Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
9. 11. 2008, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 10.11.2008, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 200 00:43:10 10,98 802 TR CR
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
3 Šindelek Vladan cz Olympáci 190 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
5 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 182 00:00:00
6 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 180 00:00:00
7 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 178 00:00:00
8 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 176 00:00:00
9 Solanský Robert cz Hokor Rožnov 174 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 172 00:00:00
11 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 170 00:00:00
12 Šubert Michal cz RunBikeTeam 169 00:00:00
13 Javorek Petr cz Dracon Team 168 00:00:00
14 Bencúr Juraj sk Slovan LCE 167 00:00:00
15 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 166 00:00:00
16 Trebuna René cz MOIRA CZ 165 00:00:00
17 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 164 00:00:00
18 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 163 00:00:00
19 Trávníček Rostislav cz Olympáci 162 00:00:00
20 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 161 00:00:00
21 Zemaník Jan cz Olympáci 160 00:00:00
22 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 159 00:00:00
23 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 158 00:00:00
24 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 157 00:00:00
25 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 156 00:00:00
26 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 155 00:00:00
27 Svoboda Tomáš cz Olympáci 154 00:00:00
29 Kimla Jan cz MOIRA CZ 152 00:00:00
30 Choleva Petr cz Horolezci FM 151 00:00:00
31 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 150 00:00:00
32 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 149 00:00:00
33 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 148 00:00:00
34 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 147 00:00:00
35 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 146 00:00:00
36 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 145 00:00:00
37 Hájovský Josef cz Dracon Team 144 00:00:00
38 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 143 00:00:00
39 Čegan Radim cz RunBikeTeam 142 00:00:00
40 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 141 00:00:00
41 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 140 00:00:00
42 Malošík Jan cz kolago.cz 139 00:00:00
43 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 138 00:00:00
44 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 137 00:00:00
45 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 136 00:00:00
46 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 135 00:00:00
47 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 134 00:00:00
48 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 133 00:00:00
49 Kolouch David cz Horolezci FM 132 00:00:00
50 Kněžík Roman cz SALOMON-RUN.CZ 131 00:00:00
51 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 130 00:00:00
52 Lipták Radim cz Run Expert 129 00:00:00
53 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
54 Žačok Martin cz SALOMON-RUN.CZ 127 00:00:00
55 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 126 00:00:00
56 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 125 00:00:00
57 Levinský Lukáš cz Matrix Team 124 00:00:00
58 Ševčíková Jana cz Bike One 123 00:00:00
59 Oswald Pavel cz Matrix Team 122 00:00:00
60 Holášek Marek cz Olympáci 121 00:00:00
61 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 120 00:00:00
62 Duleba Andrej sk Manín Považská Bystrica 119 00:00:00
63 Chvostek Pavel cz 118 00:00:00
64 Krupa Tomáš cz CK Konečný 117 00:00:00
65 Žniva Ondřej cz Turzovský Žabáci 116 00:00:00
67 Blačinský Petr cz 114 00:00:00
68 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 113 00:00:00
69 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 112 00:00:00
70 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 111 00:00:00
71 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 110 00:00:00
72 Hurník Pavel cz Horolezci FM 109 00:00:00
73 Toman Petr cz Forman Cycling Team 108 00:00:00
74 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 107 00:00:00
75 Mazur Martin cz MOIRA CZ 106 00:00:00
76 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 105 00:00:00
77 Beránek Jakub cz Horolezci FM 104 00:00:00
78 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 103 00:00:00
79 Zeman Radek cz Bike One 102 00:00:00
80 Vlach Oldřich cz VZS Ostrava 101 00:00:00
81 Křižák Petr cz Horolezci FM 100 00:00:00
82 Kalina Marek cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 99 00:00:00
83 Klus Daniel cz M.H. Bike 98 00:00:00
84 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 97 00:00:00
85 Knápek Martin cz Forman Cycling Team 96 00:00:00
86 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 95 00:00:00
87 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 94 00:00:00
88 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 93 00:00:00
89 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 92 00:00:00
90 Bortel Jaroslav cz Olympáci 91 00:00:00
91 Šitavanc Jiří cz GHOST 90 00:00:00
92 Václavek Pavel cz Horská Družba 89 00:00:00
93 Hrouza Jan cz MÖLNLYCKE 88 00:00:00
94 Franer Kuba cz Servisáci 87 00:00:00
95 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 86 00:00:00
96 Koudelka David cz VZS Ostrava 85 00:00:00
97 Kolařík Jan cz Kolco Tým 84 00:00:00
98 Zlý Vojtěch cz CK Konečný 83 00:00:00
99 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 82 00:00:00
100 Ryška Martin cz Fialové kobry 81 00:00:00
101 Kubín Jakub cz Atlásek Opava 80 00:00:00
102 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 79 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...