Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
28. 11. 2009, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m

Porovnat s etapou 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 250 00:00:00
2 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 245 00:00:00
3 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 240 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 235 00:00:00
5 Petráš Rostislav cz Novojický Kotuč 232 00:00:00
6 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 230 00:00:00
7 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 228 00:00:00
8 Zemaník Jan cz Olympáci 226 00:00:00
9 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 224 00:00:00
10 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 222 00:00:00
11 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 220 00:00:00
12 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 219 00:00:00
13 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 218 00:00:00
14 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 217 00:00:00
15 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 216 00:00:00
16 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 215 00:00:00
17 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 214 00:00:00
18 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 213 00:00:00
19 Pácha Zdeněk cz Olympáci 212 00:00:00
20 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 211 00:00:00
21 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 210 00:00:00
22 Ponek Marian sk PONEK.SK 209 00:00:00
23 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 208 00:00:00
24 Svoboda Tomáš cz Olympáci 207 00:00:00
25 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 206 00:00:00
26 Lach Alan cz Racing Olešná 205 00:00:00
27 Krupa Tomáš cz Olympáci 204 00:00:00
28 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 203 00:00:00
29 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 202 00:00:00
30 Čech Radek cz Benkovice 201 00:00:00
31 Pargač Dušan cz Forman Cycling Team 200 00:00:00
32 Michna Jan cz Olympáci 199 00:00:00
33 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 198 00:00:00
34 Kimla Jan cz Olympáci 197 00:00:00
35 Míl Petr cz Jump Sport-Moira 196 00:00:00
36 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 195 00:00:00
37 Trubač David vk SK Valašského království 194 00:00:00
38 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 193 00:00:00
39 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 192 00:00:00
40 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 191 00:00:00
41 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 190 00:00:00
42 Krysta Michal cz Eurofoam 189 00:00:00
43 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 188 00:00:00
44 Žaloudík Jiří cz Abadzikra Team 187 00:00:00
45 Křenek Radek cz Groš Team 186 00:00:00
46 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 185 00:00:00
47 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 184 00:00:00
48 Mališ Petr cz Hasiči Bag Bike 183 00:00:00
49 Blačinský Petr cz PS Kamenec 182 00:00:00
50 Pavlát Vojta cz Groš Team 181 00:00:00
51 Franer Kuba cz Servisáci 180 00:00:00
52 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 179 00:00:00
53 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 178 00:00:00
54 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 177 00:00:00
55 Chrobok Richard es Přátelé zeleného údolí 176 00:00:00
56 Šindelek Pavel cz Olympáci 175 00:00:00
57 Goláň Josef cz Gogy Team 174 00:00:00
58 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 173 00:00:00
59 Kolařík Pavel cz Deva Team 172 00:00:00
60 Neugebauer Erich cz MADT Sport Klapka 171 00:00:00
61 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 170 00:00:00
62 Šotola Roman cz Porubští Rafani 169 00:00:00
63 Rek Filip vk SK Valašského království 168 00:00:00
64 Bednář Jan cz MRX 2001 167 00:00:00
65 Buchal Ivo cz Racing Olešná 166 00:00:00
66 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 165 00:00:00
67 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 164 00:00:00
68 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 163 00:00:00
69 Levinský Lukáš cz Matrix Team 162 00:00:00
70 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 161 00:00:00
71 Koudelka David cz VZS Ostrava 160 00:00:00
72 Pukovec Tomáš cz inSPORTline TT 159 00:00:00
73 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 158 00:00:00
74 Helcel Martin ml. cz MH Bike Havířov 157 00:00:00
75 Berger Jiří cz B-F-M 156 00:00:00
76 Střebovský Tomáš cz 155 00:00:00
77 Kolouch David cz Deva Team 154 00:00:00
78 Kocián Daniel cz Fialové kobry 153 00:00:00
79 Koukal Jan cz Abadzikra Team 152 00:00:00
80 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 151 00:00:00
81 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 150 00:00:00
82 Klus Daniel cz MH Bike Havířov 149 00:00:00
83 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 148 00:00:00
84 Kotek Martin cz VZS Ostrava 147 00:00:00
85 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 146 00:00:00
86 Kubíček Antonín cz Frenštát p.R. 145 00:00:00
87 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 144 00:00:00
88 Vlach Oldřich cz VZS Ostrava 143 00:00:00
89 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 142 00:00:00
90 Filip Richard cz Ošler Team 141 00:00:00
91 Mik Lubomír cz 140 00:00:00
92 Píša Martin vk SK Valašského království 139 00:00:00
93 Davídek Petr cz Olympáci 138 00:00:00
94 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 137 00:00:00
95 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 136 00:00:00
96 Jirka Kuba cz Abadzikra Team 135 00:00:00
97 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 134 00:00:00
98 Harabiš Radim vk SK Valašského království 133 00:00:00
99 Bortel Jaroslav cz Olympáci 132 00:00:00
100 Mik Lubomír st. cz 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...