Malenovice, Rajská bouda - Silvestrovská - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2008, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 200 00:00:00
2 Brož Matěj cz Alve MTB Veřovice 195 00:00:00
3 Kamler Josef cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 190 00:00:00
4 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 185 00:00:00
5 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 182 00:00:00
6 Bielik Peter sk Manín Považská Bystrica 180 00:00:00
7 Rodryč Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 178 00:00:00
8 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 176 00:00:00
9 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 174 00:00:00
10 Trebuna René cz MOIRA CZ 172 00:00:00
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 170 00:00:00
12 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 169 00:00:00
13 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 168 00:00:00
14 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 167 00:00:00
15 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 166 00:00:00
16 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 165 00:00:00
17 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 164 00:00:00
18 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 163 00:00:00
19 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 162 00:00:00
20 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 161 00:00:00
21 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 160 00:00:00
22 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 159 00:00:00
23 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 158 00:00:00
24 Zemaník Jan cz Olympáci 157 00:00:00
25 Chocholáč Jan cz 156 00:00:00
26 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 155 00:00:00
27 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 154 00:00:00
28 Kimla Jan cz MOIRA CZ 153 00:00:00
29 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 152 00:00:00
30 Žuska Marcel cz MÖLNLYCKE 151 00:00:00
31 Jankech Pavol sk Manín Považská Bystrica 150 00:00:00
32 Javorek Petr cz Dracon Team 149 00:00:00
33 Kolouch David cz Horolezci FM 148 00:00:00
34 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 147 00:00:00
35 Mück Arnošt cz 2K Bike Odry 146 00:00:00
36 Šubert Michal cz RunBikeTeam 145 00:00:00
37 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 144 00:00:00
38 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 143 00:00:00
39 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 142 00:00:00
40 Hlavatík Jan cz Dracon Team 141 00:00:00
41 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 140 00:00:00
42 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 139 00:00:00
43 Baše Martin cz TJ Sigma Hranice 138 00:00:00
44 Čegan Radim cz RunBikeTeam 137 00:00:00
45 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 136 00:00:00
46 Franer Juraj cz SUNDANCE 135 00:00:00
47 Malošík Jan cz kolago.cz 134 00:00:00
48 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 133 00:00:00
49 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 132 00:00:00
50 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 131 00:00:00
52 Oswald Pavel cz Matrix Team 129 00:00:00
53 Toman Petr cz Forman Cycling Team 128 00:00:00
54 Šitavanc Jiří cz GHOST 127 00:00:00
55 Krnáčová Alena cz Subway UNIBON 126 00:00:00
56 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 125 00:00:00
57 Kněžík Roman cz SALOMON-RUN.CZ 124 00:00:00
58 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 123 00:00:00
59 Janošek Tomáš cz TJ Slezan F-M 122 00:00:00
60 Bieryt Zbyszek pl Green-Way-MTB-Team 121 00:00:00
61 Jasinski Wieslaw pl Pawlowice 120 00:00:00
62 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 119 00:00:00
63 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 118 00:00:00
64 Javorek Robin cz Dracon Team 117 00:00:00
65 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 116 00:00:00
66 Lacina Jarek cz TJ Sigma Hranice 115 00:00:00
67 Franer Kuba cz Servisáci 114 00:00:00
68 Chvostek Pavel cz 113 00:00:00
69 Toman Vladislav cz Forman Cycling Team 112 00:00:00
70 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 111 00:00:00
71 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 110 00:00:00
72 Šubert Aleš cz RunBikeTeam 109 00:00:00
73 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 108 00:00:00
74 Ševčíková Jana cz Bike One 107 00:00:00
75 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 106 00:00:00
76 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 105 00:00:00
77 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 104 00:00:00
78 Vítek Tomáš cz V-Team 103 00:00:00
79 Žačok Martin cz SALOMON-RUN.CZ 102 00:00:00
80 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 101 00:00:00
81 Koudelka David cz VZS Ostrava 100 00:00:00
82 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 99 00:00:00
83 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 98 00:00:00
84 Michalčík Karel cz BK Kravaře 97 00:00:00
85 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 96 00:00:00
86 Klus Daniel cz M.H. Bike 95 00:00:00
87 Křižák Petr cz Horolezci FM 94 00:00:00
88 Zlý Vojtěch cz CK Konečný 93 00:00:00
89 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 92 00:00:00
90 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 91 00:00:00
91 Reibič Tomáš cz Smíšené zboží Praha 90 00:00:00
92 Martinec Jan cz Gepardi Praha 89 00:00:00
93 Vávra Miroslav cz HO- Staré Město 88 00:00:00
94 Beránek Jakub cz Horolezci FM 87 00:00:00
95 Tuza Jiří cz CK Frenštát p.R. 86 00:00:00
96 Bortel Jaroslav cz Olympáci 85 00:00:00
97 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 84 00:00:00
98 Krnáč Víťa cz Subway UNIBON 83 00:00:00
99 Raška František cz CK Frenštát p.R. 82 00:00:00
100 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 81 00:00:00
101 Blahut Radek cz 80 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...