Malenovice, Rajská bouda - finále - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
22. 2. 2020, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
109 cm
Rychlost větru:
29 km/h
Tisk
Aktualizováno: 23.2.2020, 08:09:01
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 Columbia Montrail 2.586 2. Helcel Martin ml. 8. Otevřel Vít 10. Hudeček Petr 14. Ivanov Nikola 27. Otevřelová Kristýna 57. Hollá Kateřina 60. Kazárik Jiří 281. Otevřel Martin
2 BUFF/Pivovar Koníček 2.574 4. Maceček Tomáš 7. Uherek Jakub 9. Macurová Barča 13. Žídek Jan 29. Hlavatík Jan 96. Kozelský René 96. Kozelský René 281. Kuchař Michal
3 Manín Považská Bystrica 2.564 5. Martinka Lukáš 6. Ponek Tibor 11. Ďurmek Ján 15. Ceniga Peter 18. Kudla Vladimír 37. Letko Michal 50. Hatňančík Martin 110. Letko Miroslav 219. Hatňančíková Katarína
4 Beskydští nomádi 2.430 1. Peter Tomáš 16. Sobek Lumír 81. Vyvijal Tadeáš 174. Holoubek Jan 175. Čechmánek David 177. Mikloš Martin 180. Sobek Jakub
5 Splašení goroli 2.414 22. Žajdlík Filip 30. Kaleta Daniel 34. Cienciala Tomáš
6 Team LightBIKE 2.390 23. Kvapulinský Martin 31. Kučera Roman 44. Kaniová Eliška 102. Orlík Pavel 105. Pavlík Miroslav 132. Wita Jan 155. Wita Radim 192. Valušek Jan 218. Stöcker Richard 269. Faranová Eliška 281. Faranová Tereza 281. Orlíková Jana 281. Stöcker Dominik
7 VZS Ostrava 2.358 17. Krejčiříková Denisa 48. Krejčiříková Ivona 49. Pokorný Radim 66. Böhmová Michaela 82. Drechsel Danny 86. Wojtyla Jaromír 88. Stoszek Jan 91. Stoszek Filip 187. Janko Dalibor 205. Skopal Rostislav 224. Homola Filip 231. Koudelka David 244. Paříková Eva 259. Vraníková Lenka 281. Beremlijski Petr 281. Orlíková Pavla
8 Olympáci 2.338 28. Blabla Tomáš 45. Šindelek Vladan 51. Kimla Jan
9 SALOMON-RUN 2.308 20. Gawlas Dominik 47. Tuharský Erik 72. Tuharský Martin
10 JAPAsport.cz 2.298 36. Grimm Martin 53. Vlach Martin 55. Vrubel Lukáš 56. Ševčíková Petra 209. Holoubková Hana
11 Jahůdky 2.250 25. Košut Lukáš 68. Košut Filip 75. Cieńciała Jerzy 127. Sladomel Petr 242. Garbová Sandy
12 X-Trail Orlová 2.202 26. Sejkora David 79. Šimonová Elen 87. Hradil Pavel 167. Knapík Štěpán 188. Smejkal Petr 221. Sejkorová Nela 233. Siupik Tadeáš 248. Sedláček Luděk 281. Tomanová Marie 281. Pařík Richard 281. Podolák Karel 281. Valtr Daniel
13 AVA 2.172 3. Horák Ondřej 46. Lachnit Jan 170. Piechowicz Kateřina 189. Dirnerová Alžběta 227. Skopalík Zbyněk
14 Tři křížky 2.140 70. Schüler Petr 73. Gužík Martin 80. Výduch Luděk 281. Martausová Vlasta
15 Jump Sport 2.124 32. Ručka Richard 90. Škrabánek Petr 109. Bohatý Tomáš 232. Hiľovská Kamila 281. Ševčíková Lucy
16 Ježek na kopci/ Milujeme hory.eu 2.102 41. Černý Tomáš 43. Valošek Jan 158. Staníček Václav 161. Děcký Aleš 213. Wrona Tomáš 220. Karban Miloš 234. Morcinková Tereza 238. Siuda Radim 277. Wanke Kateřina 278. Holuša Marek 279. Orlitová Darina 281. Vitoch Petr
17 MH bike - někdy prostě musíš 2.096 21. Benda Jiří 85. Labuz Martin 139. Helcel Martin st. 281. Lepšík Mirek 281. Helcelová Romana
18 ŠANTÁNEK 2.080 64. Bosák Ondřej 78. Stres Marián 111. Stopka Ivan 137. Bebek Pavel 203. Bōhm Petr 256. Bosáková Míša 256. Bosáková Míša
19 TOBI Sport Frenštát p.R. 2.076 24. Blažek Jiří 58. Bordovský Lukáš 173. Číhal Daniel 204. Mazoch Břetislav
20 Tymphany 2.068 63. Lauterbach David 97. Černoch Ondřej 99. Gula Roman 250. Raszka Zdeněk
21 Matrix Team 2.062 12. Gregor František 93. Velebil Lukáš 157. Levinský Lukáš 160. Oswald Pavel 166. Michalová Radmila
22 Neběžecký kroužek 2.012 61. Kouřil Jaroslav 112. Koželuh Tomáš 114. Potácel Matej 115. Tyleček Václav 116. Šubert Pavel 118. Viej Radomír 281. Vajdová Markéta
23 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.920 69. Bernard Adam 122. Jurek Jan 142. Muras Adam 176. Goláň Vojtěch 216. Kuča Karel
24 SK ZaFaR Frenštát p.R 1.912 74. Květoň Jiří 120. Raška Zbyněk 143. Říčný Petr 179. Sedláčková Petra 236. Groš Štefan 267. Benáčková Marta 281. Drhová Marie 281. Raška František
25 Team Forman Cinelli 1.866 52. Fierla Ondřej 130. Chmura Petr 178. Ševčík Jakub 247. Ševčíková Lada 260. Kanócz Martin 272. Kanocz Rasťa 281. Chmurová Jana
26 RUN99 Havířov 1.818 92. Matejovič Daniel 138. Lipina Tomáš 154. Mareš Václav 229. Vonsová Vladimíra
27 Team International!!! 1.798 107. Collen Malcolm 123. Němec Jakub 164. Gruchala Vojtěch 171. Fagan Neil
28 PřeciFyzio 1.716 106. Ďurica Michal 131. Smreček Tomáš 198. Levánszký Jakub 202. Rabiec Jiří 210. Rabiecová Zuzana 275. Zádrapová Zuzana
28 Racing Olešná 1.716 144. Maršálek David 145. Maršálek Tomáš 146. Pavlík Jan 169. Kvarda Roman
30 Třanovičtí přespolní žraloci 1.696 104. Nekarda Dominik 135. Nekarda Ladislav 206. Siuda Rostislav
31 SK Černé plíce 1.690 83. Smékal Venca 128. Buba Ondřej 237. Rubeš Pavel
31 Trek 1324 1.690 84. Misiarz Petr 150. Jasiok Lumír 214. Riegel Jan 253. Směja Daniel 254. Mokroš Ondřej 281. Mokroš Martin 281. Jasiok Přemysl
33 TeddyBeer team 1.650 40. Obšivač Matěj 147. Beseda Jiří 281. Bačáková Nikol 281. Musilová Veronika
34 X-AIR Ostrava 1.570 19. Škapa Marek 208. Švidernoch Milan 281. Bednarz Luděk
35 Janys Extreme Racing 1.548 89. Beránek Jakub 149. Pokluda Jiří 281. Kašpar Zdeněk
36 BsvČT 1.398 172. Konieczny Jiří 207. Martynková Marcela 215. Czylok Pavel 262. Šamšulová Zdenka 264. Urbas Armand 265. Matisová Michaela
37 FC-B7 TÝM!!! 1.376 71. Bystřičan Lukáš 103. Liška Petr
38 Iz 40,31 1.370 77. Hořínek Martin 100. Pražák Petr
39 Hasiči Kopřivnice 1.208 125. Melčák Tomáš 133. Hyvnarová Zuzana
40 REV 58 Nový Jičín 1.172 152. Mrklovský Petr 274. Juríčková Marta 281. Mrklovský Ondřej
41 synci z Kateřinek 1.124 228. Dubová Veronika 235. Dubový Jiří 268. Morávek Aleš 281. Mrůzek Martin
42 Salomon Beskydy Fanclub 1.092 151. Halamíček Marek 165. Mikunda Miloš
43 Abadzikra 1.038 113. Karpeta Jan 230. Merta Miroslav
44 DIGISFERA 1.036 153. Matušková Iveta 191. Matušek Karel
45 Orli Ostrava 1.012 162. Andrla Lubomír 194. Hlavica Pavel
46 L.A.Ryby 928 186. Rybářová Ludmila 212. Rybář Andrej
47 HUHU Mega Racing Team 900 281. Gollová Lenka 281. Zima Arnošt 281. Hudeček Karel
47 Hujerovi 900 281. Franerová Katarína 281. Franerová Míša 281. Franer Kuba 281. Franer Tadeaš 281. Franerová Viktorie
49 Beskydské Bestie 884 168. Morong Libor 252. Ryška Martin
50 SK Valašského království 864 185. Harabiš Radim 245. Cypra Zdeněk
51 AC Sparta Praha 796 33. Turek Martin
52 Beskydští Čerti 792 35. Pavliska Petr
53 TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky 786 38. Šidelka Richard
54 Ospol Tech team 784 39. Kolář Jakub
55 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 778 42. Říha Pavel
56 BR2DY 764 199. Hönischová Henrieta 281. Tomčík Petr
57 KPNP Rybí 754 54. Olajoš Dušan
58 ŽABKA ČADCA 744 59. Capek Martin
59 Solné-IVOR 738 62. Pšenica Július
60 Modrý gang 732 65. Pavlík Víťa
61 TWIKO Ostrava 728 225. Juřica Pavel 273. Juřicová Karolína
62 Gogy Team 710 76. Goláň Josef
63 lepus.cz 706 246. Zajíc Josef 263. Pěgřimek Milan
64 Pepa Team F-M 676 243. Šokalová Ludmila 281. Šimčák Jan
65 Funny team 674 94. Baletka Stanislav
66 Kunčice pod Ondřejníkem 666 98. Martínek Tomáš
67 Beskydský pivovárek Ostravice 662 255. Mihalčík Igor 276. Poledník Saša
68 Karpatrio 660 101. Rybiář Michal
69 AňimalzTřinec 646 108. Verlík Jan
70 DIMENSE.CZ 628 117. Hovořáková Anna
71 CK Continental Frenštát p.R. 624 119. Chýlek Patrik
72 CK FESO Petřvald 620 121. Fierla Jan St.
73 KILPI RACING TEAM 614 124. Štýbar Luděk
74 FU Kopřivnice 610 126. Šimon Jozef
75 Porubští Rafani 604 129. Janas Karel
76 Klub Českých Velocipedistů z Hrabové u Vítkovic 600 281. Žižka Pavel 281. Žižková Klára
77 Nahuhňané dupy 582 140. Beneš Daniel
78 Extreme sport club Selnik 580 141. Mrovec Dušan
79 Opavské dupy 566 148. Beneš Pavel
80 Chytrous.cz 550 156. Chytřínský Radim
81 DYNEDGAR 544 159. Volný Tomáš
82 Triatlon Team Opava 536 163. Šimková Barbora
83 JuraZub Zlín 498 182. Kozubík Jiří
84 cykloblahut.cz 494 184. Blahut Radek
85 AZ 41.mpr Žatec 482 190. Matějů Miroslav
86 Nějak to dopadne 470 196. Otevřel František
87 CGB 462 200. Hladiš Filip
88 SK Lapačka 428 217. Slíva Marek
89 Název nejasný! 386 238. Siuda Radim
90 Trinutka 380 241. Novák Radomír
91 KSU 364 249. Videcký Jan
92 Fešáci Opava 348 257. Hruška Pavel
93 KB RYBNICKA KUŻNIA 346 258. Skomorowski Stanislaw
94 Orlík Orlová 340 261. Nosková Kateřina
95 STRYK team 330 266. Stryková Tereza
96 LH race 2018 320 271. Bůžek Martin
97 Beskydské střely 300 281. Klasová Michala
97 Běžci sobě!!! 300 281. Adamusová Marie
97 EPO Machinery 300 281. Slovák Vladimír
97 Haňa 300 281. Gajdaczová Hana
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »