Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
9. 11. 2008, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 9.11.2008, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
2 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
3 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 182 00:00:00
4 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 180 00:00:00
5 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 178 00:00:00
6 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 170 00:00:00
7 Javorek Petr cz Dracon Team 168 00:00:00
8 Bencúr Juraj sk Slovan LCE 167 00:00:00
9 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 166 00:00:00
10 Trebuna René cz MOIRA CZ 165 00:00:00
11 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 161 00:00:00
12 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 159 00:00:00
13 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 158 00:00:00
14 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 157 00:00:00
15 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 155 00:00:00
16 Svoboda Tomáš cz Olympáci 154 00:00:00
17 Kimla Jan cz MOIRA CZ 152 00:00:00
18 Choleva Petr cz Horolezci FM 151 00:00:00
19 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 150 00:00:00
20 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 148 00:00:00
21 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 147 00:00:00
22 Matulů Víťa cz Forman Cycling Team 146 00:00:00
23 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 143 00:00:00
24 Čegan Radim cz RunBikeTeam 142 00:00:00
25 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 141 00:00:00
26 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 140 00:00:00
27 Malošík Jan cz kolago.cz 139 00:00:00
28 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 138 00:00:00
29 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 137 00:00:00
30 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 133 00:00:00
31 Kolouch David cz Horolezci FM 132 00:00:00
32 Kněžík Roman cz SALOMON-RUN.CZ 131 00:00:00
33 Lipták Radim cz Run Expert 129 00:00:00
34 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
35 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 126 00:00:00
36 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 125 00:00:00
37 Levinský Lukáš cz Matrix Team 124 00:00:00
38 Oswald Pavel cz Matrix Team 122 00:00:00
39 Holášek Marek cz Olympáci 121 00:00:00
40 Blačinský Petr cz 114 00:00:00
41 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 112 00:00:00
42 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 111 00:00:00
43 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 110 00:00:00
44 Toman Petr cz Forman Cycling Team 108 00:00:00
45 Mazur Martin cz MOIRA CZ 106 00:00:00
46 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 105 00:00:00
47 Beránek Jakub cz Horolezci FM 104 00:00:00
48 Zeman Radek cz Bike One 102 00:00:00
49 Vlach Oldřich cz VZS Ostrava 101 00:00:00
50 Kalina Marek cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 99 00:00:00
51 Klus Daniel cz M.H. Bike 98 00:00:00
52 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 97 00:00:00
53 Knápek Martin cz Forman Cycling Team 96 00:00:00
54 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 95 00:00:00
55 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 94 00:00:00
56 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 93 00:00:00
57 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 92 00:00:00
58 Václavek Pavel cz Horská Družba 89 00:00:00
59 Hrouza Jan cz MÖLNLYCKE 88 00:00:00
60 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 86 00:00:00
61 Koudelka David cz VZS Ostrava 85 00:00:00
62 Ryška Martin cz Fialové kobry 81 00:00:00
63 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 79 00:00:00
64 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 78 00:00:00
65 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 76 00:00:00
66 Lesák Karel cz UFO Bike 70 00:00:00
67 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 69 00:00:00
68 Smutný Martin cz Porubští Rafani 66 00:00:00
69 Tyleček Petr cz Tylda 62 00:00:00
70 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 61 00:00:00
71 Braš Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 57 00:00:00
72 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 55 00:00:00
73 Knap Tomáš cz V-Team 54 00:00:00
74 Lyčka Lukáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 44 00:00:00
75 Matýsek Vlasta cz Palermo All- Khalba 43 00:00:00
76 Lisník Rostislav cz Palermo All- Khalba 42 00:00:00
77 Karmelita Tomáš cz H&F Opava 38 00:00:00
78 Váleček Kamil cz UFO Bike 34 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...