Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
12. 12. 2009, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 13.12.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 250 00:00:00
2 Šindelek Vladan cz Olympáci 245 00:00:00
3 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 240 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 235 00:00:00
5 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 232 00:00:00
6 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 230 00:00:00
7 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 228 00:00:00
8 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 226 00:00:00
9 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 224 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 222 00:00:00
11 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 220 00:00:00
12 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 219 00:00:00
13 Magiera Janusz pl UJA 218 00:00:00
14 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 217 00:00:00
15 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 216 00:00:00
16 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 215 00:00:00
17 Pácha Zdeněk cz Olympáci 214 00:00:00
18 Zemaník Jan cz Olympáci 213 00:00:00
19 Ponek Marian sk PONEK.SK 212 00:00:00
20 Svoboda Tomáš cz Olympáci 211 00:00:00
21 Tomeček Lubomír cz Forman Cycling Team 210 00:00:00
22 Figura Michal cz Forman Cycling Team 209 00:00:00
23 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 208 00:00:00
24 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 207 00:00:00
25 Kimla Jan cz Olympáci 206 00:00:00
26 Soukup Ondřej cz Cykloart Bike Club 205 00:00:00
27 Grycman Kazimir pl UJA 204 00:00:00
28 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 203 00:00:00
29 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 202 00:00:00
30 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 201 00:00:00
31 Bebčák Josef sk PONEK.SK 200 00:00:00
32 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 199 00:00:00
33 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 198 00:00:00
34 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 197 00:00:00
35 Jeřábek Kamil cz veslařský klub Ostrava 196 00:00:00
36 Lach Alan cz Racing Olešná 195 00:00:00
37 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 194 00:00:00
38 Michna Jan cz Olympáci 193 00:00:00
39 Šindelek Pavel cz Olympáci 192 00:00:00
40 Grzesik Andrzej pl UJA 191 00:00:00
41 Šták Daniel cz Baník Ostrava 190 00:00:00
42 Blačinský Petr cz PS Kamenec 189 00:00:00
43 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 188 00:00:00
44 König Michal cz Sundance a fachmani 187 00:00:00
45 Žaloudík Jiří cz Abadzikra Team 186 00:00:00
46 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 185 00:00:00
47 Kopecký Tomáš cz ZHORTEAM 184 00:00:00
48 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 183 00:00:00
49 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 182 00:00:00
50 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 181 00:00:00
51 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 180 00:00:00
52 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 179 00:00:00
53 Rodryč Michal cz ED6U Palermo Elemik 178 00:00:00
54 Pavlát Vojta cz Groš Team 177 00:00:00
55 Křenek Radek cz Groš Team 176 00:00:00
56 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 175 00:00:00
57 Goláň Josef cz Gogy Team 174 00:00:00
58 Šotola Roman cz Porubští Rafani 173 00:00:00
59 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 172 00:00:00
60 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 171 00:00:00
61 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 170 00:00:00
62 Levinský Lukáš cz Matrix Team 169 00:00:00
63 Knopp Petr cz ED6U Palermo Elemik 168 00:00:00
64 Rek Filip vk SK Valašského království 167 00:00:00
65 Krpec Lukáš cz Rock Technik Triatlon 166 00:00:00
66 Hlaváč Lumír cz FUGA 165 00:00:00
67 Toman Petr cz Forman Cycling Team 164 00:00:00
68 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 163 00:00:00
69 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 162 00:00:00
70 Mareš Petr cz HO Start 161 00:00:00
71 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 160 00:00:00
72 Harabiš Radim vk SK Valašského království 159 00:00:00
73 Koudelka David cz VZS Ostrava 158 00:00:00
74 Kolouch David cz Deva Team 157 00:00:00
75 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 156 00:00:00
76 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 155 00:00:00
77 Ejem Petr cz SKC Prostějov 154 00:00:00
78 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 153 00:00:00
79 Koukal Jan cz Abadzikra Team 152 00:00:00
80 Buchal Ivo cz Racing Olešná 151 00:00:00
81 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 150 00:00:00
82 Píša Martin vk SK Valašského království 149 00:00:00
83 Šplíchal Jan cz Sokol Starkoč 148 00:00:00
84 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 147 00:00:00
85 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 146 00:00:00
86 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 145 00:00:00
87 Klapec Ondřej cz veslařský klub Ostrava 144 00:00:00
88 Filip Richard cz Ošler Team 143 00:00:00
89 Bortel Jaroslav cz Olympáci 142 00:00:00
90 Kotek Martin cz VZS Ostrava 141 00:00:00
91 Görlich Zdeněk cz veslařský klub Ostrava 140 00:00:00
92 Jeziorski Piotr pl UJA 139 00:00:00
93 Kočarová Klára cz HO Vítkovice 138 00:00:00
94 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 137 00:00:00
95 Davídek Petr cz Olympáci 136 00:00:00
96 Tyleček Václav cz Kondor 135 00:00:00
97 Šnajder Roman cz Racing Olešná 134 00:00:00
98 Bartoň Roman cz 133 00:00:00
99 Franer Kuba cz Servisáci 132 00:00:00
100 Varady Jan cz Abadzikra Team 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...