Malenovice, Rajská bouda - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
22. 11. 2008, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 22.2.2020 | 31.12.2019 | 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 22.11.2008, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 200 00:43:45 7,82 1.112
2 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 195 00:44:00 7,77 1.106
3 Džalaj Karol sk Rocktechnik 190 00:00:00
4 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 182 00:00:00
5 Trebuna René cz MOIRA CZ 178 00:00:00
6 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 176 00:00:00
7 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 174 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 170 00:00:00
9 Krpec Lukáš cz Rocktechnik 168 00:00:00
10 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 167 00:00:00
11 Javorek Petr cz Dracon Team 165 00:00:00
12 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 164 00:00:00
13 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 163 00:00:00
14 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 162 00:00:00
15 Matulů Víťa cz Forman Cycling Team 160 00:00:00
16 Kimla Jan cz MOIRA CZ 158 00:00:00
17 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 155 00:00:00
18 Žuska Marcel cz MÖLNLYCKE 154 00:00:00
19 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 152 00:00:00
20 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 151 00:00:00
21 Lepíček Mirek cz Dracon Team 150 00:00:00
22 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 149 00:00:00
23 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 146 00:00:00
24 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 144 00:00:00
25 Choleva Petr cz Horolezci FM 141 00:00:00
26 Knébel Radim vk SK Valašského království 140 00:00:00
27 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 139 00:00:00
28 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 138 00:00:00
29 Jurkovič Tomáš cz Rocktechnik 137 00:00:00
30 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 135 00:00:00
31 Svoboda Tomáš cz Olympáci 134 00:00:00
32 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 133 00:00:00
33 Čegan Radim cz RunBikeTeam 131 00:00:00
34 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 130 00:00:00
35 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 129 00:00:00
36 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 127 00:00:00
37 Beránek Jakub cz Horolezci FM 126 00:00:00
38 Kolouch David cz Horolezci FM 125 00:00:00
39 Lipták Radim cz Run Expert 122 00:00:00
40 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 118 00:00:00
41 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 117 00:00:00
42 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 115 00:00:00
43 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 114 00:00:00
44 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 112 00:00:00
45 Levinský Lukáš cz Matrix Team 111 00:00:00
46 Pargač Dušan cz Pargy Rube 110 00:00:00
47 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 108 00:00:00
48 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 107 00:00:00
49 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 105 00:00:00
50 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 103 00:00:00
51 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 100 00:00:00
52 Rodryč Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 99 00:00:00
53 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 97 00:00:00
54 Mizera Ondřej cz Beskyd Bike 95 00:00:00
55 Toman Petr cz Forman Cycling Team 94 00:00:00
56 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 93 00:00:00
57 Malčík Petr cz VZS Ostrava 92 00:00:00
58 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 91 00:00:00
59 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 90 00:00:00
60 Dudis cz Vortex Bike Team 89 00:00:00
61 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 88 00:00:00
62 Zeman Radek cz Bike One 87 00:00:00
63 Richter Ondřej cz Havířov 86 00:00:00
64 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 85 00:00:00
65 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 84 00:00:00
66 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 83 00:00:00
67 Koudelka David cz VZS Ostrava 81 00:00:00
68 Kovář Tomáš cz Palermo All- Khalba 77 00:00:00
69 Krejčí Lukáš cz Olympáci 76 00:00:00
70 Ryška Martin cz Fialové kobry 68 00:00:00
71 Klus Daniel cz M.H. Bike 65 00:00:00
72 Michalčík Karel cz BK Kravaře 62 00:00:00
73 Knap Tomáš cz V-Team 61 00:00:00
74 Wojtyla Tomáš cz Čeladná 60 00:00:00
75 Smutný Martin cz Porubští Rafani 59 00:00:00
76 Wasserbauer Lukáš cz SUNDANCE 56 00:00:00
77 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 55 00:00:00
78 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 53 00:00:00
79 Martinka Milan cz Manín Považská Bystrica 51 00:00:00
80 Minárik Roman cz Combo 49 00:00:00
81 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 48 00:00:00
82 Braš Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 47 00:00:00
83 Burda Tomáš cz MTK Klimkovice 46 00:00:00
84 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 45 00:00:00
85 Schwarz Jan cz 41 00:00:00
86 ??? ???arady cz 40 00:00:00
87 Pavlíček Dan cz MÖLNLYCKE 35 00:00:00
88 Knápek Martin cz Forman Cycling Team 33 00:00:00
89 Mrázek Jiří cz UFO Bike 28 00:00:00
90 Wágner Petr cz ED6U ELEMIC RACING 26 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...