Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2009, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 26.1.2009, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 200 00:00:00
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 195 00:00:00
3 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 190 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 185 00:00:00
5 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 182 00:00:00
6 Javorek Petr cz Dracon Team 180 00:00:00
7 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 178 00:00:00
8 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 176 00:00:00
9 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 174 00:00:00
10 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 172 00:00:00
11 Zemaník Jan cz Olympáci 170 00:00:00
12 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 169 00:00:00
13 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 168 00:00:00
14 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 167 00:00:00
15 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 166 00:00:00
16 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 165 00:00:00
17 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 164 00:00:00
18 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 163 00:00:00
19 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 162 00:00:00
20 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 161 00:00:00
21 Mück Arnošt cz 2K Bike Odry 160 00:00:00
22 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 159 00:00:00
23 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 158 00:00:00
24 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 157 00:00:00
25 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 156 00:00:00
26 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 155 00:00:00
27 Trebuna René cz MOIRA CZ 154 00:00:00
28 Kolouch David cz Horolezci FM 153 00:00:00
29 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 152 00:00:00
30 Hlavatík Jan cz Dracon Team 151 00:00:00
31 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 150 00:00:00
32 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 149 00:00:00
33 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 148 00:00:00
34 Javorek Robin cz Dracon Team 147 00:00:00
35 Hrabal Jakub cz Mairacing team 146 00:00:00
36 Maitner Josef cz Mairacing team 145 00:00:00
37 Lipták Radim cz Run Expert 144 00:00:00
38 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 143 00:00:00
39 Franer Kuba cz Servisáci 142 00:00:00
40 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 141 00:00:00
41 Ševčíková Jana cz Bike One 140 00:00:00
42 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 139 00:00:00
43 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 138 00:00:00
44 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 137 00:00:00
45 Rek Filip vk SK Valašského království 136 00:00:00
46 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 135 00:00:00
47 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 134 00:00:00
48 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 133 00:00:00
49 Bebčák Martin cz Turzovský Žabáci 132 00:00:00
50 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 131 00:00:00
51 Hrabuška Jaroslav cz X-AIR Ostrava 130 00:00:00
52 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 129 00:00:00
53 Bortel Jaroslav cz Olympáci 128 00:00:00
54 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 127 00:00:00
55 Klus Daniel cz M.H. Bike 126 00:00:00
56 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 125 00:00:00
57 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 124 00:00:00
58 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 123 00:00:00
59 Bieryt Zbyszek pl Green-Way-MTB-Team 122 00:00:00
60 Plewa David cz Fialové kobry 121 00:00:00
61 Kočarová Klára cz HO SSK Vítkovice 120 00:00:00
62 Janas Karel cz Porubští Rafani 119 00:00:00
63 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 118 00:00:00
64 Matalová Jana cz 117 00:00:00
65 Kotek Martin cz VZS Ostrava 116 00:00:00
66 Raška František cz CK Frenštát p.R. 115 00:00:00
67 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 114 00:00:00
68 Ryška Martin cz Fialové kobry 113 00:00:00
69 Koukalová Markéta cz X-AIR Ostrava 112 00:00:00
70 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 111 00:00:00
71 Knap Tomáš cz V-Team 110 00:00:00
72 Groš Štefan vk Groš Team 109 00:00:00
73 Vilhelm Václav vk Olympáci 108 00:00:00
74 Mach Jakub cz Tyra 107 00:00:00
75 Burda Tomáš cz MTK Klimkovice 106 00:00:00
76 Martinka Milan cz Manín Považská Bystrica 105 00:00:00
77 Smutný Martin cz Porubští Rafani 104 00:00:00
78 Malčík Petr cz VZS Ostrava 103 00:00:00
79 Svačina Roman cz M.H. Bike 102 00:00:00
80 Pospíšilová Radka cz Mairacing team 101 00:00:00
81 Przeczková Jana cz 100 00:00:00
82 Rechtenberg Karel cz Olympáci 99 00:00:00
83 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 98 00:00:00
84 Slovák Pavel cz Groš Team 97 00:00:00
85 Tomanová Marie cz MADT Sport Klapka 96 00:00:00
86 Jasinska Gosia pl Pawlowice 95 00:00:00
87 Mrózek Ryszard pl ZORY 94 00:00:00
88 Mařík Jiří cz EKOFAS Ostrava 93 00:00:00
89 Groš Jakub cz Groš Team 92 00:00:00
90 Lesák Karel cz UFO Bike 91 00:00:00
91 Branž Martin cz 90 00:00:00
92 Lesák Pavel cz CVK Opava 89 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...