Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
15. 11. 2008, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 25.1.2020 | 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 15.11.2008, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
2 Holiš Martin cz Alve MTB Veřovice 190 00:00:00
3 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 182 00:00:00
4 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 176 00:00:00
5 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 174 00:00:00
6 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 172 00:00:00
7 Trebuna René cz MOIRA CZ 170 00:00:00
8 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 169 00:00:00
9 Filgas Ondřej cz Sacha spol ??? 167 00:00:00
10 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 166 00:00:00
11 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 165 00:00:00
12 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 163 00:00:00
13 Matulů Víťa cz Forman Cycling Team 161 00:00:00
14 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 160 00:00:00
15 Čegan Radim cz RunBikeTeam 159 00:00:00
16 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 158 00:00:00
17 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 157 00:00:00
18 Javorek Petr cz Dracon Team 155 00:00:00
19 Heczko Marek cz 1.FC Mošting 154 00:00:00
20 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 153 00:00:00
21 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 152 00:00:00
22 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 150 00:00:00
23 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 149 00:00:00
24 Kněžík Roman cz SALOMON-RUN.CZ 148 00:00:00
25 Kimla Jan cz MOIRA CZ 147 00:00:00
26 Lipták Radim cz Run Expert 146 00:00:00
27 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 145 00:00:00
28 Malošík Jan cz kolago.cz 141 00:00:00
29 Mazur Martin cz MOIRA CZ 140 00:00:00
30 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 139 00:00:00
31 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 138 00:00:00
32 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 137 00:00:00
33 Levinský Lukáš cz Matrix Team 136 00:00:00
34 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 135 00:00:00
35 Holášek Marek cz Olympáci 131 00:00:00
36 Kolouch David cz Horolezci FM 129 00:00:00
37 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 128 00:00:00
38 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 127 00:00:00
39 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 126 00:00:00
40 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 125 00:00:00
41 Blačinský Petr cz 124 00:00:00
42 Beránek Jakub cz Horolezci FM 123 00:00:00
43 Šindelek Pavel cz Olympáci 121 00:00:00
44 Javorek Robin cz Dracon Team 120 00:00:00
45 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 117 00:00:00
46 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 115 00:00:00
47 Toman Petr cz Forman Cycling Team 113 00:00:00
48 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 111 00:00:00
49 Václavek Pavel cz Horská Družba 109 00:00:00
50 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 108 00:00:00
51 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 107 00:00:00
52 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 106 00:00:00
53 Smejkal Lukáš vk Ostrava MP 104 00:00:00
54 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 103 00:00:00
55 Koudelka David cz VZS Ostrava 102 00:00:00
56 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 99 00:00:00
57 Malčík Petr cz VZS Ostrava 98 00:00:00
58 Hrouza Jan cz MÖLNLYCKE 95 00:00:00
59 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 92 00:00:00
60 Knap Tomáš cz V-Team 91 00:00:00
61 Kacír Lukáš cz Olympáci 90 00:00:00
62 Wasserbauer Lukáš cz SUNDANCE 89 00:00:00
63 Ryška Martin cz Fialové kobry 87 00:00:00
64 Plewa David cz Fialové kobry 83 00:00:00
65 Čapla Jíra cz Horolezci FM 81 00:00:00
66 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 80 00:00:00
67 Tyleček Petr cz Tylda 76 00:00:00
68 Smutný Martin cz Porubští Rafani 72 00:00:00
69 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 71 00:00:00
70 Wágner Petr cz ED6U ELEMIC RACING 70 00:00:00
71 Groš Štefan ml. cz Groš Team 67 00:00:00
72 Braš Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 65 00:00:00
73 Burda Tomáš cz MTK Klimkovice 60 00:00:00
74 Pavlíček Dan cz MÖLNLYCKE 59 00:00:00
75 Lisník Rostislav cz Palermo All- Khalba 55 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...