Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
21. 2. 2009, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.2.2009, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Nemček Dušan sk Manín Považská Bystrica 200 00:00:00
2 Čer Tomáš cz SALOMON-RUN.CZ 195 00:00:00
3 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 190 00:00:00
4 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 185 00:00:00
5 Figura Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 182 00:00:00
6 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 180 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 178 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 176 00:00:00
9 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 174 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 172 00:00:00
11 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 170 00:00:00
12 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 169 00:00:00
13 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 168 00:00:00
14 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 167 00:00:00
15 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 166 00:00:00
16 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 165 00:00:00
17 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 164 00:00:00
18 Javorek Petr cz Dracon Team 163 00:00:00
19 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 162 00:00:00
20 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 161 00:00:00
21 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 160 00:00:00
22 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 159 00:00:00
23 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 158 00:00:00
24 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 157 00:00:00
25 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 156 00:00:00
26 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 155 00:00:00
27 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 154 00:00:00
28 Zemaník Jan cz Olympáci 153 00:00:00
29 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 152 00:00:00
30 Hlavatík Jan cz Dracon Team 151 00:00:00
31 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 150 00:00:00
32 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 149 00:00:00
33 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 148 00:00:00
34 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 147 00:00:00
35 Kolouch David cz Horolezci FM 146 00:00:00
36 Franer Juraj cz SUNDANCE 145 00:00:00
37 Svoboda Tomáš cz Olympáci 144 00:00:00
38 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 143 00:00:00
39 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 142 00:00:00
40 Rodryč Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 141 00:00:00
41 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 140 00:00:00
42 Blahut Radek cz 139 00:00:00
43 Knébel Radim vk SK Valašského království 138 00:00:00
44 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 137 00:00:00
45 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 136 00:00:00
46 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 135 00:00:00
47 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 134 00:00:00
48 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 133 00:00:00
49 Javorek Robin cz Dracon Team 132 00:00:00
50 Křižák Petr cz Horolezci FM 131 00:00:00
51 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 130 00:00:00
52 Oswald Pavel cz Matrix Team 129 00:00:00
53 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 128 00:00:00
54 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 127 00:00:00
55 Toman Petr cz Forman Cycling Team 126 00:00:00
56 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 125 00:00:00
57 Franer Kuba cz Servisáci 124 00:00:00
58 Čech Radek cz Hradec nad Moravicí 123 00:00:00
59 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 122 00:00:00
60 Wontor Hynek cz Cinelli Morning Sky 121 00:00:00
61 Bortel Jaroslav cz Olympáci 120 00:00:00
62 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 119 00:00:00
63 Rek Filip vk SK Valašského království 118 00:00:00
64 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 117 00:00:00
65 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 116 00:00:00
66 Knap Tomáš cz V-Team 115 00:00:00
67 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 114 00:00:00
68 Groš Štefan vk Groš Team 113 00:00:00
69 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 112 00:00:00
70 Levinský Lukáš cz Matrix Team 111 00:00:00
71 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 110 00:00:00
72 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 109 00:00:00
73 Raška František cz CK Frenštát p.R. 108 00:00:00
74 Tuza Jiří cz CK Frenštát p.R. 107 00:00:00
75 Matalová Jana cz 106 00:00:00
76 Klega Jan cz VZS Ostrava 105 00:00:00
77 Kotek Martin cz VZS Ostrava 104 00:00:00
78 Hruška Martin cz UFO Bike 103 00:00:00
79 Burša Filip cz MÖLNLYCKE 102 00:00:00
80 Klus Daniel cz M.H. Bike 101 00:00:00
81 Malčík Petr cz VZS Ostrava 100 00:00:00
82 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 99 00:00:00
83 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 98 00:00:00
84 Vilhelm Václav vk Olympáci 97 00:00:00
86 Varady Jan cz 95 00:00:00
87 Rechtenberg Karel cz Olympáci 94 00:00:00
88 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 93 00:00:00
89 Smutný Martin cz Porubští Rafani 92 00:00:00
90 Mrázek Jiří cz UFO Bike 91 00:00:00
91 Ševčíková Jana cz Bike One 90 00:00:00
92 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 89 00:00:00
93 Wágner Petr cz ED6U ELEMIC RACING 88 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...