Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
13. 12. 2008, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 14.12.2008, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 200 00:00:00
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
3 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 190 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
5 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 182 00:00:00
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 180 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 178 00:00:00
8 Trebuna René cz MOIRA CZ 176 00:00:00
9 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 174 00:00:00
10 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 172 00:00:00
11 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 170 00:00:00
12 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 169 00:00:00
13 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 168 00:00:00
14 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 167 00:00:00
15 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 166 00:00:00
16 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 165 00:00:00
17 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 164 00:00:00
18 Kimla Jan cz MOIRA CZ 163 00:00:00
19 Žuska Marcel cz MÖLNLYCKE 162 00:00:00
20 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 161 00:00:00
21 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 160 00:00:00
22 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 159 00:00:00
23 Javorek Petr cz Dracon Team 158 00:00:00
24 Hlavatík Jan cz Dracon Team 157 00:00:00
25 Trávníček Rostislav cz Olympáci 156 00:00:00
26 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 155 00:00:00
27 Vondrák Zbyněk cz Vinařství Vondrák Mělník 154 00:00:00
28 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 153 00:00:00
29 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 152 00:00:00
30 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 151 00:00:00
31 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 150 00:00:00
32 Mück Arnošt cz 2K Bike Odry 149 00:00:00
33 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 148 00:00:00
34 Čegan Radim cz RunBikeTeam 147 00:00:00
35 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 146 00:00:00
36 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 145 00:00:00
37 Lipták Radim cz Run Expert 144 00:00:00
38 Malošík Jan cz kolago.cz 143 00:00:00
39 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 142 00:00:00
40 Kolouch David cz Horolezci FM 141 00:00:00
41 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 140 00:00:00
42 Herber David cz SUNDANCE 139 00:00:00
43 Lach Alan cz Dracon Team 138 00:00:00
44 Beneš Petr cz F-M 137 00:00:00
45 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 136 00:00:00
46 Holášek Marek cz Olympáci 135 00:00:00
47 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 134 00:00:00
48 Chvostek Pavel cz 133 00:00:00
49 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 132 00:00:00
50 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 131 00:00:00
51 Knébel Radim vk SK Valašského království 130 00:00:00
52 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 129 00:00:00
53 Blačinský Petr cz 128 00:00:00
54 Šitavanc Jiří cz GHOST 127 00:00:00
55 Kubín Jiří cz Atlásek Opava 126 00:00:00
56 Bieryt Zbyszek pl Green-Way-MTB-Team 125 00:00:00
57 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 124 00:00:00
58 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 123 00:00:00
59 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 122 00:00:00
60 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 121 00:00:00
61 Franer Kuba cz Servisáci 120 00:00:00
62 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 119 00:00:00
63 Rozek Adam cz KW Jastrzebie 118 00:00:00
64 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 117 00:00:00
65 Klus Daniel cz M.H. Bike 116 00:00:00
66 Žačok Martin cz SALOMON-RUN.CZ 115 00:00:00
67 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 114 00:00:00
68 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 113 00:00:00
69 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 112 00:00:00
70 Kempa Jan cz Fialové kobry 111 00:00:00
71 Matalová Jana cz 110 00:00:00
72 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 109 00:00:00
73 Krupa Tomáš cz CK Konečný 108 00:00:00
74 Toman Petr cz Forman Cycling Team 107 00:00:00
75 Ryška Martin cz Fialové kobry 106 00:00:00
76 Beránek Jakub cz Horolezci FM 105 00:00:00
77 Michalčík Karel cz BK Kravaře 104 00:00:00
78 Franer Juraj cz SUNDANCE 103 00:00:00
79 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 102 00:00:00
80 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 101 00:00:00
81 Wasserbauer Lukáš cz SUNDANCE 100 00:00:00
82 Bortel Jaroslav cz Olympáci 99 00:00:00
83 Klega Jan cz VZS Ostrava 98 00:00:00
84 Burša Filip cz MÖLNLYCKE 97 00:00:00
85 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 96 00:00:00
86 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 95 00:00:00
87 Zlý Vojtěch cz CK Konečný 94 00:00:00
88 Raška František cz CK Frenštát p.R. 93 00:00:00
89 Przeczková Jana cz 92 00:00:00
90 Václavek Pavel cz Horská Družba 91 00:00:00
91 Groš Štefan vk Groš Team 90 00:00:00
92 Vilhelm Václav vk Olympáci 89 00:00:00
93 Lisník Rostislav cz Palermo All- Khalba 88 00:00:00
94 Cígler Jakub cz Palermo All Khalba 87 00:00:00
95 Medvec Jiří cz Deva Team 86 00:00:00
96 Groš Jakub cz Groš Team 85 00:00:00
97 Slovák Pavel cz Groš Team 84 00:00:00
98 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 83 00:00:00
99 Groš Štefan ml. cz Groš Team 82 00:00:00
100 Pavlíček Dan cz MÖLNLYCKE 81 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...