Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
8. 11. 2009, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 |

Tisk
Aktualizováno: 8.11.2009, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 250 00:46:30 9,16 1.059
2 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 245 00:00:00
3 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 240 00:00:00
4 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 232 00:00:00
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 230 00:00:00
6 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 226 00:00:00
7 Svoboda Tomáš cz Olympáci 222 00:00:00
8 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 220 00:00:00
9 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 219 00:00:00
10 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 217 00:00:00
11 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 216 00:00:00
12 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 215 00:00:00
13 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 214 00:00:00
14 Ponek Marian sk PONEK.SK 213 00:00:00
15 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 211 00:00:00
16 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 209 00:00:00
17 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 207 00:00:00
18 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 205 00:00:00
19 Zeman Marek cz Fialové kobry 204 00:00:00
20 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 203 00:00:00
21 Krpec Lukáš cz Rock Technik Triatlon 202 00:00:00
22 Kovář Tomáš cz ED6U Palermo Elemik 201 00:00:00
23 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 200 00:00:00
24 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 199 00:00:00
25 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 196 00:00:00
26 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 194 00:00:00
27 Blačinský Petr cz PS Kamenec 192 00:00:00
28 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 191 00:00:00
29 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 190 00:00:00
30 Mališ Petr cz Hasiči Bag Bike 188 00:00:00
31 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 185 00:00:00
32 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 183 00:00:00
33 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 181 00:00:00
34 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 180 00:00:00
35 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 179 00:00:00
36 Mazur Martin cz Jump Sport-Moira 178 00:00:00
37 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 177 00:00:00
38 Berger Jiří cz B-F-M 176 00:00:00
39 Knopp Petr cz ED6U Palermo Elemik 175 00:00:00
40 Trubač David vk SK Valašského království 174 00:00:00
41 Kolouch David cz Deva Team 173 00:00:00
42 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 172 00:00:00
43 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 171 00:00:00
44 Oswald Pavel cz Matrix Team 170 00:00:00
45 Šotola Roman cz Porubští Rafani 169 00:00:00
46 Herber David cz Servisáci 168 00:00:00
47 Goláň Josef cz Gogy Team 166 00:00:00
48 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 165 00:00:00
49 Koukal Jan cz Abadzikra Team 163 00:00:00
50 Lipták Radim cz Midar Team F-M 161 00:00:00
51 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 159 00:00:00
52 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 158 00:00:00
53 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 157 00:00:00
54 Čech Radek cz Benkovice 155 00:00:00
55 Beránek Jakub cz F-M 154 00:00:00
56 Křenek Radek cz Groš Team 153 00:00:00
57 Toman Petr cz Forman Cycling Team 152 00:00:00
58 Levinský Lukáš cz Matrix Team 151 00:00:00
59 Koudelka David cz VZS Ostrava 148 00:00:00
60 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 147 00:00:00
61 Šindelek Pavel cz Olympáci 144 00:00:00
62 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 143 00:00:00
63 Görlich Zdeněk cz veslařský klub Ostrava 141 00:00:00
64 Bollo Roman cz YOGi Racing Ostrava 140 00:00:00
65 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 139 00:00:00
66 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 138 00:00:00
67 Janas Karel cz Porubští Rafani 137 00:00:00
68 Mik Lubomír cz 136 00:00:00
69 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 135 00:00:00
70 Vítek Tomáš cz V-Team 133 00:00:00
71 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 130 00:00:00
72 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 129 00:00:00
73 Kolčárek Ladislav cz Donghee Czech 128 00:00:00
74 Plewa David cz Fialové kobry 126 00:00:00
75 Burša Filip cz Abadzikra Team 124 00:00:00
76 Varady Jan cz Abadzikra Team 123 00:00:00
77 Filip Richard cz Ošler Team 122 00:00:00
78 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 121 00:00:00
79 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 120 00:00:00
80 Vlach Oldřich cz VZS Ostrava 118 00:00:00
81 Mrůzek Michal cz Servisáci 116 00:00:00
82 Braš Petr cz Přátelé zeleného údolí 115 00:00:00
83 Krčmář Pavel cz Vřesina 108 00:00:00
84 Hloušek Petr cz Olympáci 105 00:00:00
85 Lichnovský Adam cz ED6U Palermo Elemik 104 00:00:00
86 Ryška Martin cz Fialové kobry 102 00:00:00
87 Wágner Petr cz ED6U Palermo Elemik 101 00:00:00
88 Smutný Martin cz Porubští Rafani 99 00:00:00
89 Groš Štefan ml. cz Groš Team 98 00:00:00
90 Kocián Václav cz 93 00:00:00
91 Čada Libor cz Matrix Team 91 00:00:00
92 Pargač Dušan cz Forman Cycling Team 90 00:00:00
93 Knápek Martin cz New Generation @ Alka 88 00:00:00
94 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 87 00:00:00
95 Michalčík Karel cz Sundance a fachmani 86 00:00:00
96 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
97 Poláček cz Elitní Vrchaři 83 00:00:00
98 Váleček Kamil cz UFO Bike 81 00:00:00
99 Karmelita Tomáš cz H&F Opava 78 00:00:00
100 Ivo Had Pítr cz New Generation @ Alka 76 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...