Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2009
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
28. 2. 2009, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 1.3.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 400 00:00:00
2 Nemček Dušan sk Manín Považská Bystrica 390 00:00:00
3 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 380 00:00:00
4 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 370 00:00:00
5 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 364 00:00:00
6 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 360 00:00:00
7 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 356 00:00:00
8 Kasalík Radim cz Atlásek Opava 352 00:00:00
9 Žuška Marcel cz MÖLNLYCKE 348 00:00:00
10 Ponek Marian sk Turzovský Žabáci 344 00:00:00
11 Haitl František cz SALOMON-RUN.CZ 340 00:00:00
12 Hudeček Petr cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 338 00:00:00
13 Kněžík Roman cz SALOMON-RUN.CZ 336 00:00:00
14 Šindelek Daniel cz Olympáci 334 00:00:00
15 Macíček Miroslav cz BROSE Kopřivnice 332 00:00:00
16 Chrobok Richard es Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 330 00:00:00
17 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 328 00:00:00
18 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 326 00:00:00
19 Šindelek Vladan cz Olympáci 324 00:00:00
20 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 322 00:00:00
21 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 320 00:00:00
22 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 318 00:00:00
23 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 316 00:00:00
24 Pácha Zdeněk cz MOIRA CZ 314 00:00:00
25 Litvik Miroslav sk Turzovský Žabáci 312 00:00:00
26 Javorek Petr cz Dracon Team 310 00:00:00
27 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 308 00:00:00
28 Baláž Roman cz SALOMON-RUN.CZ 306 00:00:00
29 Žondra Milan cz VZS Ostrava 304 00:00:00
30 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 302 00:00:00
31 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 300 00:00:00
32 Michna Roman vk ENZO - Lambert System 298 00:00:00
33 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 296 00:00:00
34 Bebčák Josef sk Turzovský Žabáci 294 00:00:00
35 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 292 00:00:00
36 Rodryč Michal cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 290 00:00:00
37 Kauer Adam cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 288 00:00:00
38 Toman Petr cz Forman Cycling Team 286 00:00:00
39 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 284 00:00:00
40 Kolouch David cz Horolezci FM 282 00:00:00
41 Hlavatík Jan cz Dracon Team 280 00:00:00
42 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 278 00:00:00
43 Křižák Petr cz Horolezci FM 276 00:00:00
44 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 274 00:00:00
45 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 272 00:00:00
46 Merta Miroslav cz MÖLNLYCKE 270 00:00:00
47 Franer Juraj cz SUNDANCE 268 00:00:00
48 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 266 00:00:00
49 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 264 00:00:00
50 Franer Kuba cz Servisáci 262 00:00:00
51 Trávníček Rostislav cz Olympáci 260 00:00:00
52 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 258 00:00:00
53 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 256 00:00:00
54 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 254 00:00:00
55 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 252 00:00:00
56 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 250 00:00:00
57 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 248 00:00:00
58 Jeřábek Kamil cz VK Perun Ostrava 246 00:00:00
59 Ševčíková Jana cz Bike One 244 00:00:00
60 Friedel Jan cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 242 00:00:00
61 Kolařík Pavel cz Kolco Tým 240 00:00:00
62 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 238 00:00:00
63 Javorek Robin cz Dracon Team 236 00:00:00
64 Šindelek Pavel cz Olympáci 234 00:00:00
65 Kimla Jan cz MOIRA CZ 232 00:00:00
66 Šitavanc Jiří cz GHOST 230 00:00:00
67 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 228 00:00:00
68 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 226 00:00:00
69 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 224 00:00:00
70 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 222 00:00:00
71 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 220 00:00:00
72 Ivo Had Pítr cz Had Racing Team 218 00:00:00
73 Lesák Karel cz UFO Bike 216 00:00:00
74 Klos Vladan cz VZS Ostrava 214 00:00:00
75 Knébel Radim vk SK Valašského království 212 00:00:00
76 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 210 00:00:00
77 Prymus Vojtěch cz MÖLNLYCKE 208 00:00:00
78 Knap Tomáš cz V-Team 206 00:00:00
79 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 204 00:00:00
80 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 202 00:00:00
81 Klus Daniel cz M.H. Bike 200 00:00:00
82 Hruška Martin cz UFO Bike 198 00:00:00
83 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 196 00:00:00
84 Michalčík Karel cz BK Kravaře 194 00:00:00
85 Matalová Jana cz 192 00:00:00
86 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 190 00:00:00
87 Janas Karel cz Porubští Rafani 188 00:00:00
88 Vítek Tomáš cz V-Team 186 00:00:00
89 Hrouza Jan cz MÖLNLYCKE 184 00:00:00
90 Balko Peter cz Dřevianka u Zbuja 182 00:00:00
91 Levinský Lukáš cz Matrix Team 180 00:00:00
92 Groš Štefan vk Groš Team 178 00:00:00
93 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 176 00:00:00
94 Bortel Jaroslav cz Olympáci 174 00:00:00
95 Raška František cz CK Frenštát p.R. 172 00:00:00
96 Mindek Tomáš cz Džoko & MTK sú U Somára ZHOR 170 00:00:00
97 Voráč Zbyněk cz V-Team 168 00:00:00
98 Kotek Martin cz VZS Ostrava 166 00:00:00
99 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 164 00:00:00
100 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 162 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...