Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
19. 12. 2009, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m

Porovnat s etapou 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 10.1.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 20.12.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 250 00:42:05 7,41 1.114
2 Šindelek Vladan cz Olympáci 245 00:00:00
3 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 240 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 235 00:00:00
5 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 232 00:00:00
6 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 230 00:00:00
7 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 228 00:00:00
8 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 226 00:00:00
9 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 224 00:00:00
10 Pácha Zdeněk cz Olympáci 222 00:00:00
11 Kasalík Radim cz Sundance a fachmani 220 00:00:00
12 Zemaník Jan cz Olympáci 219 00:00:00
13 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 218 00:00:00
14 Kokeš Pavel vk Racing Olešná 217 00:00:00
15 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 216 00:00:00
16 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 215 00:00:00
17 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 214 00:00:00
18 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 213 00:00:00
19 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 212 00:00:00
20 Kimla Jan cz Olympáci 211 00:00:00
21 Svoboda Tomáš cz Olympáci 210 00:00:00
22 Bebčák Josef sk PONEK.SK 209 00:00:00
23 Šták Daniel cz Baník Ostrava 208 00:00:00
24 Michna Jan cz Olympáci 207 00:00:00
25 Ponek Marian sk PONEK.SK 206 00:00:00
26 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 205 00:00:00
27 Haitl František cz SDH Bernartice n/Odrou 204 00:00:00
28 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 203 00:00:00
29 Šindelek Pavel cz Olympáci 202 00:00:00
30 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 201 00:00:00
31 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 200 00:00:00
32 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 199 00:00:00
33 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 198 00:00:00
34 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 197 00:00:00
35 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 196 00:00:00
36 Křenek Radek cz Groš Team 195 00:00:00
37 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 194 00:00:00
38 Knébel Radim vk SK Valašského království 193 00:00:00
39 Lach Alan cz Racing Olešná 192 00:00:00
40 König Michal cz Sundance a fachmani 191 00:00:00
41 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 190 00:00:00
42 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 189 00:00:00
43 Trubač David vk SK Valašského království 188 00:00:00
44 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 187 00:00:00
45 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 186 00:00:00
46 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 185 00:00:00
47 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 184 00:00:00
48 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 183 00:00:00
49 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 182 00:00:00
50 Goláň Josef cz Gogy Team 181 00:00:00
51 Hlaváč Lumír cz FUGA 180 00:00:00
52 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 179 00:00:00
53 Levinský Lukáš cz Matrix Team 178 00:00:00
54 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 177 00:00:00
55 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 176 00:00:00
56 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 175 00:00:00
57 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 174 00:00:00
58 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 173 00:00:00
59 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 172 00:00:00
60 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 171 00:00:00
61 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 170 00:00:00
62 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 169 00:00:00
63 Klapec Ondřej cz veslařský klub Ostrava 168 00:00:00
64 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 167 00:00:00
65 Kocián Daniel cz Fialové kobry 166 00:00:00
66 Křižák Petr cz Jump Sport-Moira 165 00:00:00
67 Koukal Jan cz Abadzikra Team 164 00:00:00
68 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 163 00:00:00
69 Šotola Roman cz Porubští Rafani 162 00:00:00
70 Davídek Petr cz Olympáci 161 00:00:00
71 Harabiš Radim vk SK Valašského království 160 00:00:00
72 Bortel Jaroslav cz Olympáci 159 00:00:00
73 Oswald Pavel cz Matrix Team 158 00:00:00
74 Vehovský Roman cz Sundance a fachmani 157 00:00:00
75 Varady Jan cz Abadzikra Team 156 00:00:00
76 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 155 00:00:00
77 Janas Karel cz Porubští Rafani 154 00:00:00
78 Buchal Ivo cz Racing Olešná 153 00:00:00
79 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 152 00:00:00
80 Kočarová Klára cz HO Vítkovice 151 00:00:00
81 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 150 00:00:00
82 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 149 00:00:00
83 Görlich Zdeněk cz veslařský klub Ostrava 148 00:00:00
84 Tyleček Václav cz Kondor 147 00:00:00
85 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 146 00:00:00
86 Burša Filip cz Abadzikra Team 145 00:00:00
87 Slovák Pavel cz Groš Team 144 00:00:00
88 Blabla Tomáš cz 143 00:00:00
89 Strakoš Vilem cz FUGA 142 00:00:00
90 Folta Jiří cz Kondor 141 00:00:00
91 Kaleta Karel cz Hrádek ve SL. 140 00:00:00
92 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 139 00:00:00
93 Vilhelm Václav vk Olympáci 138 00:00:00
94 Ryška Martin cz Fialové kobry 137 00:00:00
95 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 136 00:00:00
96 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 135 00:00:00
97 Mück Pavel cz HO Start Ostrava 134 00:00:00
98 Herman Adam cz HO Start Ostrava 133 00:00:00
99 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 132 00:00:00
100 Kuželová Adéla cz ED6U Palermo Elemik 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...