Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
1. 11. 2009, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 2.11.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 250 00:00:00
2 Šindelek Vladan cz Olympáci 245 00:00:00
3 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 240 00:00:00
4 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 235 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 232 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 230 00:00:00
7 Bebčák Josef sk PONEK.SK 228 00:00:00
8 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 226 00:00:00
9 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 224 00:00:00
10 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 222 00:00:00
11 Kasalík Radim cz Sundance a fachmani 220 00:00:00
12 Pácha Zdeněk cz Olympáci 219 00:00:00
13 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 218 00:00:00
14 Svoboda Tomáš cz Olympáci 217 00:00:00
15 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 216 00:00:00
16 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 215 00:00:00
17 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 214 00:00:00
18 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 213 00:00:00
19 Zemaník Jan cz Olympáci 212 00:00:00
20 Kovář Tomáš cz ED6U Palermo Elemik 211 00:00:00
21 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 210 00:00:00
22 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 209 00:00:00
23 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 208 00:00:00
24 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 207 00:00:00
25 Rodryč Michal cz ED6U Palermo Elemik 206 00:00:00
26 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 205 00:00:00
27 Svoboda Daniel cz Jump Sport-Moira 204 00:00:00
28 Míl Petr cz Jump Sport-Moira 203 00:00:00
29 Křižák Petr cz Jump Sport-Moira 202 00:00:00
30 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 201 00:00:00
31 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 200 00:00:00
32 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 199 00:00:00
33 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 198 00:00:00
34 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 197 00:00:00
35 Kimla Jan cz Olympáci 196 00:00:00
36 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 195 00:00:00
37 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 194 00:00:00
38 Valkovič Lukáš cz Horolezci FM 193 00:00:00
39 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 192 00:00:00
40 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 191 00:00:00
41 Šajer Vít cz Nový jičín 190 00:00:00
42 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 189 00:00:00
43 Chrobok Richard es Přátelé zeleného údolí 188 00:00:00
44 Ponek Marian sk PONEK.SK 187 00:00:00
45 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 186 00:00:00
46 Uher Libor cz Jump Sport-Moira 185 00:00:00
47 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 184 00:00:00
48 Čech Radek cz Benkovice 183 00:00:00
49 Blačinský Petr cz PS Kamenec 182 00:00:00
50 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 181 00:00:00
51 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 180 00:00:00
52 Mališ Petr cz Hasiči Bag Bike 179 00:00:00
53 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 178 00:00:00
54 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 177 00:00:00
55 Choleva Petr cz Horolezci FM 176 00:00:00
56 Michna Jan cz Olympáci 175 00:00:00
57 Žaloudík Jiří cz Abadzikra Team 174 00:00:00
58 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 173 00:00:00
59 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 172 00:00:00
60 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 171 00:00:00
61 Maitner Josef cz Mairacing team 170 00:00:00
62 Knopp Petr cz ED6U Palermo Elemik 169 00:00:00
63 Berger Jiří cz B-F-M 168 00:00:00
64 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 167 00:00:00
65 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 166 00:00:00
66 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 165 00:00:00
67 Oswald Pavel cz Matrix Team 164 00:00:00
68 Kolouch David cz Deva Team 163 00:00:00
69 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 162 00:00:00
71 Rek Filip vk SK Valašského království 160 00:00:00
72 Beránek Jakub cz F-M 159 00:00:00
73 Lach Alan cz Racing Olešná 158 00:00:00
74 Filgas Ondřej cz Monopolní-porubák 157 00:00:00
75 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 156 00:00:00
76 Goláň Josef cz Gogy Team 155 00:00:00
77 Šotola Roman cz Porubští Rafani 154 00:00:00
78 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 153 00:00:00
79 Krupa Tomáš cz Olympáci 152 00:00:00
80 Rožek Adam cz Zabul Team Zony 151 00:00:00
81 Koníček Marek cz ED6U Palermo Elemik 150 00:00:00
82 Franer Kuba cz Servisáci 149 00:00:00
83 Tongel Petr cz Valašské Meziříčí 148 00:00:00
84 Zeman Marek cz Fialové kobry 147 00:00:00
85 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 146 00:00:00
86 Trubač David vk SK Valašského království 145 00:00:00
87 Zedníček Ivan cz HO Baník Havířov 144 00:00:00
88 Střebovský Tomáš cz 143 00:00:00
89 Ševčíková Jana cz Bike One 142 00:00:00
90 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 141 00:00:00
91 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 140 00:00:00
92 Neugebauer Erich cz MADT Sport Klapka 139 00:00:00
93 Langle Laurent cz MÖLNLYCKE 138 00:00:00
94 Rygel Jiří cz Bobry 137 00:00:00
95 Malčík Petr cz VZS Ostrava 136 00:00:00
96 Adamove Jano sk PONEK.SK 135 00:00:00
97 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 134 00:00:00
98 Koukal Jan cz Abadzikra Team 133 00:00:00
99 Kolčárek Ladislav cz Donghee Czech 132 00:00:00
100 Kocián Daniel cz Fialové kobry 131 00:00:00
101 Toman Petr cz Forman Cycling Team 130 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...