Janovice - Bystré - mistrovství - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h
Tisk
Aktualizováno: 29.11.2021, 14:43:40
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 AVA 1.291 3. Horák Ondřej 4. Otevřel Vít 15. Martin Gogela 39. Krajča Stanislav 95. Frank Pavel 134. Richter Ondřej 206. Dirnerová Alžběta 253. Vynikal Bedřich
2 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.229 18. Škuca Zbyněk 22. Filipec Petr 24. Říha Pavel 58. Křenek Radek 107. Bernard Adam 163. Bordovský Pavel
3 VZS Ostrava 1.204 25. Stoszek Jan 27. Pokorný Radim 37. Krejčiříková Denisa 57. Drechsel Danny 110. Wojtyla Jaromír 145. Böhmová Michaela 158. Stoszek Filip 208. Homola Filip 217. Janko Dalibor 258. Vraníková Lenka 283. Paříková Eva 283. Beremlijski Petr
4 JAPAsport.cz 1.191 23. Grimm Martin 35. Chrobák Radek 44. Vojtek Jan 80. Vrubel Lukáš
4 Manín Považská Bystrica 1.191 9. Ceniga Peter 17. Kováčik Luboš 78. Letko Miroslav 97. Hatňančík Martin
6 Čadečka v pohybe 1.188 10. Ponek Tibor 26. Michal Mikula 70. Capek Martin 77. Vorková Daniela 140. Rafaj Lukáš 143. Zemanikova Denisa 190. Mudrík Martin
7 Jump Sport 1.179 13. Pytlík Jiří 29. Ručka Richard 72. Škrabánek Petr 88. Bohatý Tomáš 123. Mráz Jan 149. Kulštejnová Tereza 150. Mazur Martin 223. Žniva Ondřej 229. Hiľovská Kamila 283. Ševčíková Lucy
8 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.158 19. Kantor Miroslav 52. Blažek Jiří 64. Ondřejka Míra 71. Bordovský Lukáš 82. Píša Martin 131. Petrová Vlaďka 148. Brtva Pavel 165. Perez Hector
9 Olympáci 1.114 36. Blabla Tomáš 38. Šindelek Vladan 105. Svoboda Tomáš 137. Kimla Jan
10 Tři křížky 1.103 48. Výduch Luděk 68. Schüler Petr 74. Kolář Jakub 283. Martausová Vlasta 283. Supová Petra 283. Sup Daniel
11 Matrix Team 1.102 12. Gregor František 54. Oswald Vít 125. Levinský Lukáš 153. Velebil Lukáš 174. Oswald Pavel 226. Michalová Radmila
12 PřeciFyzio 1.095 41. Věnsek Tomáš 53. Ďurica Michal 104. Pěgřím Filip 194. David Volný 241. Rabiec Jiří 242. Richterová Dita
13 Team LightBIKE 1.086 49. Kvapulinský Martin 75. Orlík Pavel 83. Kaniová Eliška 92. Boháč Břetislav 176. Stöcker Richard Jr. 187. Pavlík Miroslav 203. Boháč Petra 222. Orlíková Jana 237. Musil Pavel 280. Faranová Eliška 283. Faranová Tereza
14 Neběžecký kroužek 1.081 33. Krhut Martin 89. Hradil Pavel 90. Kouřil Jaroslav 160. Šubert Pavel 182. Tyleček Václav 212. Koželuh Tomáš 221. Viej Radomír 232. Pliska Tadeáš 283. Vajdová Markéta
15 Beskydští nomádi 1.080 11. Vyvijal Tadeáš 46. Sobek Lumír 156. Sobek Jakub 192. Čechmánek David 220. Sobková Lucie 283. Divekyova Silvia 283. Mikloš Martin 283. Bílková Zuzana 283. Holoubková Hana
16 X-Trail Orlová 1.064 21. Sejkora David 94. Cichá Barbora 114. Ryzí Martin 185. Knapík Štěpán 198. Smejkal Petr 246. Sejkorová Nela 261. Káňová Věra 268. Tomanová Marie 269. Pařík Richard 282. Podolák Karel
17 MH bike - někdy prostě musíš 1.057 6. Helcel Martin ml. 100. Labuz Martin 135. Kubala Janusz 152. Helcel Richard 283. Lepšík Mirek 283. Helcel Martin st. 283. Dvořáková Jitka 283. Helcelová Romana
18 SK ZaFaR Frenštát p.R 1.052 30. Květoň Jiří 81. Baláž Roman 130. Pšenica Július 169. Raška Zbyněk 199. Sedláčková Petra 230. Bublíková Dominika 231. Říčný Petr 248. Benáčková Marta 283. Raška František 283. Groš Štefan
19 SPK Český Těšín 1.051 50. Nadymáček Tomáš 76. Bajtek Rostislav 116. Czylok Pavel 141. Konieczny Jiří 245. Urbaś Monika 270. Stoklásková Pavla 272. Urbas Armand 276. Šamšulová Zdenka
20 Splašení goroli 1.021 60. Cienciala Filip 65. Kaleta Daniel 147. Cienciala Tomáš
21 ŠANTÁNEK 1.003 34. Žilavý Květoslav 102. Stopka Ivan 154. Novák Martin 238. Dohnal Petr
22 Jahůdky 1.002 20. Košut Lukáš 103. Kaluža Luboš 168. Marosz Vojtěch 184. Cieńciała Jerzy 191. Haltof Ewa 210. Sladomel Petr 211. Košut Filip
23 Pivovar Koníček 989 5. Žídek Jan 122. Kozelský René 183. Kuchař Michal 283. Staňková Tereza
24 Tymphany 970 59. Lauterbach David 62. Gula Roman 202. Černoch Ondřej 283. Lauterbachová Jana
25 Hasiči Kopřivnice 969 56. Votýpka Antonín 117. Hanke David 151. Hyvnarová Zuzana 178. Valová Daniela 219. Fojtík Adam
26 Beskydské Bestie 965 99. Krnac Radek 108. Ševčík Ondřej 121. Zeman Marek 216. Ryška Martin
27 Salomon Beskydy Fanclub 943 16. Tretera Marek 146. Rada Martin 188. Denis Schmidt 218. Halamíček Marek
28 SK Oceláci Ostrava 932 51. Hořínek Martin 85. Rett Tom 225. Rudický Radovan 249. Petrušková Marcela
29 KILPI RACING TEAM 910 67. Přibylka Tomáš 136. Hollá Kateřina 180. Štýbar Luděk
30 SK Černé plíce 890 69. Buba Ondřej 119. Smékal Venca 215. Reček Petr
31 Beskydský pivovárek Ostravice 855 87. Lach Tomáš 142. Kepka Jiří 209. Kocichová Eva 240. Šimková Barbora 281. Poledník Saša
32 Racing Olešná 851 106. Pavlík Jan 159. Hlaušek Roman 177. Maršálek David 181. Kvarda Roman 186. Maršálek Tomáš
33 Třanovičtí přespolní žraloci 818 133. Nekarda Dominik 138. Nekarda Ladislav 204. Denis Krupička 252. Siuda Rostislav
34 RUN99 Havířov 791 157. Porwisz Jiří 172. Lipina Tomáš 173. Bernát Mirek 227. Vonsová Vladimíra
35 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 771 28. Flaša David 63. Kostka Tomáš
36 Sachasport Dynafit 764 14. Kokošek Oldřich 84. Michalík Michal
37 TeddyBeer team 759 31. Obšivač Matěj 236. Beseda Jiří 267. Němcová Simona 271. Gašperik Martin 283. Bačáková Nikol
38 X-AIR Ostrava 705 61. Škapa Marek 244. Koukal Jan 283. Koukalová Viktorie 283. Švidernoch Milan 283. Bednarz Luděk
39 Team International!!! 678 40. Rymer Collin 144. Collen Malcolm
40 FC-B7 TÝM!!! 656 42. Bystřičan Lukáš 164. Liška Petr
41 Trek 1324 582 101. Misiarz Petr 179. Jasiok Lumír
42 Opavské dupy 574 8. Hudeček Petr 283. Hudečková Vanda
43 Noradrenalin 540 155. Marek Ozner 167. Bojtošová Simona
44 RuMMM 519 115. Pivoňka Martin 228. Andršová Pavlína
45 Iz 40,31 491 128. Pražák Petr 243. Petrová Martina
46 SALOMON/SUUNTO 450 1. Petr Jiří
47 Pomalí kluci 445 2. Causidis Marek
48 Hujerovi 444 283. Franer Tadeaš 283. Franer Kuba 283. Franerová Katarína 283. Franerová Viktorie 283. Franerová Míša
48 Srnci a srnky 444 283. Jírová Kateřina 283. Morávek Aleš 283. Kurková Martina
48 synci z Kateřinek 444 283. Matula Vít 283. Dubová Veronika 283. Mrůzek Martin 283. Dubový Jiří 283. Mrůzková Adéla
51 Team Forman Cinelli 409 170. Chmura Petr 283. Fierlová Jana
52 MOUNTAINTIME team 388 43. Jurč Michal
53 SK Bagbike 376 55. Hejneš Leopold
54 simple running 365 66. Szturc Andrzej
55 Lokomotiva Trojanovice 358 73. Trojanovská Stařešina
56 BESKYD-NATURAL 352 79. Pospíšil Daniel
57 SK Valašského království 346 239. Harabiš Radim 277. Cypra Zdeněk
58 KPNP Rybí 345 86. Olajoš Dušan
59 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 340 91. Linhart Jiří
60 Kunčice pod Ondřejníkem 338 93. Martínek Tomáš
61 JuraZub Zlín 335 96. Kozubík Jiří
62 RUBIC 333 98. Glůza Roman
63 DIGISFERA 331 265. Matušková Iveta 266. Matušek Karel
64 CK Frenštát p.R. 322 109. Škoda Kristián
65 ŽABKA ČADCA 319 112. Slivka Milan
66 Pepa Team F-M 315 273. Šokalová Ludmila 274. Šimčák Jan
67 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 313 118. Sasín Martin
68 Janys Extreme Racing 311 120. Kašpar Zdeněk
69 Cyklotým TEAMSPORT Horní Bludovice 307 124. Bartošová Denisa
70 Běžecký klub České spořitelny 305 126. Černý Tomáš
71 Gogy Team 304 127. Goláň Josef
72 Cyklo Novák 302 129. Pospíšilová Pavla
73 Karpatrio 299 132. Rybiář Michal
74 Columbia Montrail 296 283. Otevřel Martin 283. Otevřelová Kristýna
74 HUHU Mega Racing Team 296 283. Hudeček Karel 283. Gollová Lenka
76 BO! Reality a Finance 292 139. Mynář Jan
77 Okena sunrise 270 161. Bartosz David
78 Ostrava 260 171. Pecha Marek
79 Běžím nebo lezu 256 175. Tic Jan
80 Porubští Rafani 238 193. Janas Karel
81 BR2DY 235 196. Marcinčák Branislav
82 Kempinator fans team 234 197. Kempa Jan
83 Petrovci 231 200. Petr Michal
84 KHB Radegast 226 205. Suchánek Lukáš
85 Malenovice 217 214. Smutná Kateřina
86 SK Lapačka 207 224. Slíva Marek
87 Vivatsport 198 233. Gromus Petr
88 Beskydské střely 197 234. Bajus Jan
89 Orli Ostrava 196 235. Hlavica Pavel
90 Nějak to dopadne 184 247. Otevřel František
91 Životní lásky 180 251. Barbora Novotná
92 KSU 177 254. Videcký Jan
93 STRYK team 175 256. Stryková Tereza
94 MT Klimkovice 174 257. Wágner Petr
95 Apréski Pro 171 260. Pavlorek Michal
96 LH race 2018 168 263. Bůžek Martin
97 LS Olomouc 156 275. Raclavský Vlastimil
98 Chaplin 153 278. Strnadlová Petra
99 EPO Machinery 148 283. Slovák Vladimír
99 Pomalé šípy Kopřivnice 148 283. Hanke Marika
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »