Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2008, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 20.1.2008, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk Baláž EXTREME- Salomon 150 00:31:15 7,10 1.275
2 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 145 00:00:00
3 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 140 00:00:00
4 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 135 00:00:00
5 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 132 00:00:00
6 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 130 00:00:00
7 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 126 00:00:00
9 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 124 00:00:00
10 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 122 00:00:00
11 Čierňava Lubo sk Baláž EXTREME- Salomon 120 00:00:00
12 Kimla Jan cz NO STRESS 119 00:00:00
13 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 118 00:00:00
14 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 117 00:00:00
15 Žniva Ondřej cz Žniva Team 116 00:00:00
16 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 115 00:00:00
17 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 114 00:00:00
18 Šindelek Daniel cz Olympáci 113 00:00:00
19 Uher Libor cz Horolezci FM 112 00:00:00
20 Trebuna René cz Olympáci 111 00:00:00
21 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 110 00:00:00
22 Javorek Petr cz Dracon Team 109 00:00:00
23 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 108 00:00:00
24 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 107 00:00:00
25 Škoda Kristián cz Příbor 106 00:00:00
26 Beránek Jakub cz 105 00:00:00
27 Trávníček Rostislav cz Olympáci 104 00:00:00
28 Ševčíková Jana cz Bike One 103 00:00:00
29 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 102 00:00:00
30 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 101 00:00:00
31 Goláň Tomáš cz Žniva Team 100 00:00:00
32 Byrtus Ivo cz MADT-sport Klapka Karviná 99 00:00:00
33 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 98 00:00:00
34 Pešat Jan cz VK Perun 97 00:00:00
35 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 96 00:00:00
36 Koudelka David cz VZS Ostrava 95 00:00:00
37 Lesák Karel cz Elitní Vrchař 94 00:00:00
38 Javorek Robin cz Dracon Team 93 00:00:00
39 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
40 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 91 00:00:00
41 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 90 00:00:00
42 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 89 00:00:00
43 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 88 00:00:00
44 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 87 00:00:00
45 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 86 00:00:00
46 Kolčárek Rostislav cz F-M 85 00:00:00
47 Raška František cz CK Frenštát p.R. 84 00:00:00
48 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 83 00:00:00
49 Žačok Martin cz TJ Rožnov 82 00:00:00
50 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 81 00:00:00
51 Kotek Martin cz VZS Ostrava 80 00:00:00
52 Bortel Jaroslav cz Frýdek 79 00:00:00
53 Křižák Petr cz Darkovice 78 00:00:00
54 Košař Robert cz Vortex Bike Team 77 00:00:00
55 Strakoš Vilem cz 76 00:00:00
56 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 75 00:00:00
57 Balko Peter cz Lístečkar 74 00:00:00
58 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 73 00:00:00
59 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 72 00:00:00
60 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 71 00:00:00
61 Vilhelm Václav vk Olympáci 70 00:00:00
62 Pospíšilová Zuzana cz Vortex Bike Team 69 00:00:00
63 Franer Kuba cz SUNDANCE 68 00:00:00
64 Komendová Šárka cz MÖLNLYCKE 67 00:00:00
65 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 66 00:00:00
66 Škrlová Barbora cz Anička Team 65 00:00:00
67 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 64 00:00:00
68 Wágner Petr cz SK Atmosphera frydekmirek 63 00:00:00
69 Katastrofa cz Marathon Team Klimkovice 62 00:00:00
70 Pribilinec Josef cz Marathon Team Klimkovice 61 00:00:00
71 Nováková Pavla cz Cinelli Morning Sky 60 00:00:00
72 Váleček Kamil cz UFO Bike 59 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...