Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
17. 1. 2009, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 18.1.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 200 00:00:00
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 190 00:00:00
4 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 185 00:00:00
5 Nemček Dušan sk Manín Považská Bystrica 182 00:00:00
6 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 180 00:00:00
7 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 178 00:00:00
8 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 176 00:00:00
9 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 174 00:00:00
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 172 00:00:00
11 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 170 00:00:00
12 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 169 00:00:00
13 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 168 00:00:00
14 Javorek Petr cz Dracon Team 167 00:00:00
15 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 166 00:00:00
16 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 165 00:00:00
17 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 164 00:00:00
18 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 163 00:00:00
19 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 162 00:00:00
20 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 161 00:00:00
21 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 160 00:00:00
22 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 159 00:00:00
23 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 158 00:00:00
24 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 157 00:00:00
25 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 156 00:00:00
26 Trebuna René cz MOIRA CZ 155 00:00:00
27 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 154 00:00:00
28 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 153 00:00:00
29 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 152 00:00:00
30 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 151 00:00:00
31 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 150 00:00:00
32 Janošek Tomáš cz TJ Slezan F-M 149 00:00:00
33 Baše Martin cz TJ Sigma Hranice 148 00:00:00
34 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 147 00:00:00
35 Minařík Martin cz TTC Olomouc 146 00:00:00
36 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 145 00:00:00
37 Kolouch David cz Horolezci FM 144 00:00:00
38 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 143 00:00:00
39 Šindelek Daniel cz Olympáci 142 00:00:00
40 Svoboda Tomáš cz Olympáci 141 00:00:00
41 Toman Petr cz Forman Cycling Team 140 00:00:00
42 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 139 00:00:00
43 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 138 00:00:00
44 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 137 00:00:00
45 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 136 00:00:00
46 Lacina Jarek cz TJ Sigma Hranice 135 00:00:00
47 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 134 00:00:00
48 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 133 00:00:00
49 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 132 00:00:00
50 Ševčíková Jana cz Bike One 131 00:00:00
51 Franer Juraj cz SUNDANCE 130 00:00:00
52 Hrubý Daniel cz GHOST 129 00:00:00
53 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 128 00:00:00
54 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 127 00:00:00
55 Javorek Robin cz Dracon Team 126 00:00:00
56 Šindelek Pavel cz Olympáci 125 00:00:00
57 Franer Kuba cz Servisáci 124 00:00:00
58 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 123 00:00:00
59 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 122 00:00:00
60 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 121 00:00:00
61 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 120 00:00:00
62 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 119 00:00:00
63 Beránek Jakub cz Horolezci FM 118 00:00:00
65 Žačok Martin cz SALOMON-RUN.CZ 116 00:00:00
66 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 115 00:00:00
67 Hrubý Milan cz PRAJZ Hlučín 114 00:00:00
68 Hlaváč Lumír cz FUGA 113 00:00:00
69 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 112 00:00:00
70 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 111 00:00:00
71 Chvostek Pavel cz 110 00:00:00
72 Křižák Petr cz Horolezci FM 109 00:00:00
73 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 108 00:00:00
74 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 107 00:00:00
75 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 106 00:00:00
76 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 105 00:00:00
77 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 104 00:00:00
78 Bortel Jaroslav cz Olympáci 103 00:00:00
79 Knap Tomáš cz V-Team 102 00:00:00
80 Frkal Jakub cz TJ Sigma Hranice 101 00:00:00
81 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 100 00:00:00
82 Michalčík Karel ml. cz BK Kravaře 99 00:00:00
83 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 98 00:00:00
84 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 97 00:00:00
85 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 96 00:00:00
86 Varga Leonard cz Deva Team 95 00:00:00
87 Groš Štefan vk Groš Team 94 00:00:00
88 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 93 00:00:00
89 Blahut Radek cz 92 00:00:00
90 Ryška Martin cz Fialové kobry 91 00:00:00
91 Matalová Jana cz 90 00:00:00
92 Strakoš Vilem cz FUGA 89 00:00:00
94 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 87 00:00:00
95 Raška František cz CK Frenštát p.R. 86 00:00:00
96 Václavek Pavel cz Horská Družba 85 00:00:00
97 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 84 00:00:00
99 Koukalová Markéta cz X-AIR Ostrava 82 00:00:00
100 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 81 00:00:00
101 Vilhelm Václav vk Olympáci 80 00:00:00
102 Medvec Jiří cz Deva Team 79 00:00:00
103 Smutný Martin cz Porubští Rafani 78 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...