Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
16. 1. 2010, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 17.1.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 250 00:00:00
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 245 00:00:00
3 Šindelek Vladan cz Olympáci 240 00:00:00
4 Kasalík Radim cz Sundance a fachmani 235 00:00:00
5 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 232 00:00:00
6 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 230 00:00:00
7 Zemaník Jan cz Olympáci 228 00:00:00
8 Bebčák Josef sk PONEK.SK 226 00:00:00
9 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 224 00:00:00
10 Pácha Zdeněk cz Olympáci 222 00:00:00
11 Ponek Marian sk PONEK.SK 220 00:00:00
12 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 219 00:00:00
13 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 218 00:00:00
14 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 217 00:00:00
15 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 216 00:00:00
16 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 215 00:00:00
17 Kimla Jan cz Olympáci 214 00:00:00
18 Míl Petr cz Jump Sport-Moira 213 00:00:00
19 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 212 00:00:00
20 Šindelek Pavel cz Olympáci 211 00:00:00
21 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 210 00:00:00
22 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 209 00:00:00
23 Šták Daniel cz Baník Ostrava 208 00:00:00
24 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 207 00:00:00
25 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 206 00:00:00
26 Michna Jan cz Olympáci 205 00:00:00
27 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 204 00:00:00
28 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 203 00:00:00
29 Trubač David vk SK Valašského království 202 00:00:00
30 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 201 00:00:00
31 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 200 00:00:00
32 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 199 00:00:00
33 Petráš Rostislav cz Novojický Kotuč 198 00:00:00
34 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 197 00:00:00
35 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 196 00:00:00
36 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 195 00:00:00
37 Solanský Robert cz Zvířata 194 00:00:00
38 König Michal cz Sundance a fachmani 193 00:00:00
39 Křenek Radek cz Groš Team 192 00:00:00
40 Lach Alan cz Racing Olešná 191 00:00:00
41 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 190 00:00:00
42 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 189 00:00:00
43 Žačok Martin cz Servisáci 188 00:00:00
44 Čech Radek cz Benkovice 187 00:00:00
45 Rek Filip vk SK Valašského království 186 00:00:00
46 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 185 00:00:00
47 Šotola Roman cz Porubští Rafani 184 00:00:00
48 Hlaváč Lumír cz FUGA 183 00:00:00
49 Žaloudík Jiří cz Abadzikra Team 182 00:00:00
50 Pavlát Vojta cz Groš Team 181 00:00:00
51 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 180 00:00:00
52 Zeman Marek cz Fialové kobry 179 00:00:00
53 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 178 00:00:00
54 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 177 00:00:00
55 Šindelek Daniel cz Olympáci 176 00:00:00
56 Krnáčová Alena cz Unibon 175 00:00:00
57 Křižák Petr cz Jump Sport-Moira 174 00:00:00
58 Tyleček Václav cz Kondor 173 00:00:00
59 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 172 00:00:00
60 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 171 00:00:00
61 Berger Jiří cz B-F-M 170 00:00:00
62 Levinský Lukáš cz Matrix Team 169 00:00:00
63 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 168 00:00:00
64 Harabiš Radim vk SK Valašského království 167 00:00:00
65 Oswald Pavel cz Matrix Team 166 00:00:00
66 Sameš Miroslav cz veslařský klub Ostrava 165 00:00:00
67 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 164 00:00:00
68 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 163 00:00:00
69 Tešnar Tomáš cz Orlová 162 00:00:00
70 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 161 00:00:00
71 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 160 00:00:00
72 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 159 00:00:00
73 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 158 00:00:00
74 Goláň Josef cz Gogy Team 157 00:00:00
75 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 156 00:00:00
76 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 155 00:00:00
77 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 154 00:00:00
78 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 153 00:00:00
79 Filip Richard cz Ošler Team 152 00:00:00
80 Plachký Jakub cz VZS Ostrava 151 00:00:00
81 Greipel Tomáš cz JZD Uhlířov No Fear 150 00:00:00
82 Mik Lubomír cz 149 00:00:00
83 Görlich Zdeněk cz veslařský klub Ostrava 148 00:00:00
84 Kouřil Jaroslav cz 147 00:00:00
85 Kocián Daniel cz Fialové kobry 146 00:00:00
86 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 145 00:00:00
87 Blabla Tomáš cz 144 00:00:00
88 Knébel Radim vk SK Valašského království 143 00:00:00
89 Michalčík Karel cz Sundance a fachmani 142 00:00:00
90 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 141 00:00:00
91 Strakoš Vilem cz FUGA 140 00:00:00
92 Kočarová Klára cz HO Vítkovice 139 00:00:00
93 Bortel Jaroslav cz Olympáci 138 00:00:00
94 Hrouza Jan cz Abadzikra Team 137 00:00:00
95 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 136 00:00:00
96 Krčmář Pavel cz Vřesina 135 00:00:00
97 Davídek Petr cz Olympáci 134 00:00:00
98 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 133 00:00:00
99 Bieryt Agnieszka pl Speedy Gonzales 132 00:00:00
100 Mik Lubomír st. cz 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...