Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
12. 1. 2008, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 13.1.2008, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 150 00:46:14 8,82 1.141
2 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 145 00:00:00
3 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 140 00:00:00
4 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 135 00:00:00
5 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
6 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 130 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 128 00:00:00
8 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 126 00:00:00
9 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 124 00:00:00
10 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 122 00:00:00
11 Ponek Marian sk Kysucký žabáci 120 00:00:00
12 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 119 00:00:00
13 Hejneš Leopold cz Hasiči Stará Bělá 118 00:00:00
14 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 117 00:00:00
15 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 116 00:00:00
16 Svoboda Tomáš cz Olympáci 115 00:00:00
17 Kimla Jan cz NO STRESS 114 00:00:00
18 Trávníček Rostislav cz Olympáci 113 00:00:00
19 Šindelek Daniel cz Olympáci 112 00:00:00
20 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 111 00:00:00
21 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 110 00:00:00
22 Javorek Petr cz Dracon Team 109 00:00:00
23 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 108 00:00:00
24 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 107 00:00:00
25 Beránek Jakub cz 106 00:00:00
26 Hurník Pavel cz Horolezci FM 105 00:00:00
27 Lipták Radim cz Midar team 104 00:00:00
28 Goláň Tomáš cz Žniva Team 103 00:00:00
29 Škoda Kristián cz Příbor 102 00:00:00
30 Pešat Jan cz VK Perun 101 00:00:00
31 Kněžík Roman cz Rubicon 100 00:00:00
32 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 99 00:00:00
33 Byrtus Ivo cz MADT-sport Klapka Karviná 98 00:00:00
34 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 97 00:00:00
35 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 96 00:00:00
36 Javorek Robin cz Dracon Team 95 00:00:00
37 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 94 00:00:00
38 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 93 00:00:00
39 Franer Kuba cz SUNDANCE 92 00:00:00
40 Pargač Dušan cz Bikemania 007 Team 91 00:00:00
41 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 90 00:00:00
42 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 89 00:00:00
43 Dudis cz Vortex Bike Team 88 00:00:00
44 Koudelka David cz VZS Ostrava 87 00:00:00
45 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 86 00:00:00
46 Ejem Petr cz SKC-Prostějov 85 00:00:00
47 Hynas cz Vortex Bike Team 84 00:00:00
48 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 83 00:00:00
49 Bortel Jaroslav cz Frýdek 82 00:00:00
50 Melichárek Martin cz Jiří Team Ostrava 81 00:00:00
51 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 80 00:00:00
52 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 79 00:00:00
53 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 78 00:00:00
54 Raška František cz CK Frenštát p.R. 77 00:00:00
55 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 76 00:00:00
56 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 75 00:00:00
57 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 74 00:00:00
58 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 73 00:00:00
59 Žačok Martin cz TJ Rožnov 72 00:00:00
60 Ryška Lumír cz Rubicon 71 00:00:00
61 Malčík Petr cz VZS Ostrava 70 00:00:00
62 Šmahlík Jiří cz Dracon Team 69 00:00:00
63 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 68 00:00:00
64 Hruška Martin cz UFO Bike 67 00:00:00
65 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 66 00:00:00
66 Žniva Ondřej cz Žniva Team 65 00:00:00
67 Vilhelm Václav vk Olympáci 64 00:00:00
68 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 63 00:00:00
69 Křižák Petr cz Darkovice 62 00:00:00
70 Kohut Petr cz Orlováci 61 00:00:00
71 Komendová Šárka cz MÖLNLYCKE 60 00:00:00
72 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 59 00:00:00
73 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 58 00:00:00
74 Kohutová Veronika cz Orlováci 57 00:00:00
75 Váleček Kamil cz UFO Bike 56 00:00:00
76 Franta Flinra cz UFO Bike 55 00:00:00
77 Velička Petr cz ZHOR Team- snow face 54 00:00:00
78 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 53 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...