Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
7. 2. 2009, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m

Porovnat s etapou 21.12.2019 | 22.12.2018 | 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 7.2.2009, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 200 00:51:30 10,25 1.037 TR CR PB
2 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 195 00:00:00
3 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 190 00:00:00
4 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 185 00:00:00
5 Matulů Víťa cz Forman Cycling Team 180 00:00:00
6 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 178 00:00:00
7 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 176 00:00:00
8 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 174 00:00:00
9 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 172 00:00:00
10 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 170 00:00:00
11 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 166 00:00:00
12 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 165 00:00:00
13 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 163 00:00:00
14 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 162 00:00:00
15 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 160 00:00:00
16 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 159 00:00:00
17 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 156 00:00:00
18 Trebuna René cz MOIRA CZ 155 00:00:00
19 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 154 00:00:00
20 Jeřábek Kamil cz VK Perun Ostrava 150 00:00:00
21 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 149 00:00:00
22 Svoboda Tomáš cz Olympáci 148 00:00:00
23 Kolouch David cz Horolezci FM 145 00:00:00
24 Mazur Martin cz MOIRA CZ 143 00:00:00
25 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 142 00:00:00
26 Oswald Pavel cz Matrix Team 140 00:00:00
27 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 139 00:00:00
28 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 137 00:00:00
29 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 136 00:00:00
30 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 135 00:00:00
31 Knébel Radim vk SK Valašského království 134 00:00:00
32 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 132 00:00:00
33 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 131 00:00:00
34 Rek Filip vk SK Valašského království 130 00:00:00
35 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 129 00:00:00
36 Navařík Martin cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
37 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 127 00:00:00
38 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 125 00:00:00
39 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 122 00:00:00
40 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 119 00:00:00
41 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 118 00:00:00
42 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 116 00:00:00
43 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 115 00:00:00
44 Lesák Karel cz UFO Bike 114 00:00:00
45 Janas Karel cz Porubští Rafani 113 00:00:00
46 Knápek Martin cz Forman Cycling Team 111 00:00:00
47 Knap Tomáš cz V-Team 110 00:00:00
48 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 106 00:00:00
49 Malčík Petr cz VZS Ostrava 105 00:00:00
50 Levinský Lukáš cz Matrix Team 104 00:00:00
51 Ryška Martin cz Fialové kobry 100 00:00:00
52 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 98 00:00:00
53 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 97 00:00:00
54 Mrázek Jiří cz UFO Bike 91 00:00:00
55 Hruška Martin cz UFO Bike 90 00:00:00
56 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 83 00:00:00
57 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 82 00:00:00
58 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 81 00:00:00
59 Váleček Kamil cz UFO Bike 80 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...