Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
14. 11. 2009, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m

Porovnat s etapou 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 15.11.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 250 00:00:00
2 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 245 00:00:00
3 Šindelek Vladan cz Olympáci 240 00:00:00
4 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 235 00:00:00
5 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 232 00:00:00
6 Zemaník Jan cz Olympáci 230 00:00:00
7 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 228 00:00:00
8 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 226 00:00:00
9 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 224 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 222 00:00:00
11 Svoboda Tomáš cz Olympáci 220 00:00:00
12 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 219 00:00:00
13 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 218 00:00:00
14 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 217 00:00:00
15 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 216 00:00:00
16 Ponek Marian sk PONEK.SK 215 00:00:00
17 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 214 00:00:00
18 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 213 00:00:00
19 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 212 00:00:00
20 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 211 00:00:00
21 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 210 00:00:00
22 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 209 00:00:00
23 Krysta Michal cz Eurofoam 208 00:00:00
24 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 207 00:00:00
25 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 206 00:00:00
26 Michna Jan cz Olympáci 205 00:00:00
27 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 204 00:00:00
28 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 203 00:00:00
29 Mazur Martin cz Jump Sport-Moira 202 00:00:00
30 Čech Radek cz Benkovice 201 00:00:00
31 Foltyn Jiří cz inSPORTline TT 200 00:00:00
32 Rodryč Michal cz ED6U Palermo Elemik 199 00:00:00
33 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 198 00:00:00
34 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 197 00:00:00
35 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 196 00:00:00
36 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 195 00:00:00
37 Mališ Petr cz Hasiči Bag Bike 194 00:00:00
38 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 193 00:00:00
39 Helcel Martin ml. cz MH Bike Havířov 192 00:00:00
40 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 191 00:00:00
41 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 190 00:00:00
42 Klapec Ondřej cz veslařský klub Ostrava 189 00:00:00
43 Juřica Pavel cz 188 00:00:00
44 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 187 00:00:00
45 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 186 00:00:00
46 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 185 00:00:00
47 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 184 00:00:00
48 Görlich Petr cz veslařský klub Ostrava 183 00:00:00
49 Křenek Radek cz Groš Team 182 00:00:00
50 Lach Alan cz Racing Olešná 181 00:00:00
51 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 180 00:00:00
52 Sýkora Josef cz SK Hranice 179 00:00:00
53 Neugebauer Erich cz MADT Sport Klapka 178 00:00:00
54 Berger Jiří cz B-F-M 177 00:00:00
55 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 176 00:00:00
56 Klos Vladan cz 175 00:00:00
57 Koukal Jan cz Abadzikra Team 174 00:00:00
58 Chrobok Richard es Přátelé zeleného údolí 173 00:00:00
59 Klus Daniel cz MH Bike Havířov 172 00:00:00
60 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 171 00:00:00
61 Mik Lubomír cz 170 00:00:00
62 Kotek Martin cz VZS Ostrava 169 00:00:00
63 Pavlát Vojta cz Groš Team 168 00:00:00
64 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 167 00:00:00
65 Levinský Lukáš cz Matrix Team 166 00:00:00
66 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 165 00:00:00
67 Trubač David vk SK Valašského království 164 00:00:00
68 Šotola Roman cz Porubští Rafani 163 00:00:00
69 Janas Karel cz Porubští Rafani 162 00:00:00
70 Görlich Zdeněk cz veslařský klub Ostrava 161 00:00:00
71 Tongel Petr cz Valašské Meziříčí 160 00:00:00
72 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 159 00:00:00
73 Hurník Pavel cz Horolezci FM 158 00:00:00
74 Kimla Jan cz Olympáci 157 00:00:00
75 Žačok Martin cz Servisáci 156 00:00:00
76 Šindelek Pavel cz Olympáci 155 00:00:00
77 Bortel Jaroslav cz Olympáci 154 00:00:00
78 Pukovec Tomáš cz inSPORTline TT 153 00:00:00
79 Kolčárek Ladislav cz Donghee Czech 152 00:00:00
81 Vítek Tomáš cz V-Team 150 00:00:00
82 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 149 00:00:00
83 Krupa Tomáš cz Olympáci 148 00:00:00
84 Šnajder Roman cz Racing Olešná 147 00:00:00
85 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 146 00:00:00
86 Rek Filip vk SK Valašského království 145 00:00:00
87 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 144 00:00:00
88 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 143 00:00:00
89 Píša Martin vk SK Valašského království 142 00:00:00
90 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 141 00:00:00
91 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 140 00:00:00
92 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 139 00:00:00
93 Krčmář Pavel cz Vřesina 138 00:00:00
94 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 137 00:00:00
95 Varady Jan cz Abadzikra Team 136 00:00:00
96 Mik Lubomír st. cz 135 00:00:00
97 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 134 00:00:00
98 Jirka Kuba cz Abadzikra Team 133 00:00:00
99 Burša Filip cz Abadzikra Team 132 00:00:00
100 Lichnovský Adam cz ED6U Palermo Elemik 131 00:00:00
101 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 130 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...