Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
29. 11. 2008, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m

Porovnat s etapou 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 30.11.2008, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 200 00:00:00
2 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 195 00:00:00
3 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
5 Trebuna René cz MOIRA CZ 182 00:00:00
6 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 180 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 178 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 176 00:00:00
9 Javorek Petr cz Dracon Team 174 00:00:00
10 Tomeček Lubomír cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 172 00:00:00
11 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 170 00:00:00
12 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 169 00:00:00
13 Šubert Michal cz RunBikeTeam 168 00:00:00
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 167 00:00:00
15 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 166 00:00:00
16 Magiera Janusz pl ,,Forma" Wodzislaw 165 00:00:00
17 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 164 00:00:00
18 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 163 00:00:00
19 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 162 00:00:00
20 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 161 00:00:00
21 Zemaník Jan cz Olympáci 160 00:00:00
22 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 159 00:00:00
23 Kimla Jan cz MOIRA CZ 158 00:00:00
24 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 157 00:00:00
25 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 156 00:00:00
26 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 155 00:00:00
27 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 154 00:00:00
28 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 153 00:00:00
29 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 152 00:00:00
30 Svoboda Tomáš cz Olympáci 151 00:00:00
31 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 150 00:00:00
32 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 149 00:00:00
33 Malošík Jan cz kolago.cz 148 00:00:00
34 Kolouch David cz Horolezci FM 147 00:00:00
35 Hlavatík Jan cz Dracon Team 146 00:00:00
36 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 145 00:00:00
37 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 144 00:00:00
38 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 143 00:00:00
39 Grycman Kazimir pl Ciechowice 142 00:00:00
40 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 141 00:00:00
41 Trávníček Rostislav cz Olympáci 140 00:00:00
42 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 139 00:00:00
43 Beránek Jakub cz Horolezci FM 138 00:00:00
44 Gembalczyk Stanislaw pl ,,Forma" Wodzislaw 137 00:00:00
45 Lipták Radim cz Run Expert 136 00:00:00
46 Bieryt Zbyszek pl Green-Way-MTB-Team 135 00:00:00
47 Čegan Radim cz RunBikeTeam 134 00:00:00
48 Hurník Pavel cz Horolezci FM 133 00:00:00
49 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 132 00:00:00
50 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 131 00:00:00
51 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 130 00:00:00
52 Toman Petr cz Forman Cycling Team 129 00:00:00
53 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 128 00:00:00
54 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 127 00:00:00
55 Chvostek Pavel cz 126 00:00:00
56 Žačok Martin cz SALOMON-RUN.CZ 125 00:00:00
57 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 124 00:00:00
58 Krupa Tomáš cz CK Konečný 123 00:00:00
59 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 122 00:00:00
60 Navařík Martin cz X-AIR Ostrava 121 00:00:00
61 Šitavanc Jiří cz GHOST 120 00:00:00
62 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 119 00:00:00
63 Ševčíková Jana cz Bike One 118 00:00:00
64 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 117 00:00:00
65 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 116 00:00:00
66 Šindelek Pavel cz Olympáci 115 00:00:00
67 Javorek Robin cz Dracon Team 114 00:00:00
68 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 113 00:00:00
69 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 112 00:00:00
70 Tuza Jiří cz CK Frenštát p.R. 111 00:00:00
71 Vojkůvka Jan cz EKOFAS Ostrava 110 00:00:00
72 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 109 00:00:00
73 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 108 00:00:00
74 Malčík Petr cz VZS Ostrava 107 00:00:00
75 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 106 00:00:00
76 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 105 00:00:00
77 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 104 00:00:00
78 Dudis cz Vortex Bike Team 103 00:00:00
79 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 102 00:00:00
80 Václavek Pavel cz Horská Družba 101 00:00:00
81 Šubert Aleš cz RunBikeTeam 100 00:00:00
82 Toman Vladislav cz Forman Cycling Team 99 00:00:00
83 Groš Štefan vk Groš Team 98 00:00:00
84 Zeman Radek cz Bike One 97 00:00:00
85 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 96 00:00:00
86 Bortel Jaroslav cz Olympáci 95 00:00:00
87 Klus Daniel cz M.H. Bike 94 00:00:00
88 Kalina Marek cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 93 00:00:00
89 Raška František cz CK Frenštát p.R. 92 00:00:00
90 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 91 00:00:00
91 Vilhelm Václav vk Olympáci 90 00:00:00
92 Knap Tomáš cz V-Team 89 00:00:00
93 Smejkal Lukáš vk Ostrava MP 88 00:00:00
94 Ryška Martin cz Fialové kobry 87 00:00:00
95 Kuldan Radek cz CAP 86 00:00:00
96 Kolařík Jan cz Kolco Tým 85 00:00:00
97 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 84 00:00:00
98 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 83 00:00:00
99 Rechtenberg Karel cz Olympáci 82 00:00:00
100 Jezicrski Piotr pl Polska 81 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...