Petr 120. Tešnar Marek 161. Pařík Richard 210. Sejkorová Nela 245. Knapík Štěpán 247. Sedláček Luděk 272. Tomanová Marie 284. Šimonová Elen
16 Tři křížky 1.053 51. Výduch Luděk 83. Mazánek Vladimír 106. Schüler Petr 165. Gužík Martin 284. Martausová Vlasta 284. Šimčíková Petra
17 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.047 46. Filipec Petr 85. Jurek Jan 115. Bernard Adam 149. Muras Adam 175. Goláň Vojtěch 206. Kuča Karel
18 Jahůdky 1.037 66. Košut Filip 78. Košut Lukáš 112. Cieńciała Jerzy 117. Sladomel Petr 217. Marosz Vojtěch 231. Garbová Sandy
19 Team Forman Cinelli 1.026 18. Fierla Ondřej 91. Frkal Jakub 158. Chmura Petr 163. Morong Kryštof 164. Zátopek Jan 172. Oborný Marek 192. Kanocz Rasťa 219. Krutílková Petra 261. Hrachovina Eduard 279. Ševčíková Lada 284. Štěpán Ferdinand 284. Chmurová Jana
20 Neběžecký kroužek 1.020 59. Kouřil Jaroslav 73. Tyleček Václav 141. Šubert Pavel 284. Viej Radomír 284. Vajdová Markéta
21 Trek 1324 970 76. Misiarz Petr 81. Chvíla Matěj 166. Mokroš Ondřej 176. Kaplan Jiří 181. Jasiok Přemysl 184. Jasiok Lumír 209. Riegel Jan 284. Mokroš Martin
21 Tymphany 970 101. Gula Roman 108. Lauterbach David 114. Togni Paolo 119. Černoch Ondřej 238. Raszka Zdeněk 284. Lauterbachová Jana
23 SK ZaFaR Frenštát p.R 960 36. Květoň Jiří 140. Raška Zbyněk 157. Říčný Petr 174. Sedláčková Petra 240. Groš Štefan 269. Benáčková Marta
24 RUN99 Havířov 949 93. Matejovič Daniel 118. Skřízala Martin 133. Mareš Václav 143. Lipina Tomáš 224. Vonsová Vladimíra 257. Pytlík Pavel 267. Pytliková Zuzana
25 Matrix Team 885 96. Gregor František 139. Levinský Lukáš 173. Michalová Radmila 284. Kostiha Vladimír
26 Beskydské Bestie 860 82. Krnac Radek 160. Ryška Martin 191. Morong Libor
27 MH bike - někdy prostě musíš 858 79. Benda Jiří 170. Helcel Martin st. 186. Benda Jaroslav 284. Helcelová Romana
28 SK Černé plíce 845 107. Doležal Mikuláš 130. Buba Ondřej 211. Jaskiewicz Petr 227. Londa Jiří 244. Jasková Šárka
29 Team International!!! 843 98. Collen Malcolm 162. Fagan Neil 190. Angus Paul 273. Gruchala Vojtěch
30 Třanovičtí přespolní žraloci 837 110. Nekarda Dominik 138. Nekarda Ladislav 208. Siuda Rostislav
31 Racing Olešná 776 134. Maršálek Tomáš 182. Kvarda Roman 201. Maršálek David 248. Švantner Bohuslav
32 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 767 123. Staníček Václav 177. Prusek Martin 226. Děcký Aleš 233. Morcinková Tereza 263. Orlitová Darina 270. Wronová Eva 281. Holuša Marek
33 PřeciFyzio 670 132. Smreček Tomáš 215. Rabiec Jiří 276. Zádrapová Zuzana
34 Extreme sport club Selnik 667 62. Mrovec Dušan 280. Poláková Tereza 284. Homola Hans
35 Iz 40,31 661 70. Hořínek Martin 131. Pražák Petr
36 TeddyBeer team 654 71. Obšivač Matěj 284. Gašperik Martin 284. Musilová Veronika 284. Bačáková Nikol
37 Hasiči Kopřivnice 650 75. Votýpka Antonín 284. Valová Daniela 284. Nenutilová Jana
38 BsvČT 570 207. Martynková Marcela 256. Šamšulová Zdenka 260. Urbas Armand 266. Stoklásková Pavla
39 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 557 21. Říha Pavel 284. Ambros Jakub
40 Orli Ostrava 523 144. Andrla Lubomír 195. Hlavica Pavel
41 BK Ludgeřovice 516 146. Rozmahel Radek 200. Važík Miroslav
42 synci z Kateřinek 482 243. Dubový Jiří 284. Morávek Aleš 284. Mrůzek Martin
43 Hujerovi 441 284. Franerová Míša 284. Franer Kuba 284. Franerová Viktorie 284. Franer Tadeaš
43 Přátelé zeleného údolí 441 284. Mindek Tomáš 284. Tamara Bělarus 284. Pěknicová Pavlína
45 SK Valašského království 434 179. Harabiš Radim 249. Cypra Zdeněk
46 L.A.Ryby 429 183. Rybářová Ludmila 250. Rybář Andrej
47 Amenity extrem sport team 416 15. Bártek David
48 AC Sparta Praha 414 17. Turek Martin
49 Cyklotrenink.com 409 22. Kobliha Ondřej
50 O-RUN Runing 406 25. Kantor Ondřej
51 TWIKO Ostrava 402 185. Juřica Pavel 275. Juřicová Karolína
52 HUDY FM LA SPORTIVA 399 32. Růžek Ondřej
53 BR2DY 389 218. Tomčík Petr 255. Hönischová Henrieta
54 Modrý gang 377 54. Pavlík Víťa
55 X-AIR Ostrava 374 204. Švidernoch Milan 284. Bednarz Luděk
55 ŽABKA ČADCA 374 57. Capek Martin
57 Bikestyle.cz-Cyklosport HF 368 63. Heinrich Lukáš
58 Beskydští Čerti 357 74. Pavliska Petr
59 KPNP Rybí 345 86. Olajoš Dušan
60 Kunčice pod Ondřejníkem 334 97. Martínek Tomáš
61 lepus.cz 332 246. Zajíc Josef 284. Pěgřimek Milan
62 TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 331 100. Šidelka Richard
63 Karpatrio 328 103. Rybiář Michal
64 Bike PRO Racing 326 105. Šidlík Karel
65 FC-B7 TÝM!!! 318 113. Liška Petr
66 Ospol Tech team 310 121. Kolář Jakub
67 Opavské dupy 309 122. Beneš Pavel
68 Běžci sobě!!! 304 274. Adamusová Marie 284. Kulichová Žaneta
68 SK Madeja 304 127. Rett Tom
70 CK FESO Petřvald 303 128. Fierla Jan St.
71 Chytrous.cz 302 129. Chytřínský Radim
72 AňimalzTřinec 296 135. Verlík Jan
73 Solné-IVOR 289 142. Pšenica Július
74 CK Continental Frenštát p.R. 284 147. Chýlek Patrik
75 EPO Machinery 281 150. Slovák Vladimír
76 Cyklo Novák 277 154. Pospíšilová Pavla
77 REV 58 Nový Jičín 276 155. Mrklovský Petr
78 FU Kopřivnice 275 156. Šimon Jozef
79 Salomon Beskydy Fanclub 264 167. Mikunda Miloš
80 Nahuhňané dupy 263 168. Beneš Daniel
81 Modrá myš 253 178. Bartosz David
82 Janys Extreme Racing 251 180. Pokluda Jiří
83 Telebridge Team 232 199. Reimer Petr
84 Nějak to dopadne 229 202. Otevřel František
85 Triatlon Team Opava 226 205. Šimková Barbora
86 AZ 41.mpr Žatec 217 214. Matějů Miroslav
87 Trinutka 210 221. Novák Radomír
88 Milujeme Prosecco!!! 209 222. Smutná Kateřina
89 Vivatsport 206 225. Gromus Petr
90 SK Lapačka 203 228. Slíva Marek
91 KSU 195 236. Videcký Jan
92 KHB Radegast 194 237. Šnevajs Radomír
93 Ostrava 192 239. Petrašek Adam
94 Lowellpro Racing Team 190 241. Kreml Tomáš
95 KB RYBNICKA KUŻNIA 179 252. Skomorowski Stanislaw
96 Pepa Team F-M 178 253. Šokalová Ludmila
97 Orlík Orlová 173 258. Nosková Kateřina
98 LS Olomouc 172 259. Raclavský Vlastimil
99 LH race 2018 167 264. Bůžek Martin
100 STRYK team 166 265. Stryková Tereza
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »