Malenovice, Rajská bouda - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2009, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 22.11.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 250 00:00:00
2 Holiš Martin cz Valmez 245 00:00:00
3 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 240 00:00:00
4 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 235 00:00:00
5 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 232 00:00:00
6 Rodryč Michal cz ED6U Palermo Elemik 230 00:00:00
7 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 228 00:00:00
8 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 226 00:00:00
9 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 224 00:00:00
10 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 222 00:00:00
11 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 220 00:00:00
12 Zemaník Jan cz Olympáci 219 00:00:00
13 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 218 00:00:00
14 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 217 00:00:00
15 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 216 00:00:00
16 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 215 00:00:00
17 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 214 00:00:00
18 Pácha Zdeněk cz Olympáci 213 00:00:00
19 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 212 00:00:00
20 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 211 00:00:00
21 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 210 00:00:00
22 Kokeš Pavel vk Racing Olešná 209 00:00:00
23 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 208 00:00:00
24 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 207 00:00:00
25 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 206 00:00:00
26 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 205 00:00:00
27 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 204 00:00:00
28 Trávníček Rostislav cz Olympáci 203 00:00:00
29 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 202 00:00:00
30 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 201 00:00:00
31 Čech Radek cz Benkovice 200 00:00:00
32 Michna Jan cz Olympáci 199 00:00:00
33 Svoboda Daniel cz Jump Sport-Moira 198 00:00:00
34 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 197 00:00:00
35 Lach Alan cz Racing Olešná 196 00:00:00
36 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 195 00:00:00
37 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 194 00:00:00
38 Šilar Filip cz 193 00:00:00
39 Žaloudík Jiří cz Abadzikra Team 192 00:00:00
40 Krupa Tomáš cz Olympáci 191 00:00:00
41 Kimla Jan cz Olympáci 190 00:00:00
42 Knébel Radim vk SK Valašského království 189 00:00:00
43 Krysta Michal cz Eurofoam 188 00:00:00
44 Pavlát Vojta cz Groš Team 187 00:00:00
45 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 186 00:00:00
46 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 185 00:00:00
47 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 184 00:00:00
48 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 183 00:00:00
49 Trubač David vk SK Valašského království 182 00:00:00
50 König Michal cz Sundance a fachmani 181 00:00:00
51 Blačinský Petr cz PS Kamenec 180 00:00:00
52 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 179 00:00:00
53 Görlich Petr cz veslařský klub Ostrava 178 00:00:00
54 Kasalík Radim cz Sundance a fachmani 177 00:00:00
55 Rek Filip vk SK Valašského království 176 00:00:00
56 Choleva Petr cz Horolezci FM 175 00:00:00
57 Mališ Petr cz Hasiči Bag Bike 174 00:00:00
58 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 173 00:00:00
59 Pukovec Tomáš cz inSPORTline TT 172 00:00:00
60 Ponek Marian sk PONEK.SK 171 00:00:00
61 Foltyn Jiří cz inSPORTline TT 170 00:00:00
62 Čáp Jindřich cz MK Seitl 169 00:00:00
63 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 168 00:00:00
64 Franer Kuba cz Servisáci 167 00:00:00
65 Berger Jiří cz B-F-M 166 00:00:00
66 Šotola Roman cz Porubští Rafani 165 00:00:00
67 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 164 00:00:00
68 Levinský Lukáš cz Matrix Team 163 00:00:00
69 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 162 00:00:00
70 Oswald Pavel cz Matrix Team 161 00:00:00
71 Kolařík Pavel cz Deva Team 160 00:00:00
72 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 159 00:00:00
73 Mazur Martin cz Jump Sport-Moira 158 00:00:00
74 Toman Petr cz Forman Cycling Team 157 00:00:00
75 Šindelek Pavel cz Olympáci 156 00:00:00
76 Goláň Josef cz Gogy Team 155 00:00:00
77 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 154 00:00:00
78 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 153 00:00:00
79 Kolouch David cz Deva Team 152 00:00:00
80 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 151 00:00:00
81 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 150 00:00:00
82 Hlaváč Lumír cz FUGA 149 00:00:00
83 Buchal Ivo cz Racing Olešná 148 00:00:00
84 Beránek Jakub cz F-M 147 00:00:00
85 Píša Martin vk SK Valašského království 146 00:00:00
86 Klus Daniel cz MH Bike Havířov 145 00:00:00
87 Koudelka David cz VZS Ostrava 144 00:00:00
88 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 143 00:00:00
89 Ševčíková Jana cz Bike One 142 00:00:00
90 Hurník Ondřej cz Triatlon Klub Ostrava 141 00:00:00
91 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 140 00:00:00
92 Melichárek Martin cz Triatlon Klub Ostrava 139 00:00:00
93 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 138 00:00:00
94 Franer Juraj cz Sundance a fachmani 137 00:00:00
95 Hurník Pavel cz Horolezci FM 136 00:00:00
96 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 135 00:00:00
97 Janas Karel cz Porubští Rafani 134 00:00:00
98 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 133 00:00:00
99 Kocián Daniel cz Fialové kobry 132 00:00:00
100 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...