Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
7. 2. 2009, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 8.2.2009, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 200 00:51:30 10,25 1.037 TR CR PB
2 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 195 00:00:00
3 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 190 00:00:00
4 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 185 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 182 00:00:00
6 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 180 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 178 00:00:00
8 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 176 00:00:00
9 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 174 00:00:00
10 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 172 00:00:00
11 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 170 00:00:00
12 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 169 00:00:00
13 Zemaník Jan cz Olympáci 168 00:00:00
14 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 167 00:00:00
15 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 166 00:00:00
16 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 165 00:00:00
17 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 164 00:00:00
18 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 163 00:00:00
19 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 162 00:00:00
20 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 161 00:00:00
21 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 160 00:00:00
22 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 159 00:00:00
23 Trávníček Rostislav cz Olympáci 158 00:00:00
24 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 157 00:00:00
25 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 156 00:00:00
26 Trebuna René cz MOIRA CZ 155 00:00:00
27 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 154 00:00:00
28 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 153 00:00:00
29 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 152 00:00:00
30 Beneš Petr cz F-M 151 00:00:00
31 Jeřábek Kamil cz VK Perun Ostrava 150 00:00:00
32 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 149 00:00:00
33 Svoboda Tomáš cz Olympáci 148 00:00:00
34 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 147 00:00:00
35 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 146 00:00:00
36 Kolouch David cz Horolezci FM 145 00:00:00
37 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 144 00:00:00
38 Mazur Martin cz MOIRA CZ 143 00:00:00
39 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 142 00:00:00
40 Franer Kuba cz Servisáci 141 00:00:00
41 Oswald Pavel cz Matrix Team 140 00:00:00
42 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 139 00:00:00
43 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 138 00:00:00
44 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 137 00:00:00
45 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 136 00:00:00
46 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 135 00:00:00
47 Knébel Radim vk SK Valašského království 134 00:00:00
48 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 133 00:00:00
49 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 132 00:00:00
50 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 131 00:00:00
51 Rek Filip vk SK Valašského království 130 00:00:00
52 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 129 00:00:00
53 Navařík Martin cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
54 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 127 00:00:00
55 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 126 00:00:00
56 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 125 00:00:00
57 Křižák Petr cz Horolezci FM 124 00:00:00
59 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 122 00:00:00
60 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 121 00:00:00
61 Vojkůvka Jan cz EKOFAS Ostrava 120 00:00:00
62 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 119 00:00:00
63 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 118 00:00:00
64 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 117 00:00:00
65 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 116 00:00:00
66 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 115 00:00:00
67 Lesák Karel cz UFO Bike 114 00:00:00
68 Janas Karel cz Porubští Rafani 113 00:00:00
70 Knápek Martin cz Forman Cycling Team 111 00:00:00
71 Knap Tomáš cz V-Team 110 00:00:00
72 Matalová Jana cz 109 00:00:00
73 Kočarová Klára cz HO SSK Vítkovice 108 00:00:00
74 Groš Štefan vk Groš Team 107 00:00:00
75 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 106 00:00:00
76 Malčík Petr cz VZS Ostrava 105 00:00:00
77 Levinský Lukáš cz Matrix Team 104 00:00:00
78 Varga Leonard cz Deva Team 103 00:00:00
79 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 102 00:00:00
80 Raška František cz CK Frenštát p.R. 101 00:00:00
81 Ryška Martin cz Fialové kobry 100 00:00:00
82 Koukalová Markéta cz X-AIR Ostrava 99 00:00:00
83 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 98 00:00:00
84 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 97 00:00:00
85 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 96 00:00:00
86 Krupa Tomáš cz CK Konečný 95 00:00:00
87 Bortel Jaroslav cz Olympáci 94 00:00:00
88 Rechtenberg Karel cz Olympáci 93 00:00:00
89 Vilhelm Václav vk Olympáci 92 00:00:00
90 Mrázek Jiří cz UFO Bike 91 00:00:00
91 Hruška Martin cz UFO Bike 90 00:00:00
92 Mařík Jiří cz EKOFAS Ostrava 89 00:00:00
93 Groš Jakub cz Groš Team 88 00:00:00
94 Slovák Pavel cz Groš Team 87 00:00:00
95 Nováková Pavla cz Cinelli Morning Sky 86 00:00:00
96 Franerová Verča cz SUNDANCE 85 00:00:00
97 Franer Juraj cz SUNDANCE 84 00:00:00
98 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 83 00:00:00
99 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 82 00:00:00
100 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 81 00:00:00
101 Váleček Kamil cz UFO Bike 80 00:00:00
102 Pepa cz Islandští Tuneláři 79 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...