Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
2. 2. 2008, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 3.2.2008, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 150 00:51:55 10,17 1.029
2 Sventek Ladislav sk Baláž EXTREME- Salomon 145 00:00:00
3 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 140 00:00:00
4 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 135 00:00:00
5 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 132 00:00:00
6 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 130 00:00:00
7 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 128 00:00:00
8 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 126 00:00:00
9 Kimla Jan cz NO STRESS 124 00:00:00
10 Svoboda Tomáš cz Olympáci 122 00:00:00
11 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 120 00:00:00
12 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 119 00:00:00
13 Magiera Janusz pl "Forma" Wodzislaw 118 00:00:00
14 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 117 00:00:00
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 116 00:00:00
16 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 115 00:00:00
17 Javorek Petr cz Dracon Team 114 00:00:00
18 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 113 00:00:00
19 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 112 00:00:00
20 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 111 00:00:00
21 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 110 00:00:00
22 Grycman Kazimierz pl Ciechowice 109 00:00:00
23 Choleva Petr cz Horolezci FM 108 00:00:00
24 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 107 00:00:00
25 Beránek Jakub cz 106 00:00:00
26 Trebuna René cz Olympáci 105 00:00:00
27 Javorek Robin cz Dracon Team 104 00:00:00
28 Trávníček Rostislav cz Olympáci 103 00:00:00
29 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 102 00:00:00
30 Škoda Kristián cz Příbor 101 00:00:00
31 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 100 00:00:00
32 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 99 00:00:00
33 Ševčíková Jana cz Bike One 98 00:00:00
34 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 97 00:00:00
35 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 96 00:00:00
36 Pešat Jan cz VK Perun 95 00:00:00
37 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 94 00:00:00
38 Oswald Pavel cz Fifejdy 93 00:00:00
39 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 92 00:00:00
40 Pácha Zdeněk cz Tubulars Produkts Ostrava a.s. 91 00:00:00
41 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 90 00:00:00
42 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 89 00:00:00
43 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 88 00:00:00
44 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 87 00:00:00
45 Marszakkowski Zbigniiew pl "Forma" Wodzislaw 86 00:00:00
46 Pospíšil Zdenek cz Vortex Bike Team 85 00:00:00
47 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 84 00:00:00
48 Kolčárek Rostislav cz F-M 83 00:00:00
49 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 82 00:00:00
50 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 81 00:00:00
51 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 80 00:00:00
52 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 79 00:00:00
53 Levinský Lukáš cz Hrabůvka 78 00:00:00
54 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 77 00:00:00
55 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 76 00:00:00
56 Kotek Martin cz VZS Ostrava 75 00:00:00
57 Hruška Martin cz UFO Bike 74 00:00:00
58 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 73 00:00:00
59 Raška František cz CK Frenštát p.R. 72 00:00:00
60 Vilhelm Václav vk Olympáci 71 00:00:00
61 Klus Daniel cz M.H. Bike 70 00:00:00
62 Pospíšilová Zuzana cz Vortex Bike Team 69 00:00:00
63 Nováková Pavla cz Cinelli Morning Sky 68 00:00:00
64 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 67 00:00:00
65 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 66 00:00:00
66 Bortel Jaroslav cz Frýdek 65 00:00:00
67 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 64 00:00:00
68 Škrlová Barbora cz Anička Team 63 00:00:00
69 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 62 00:00:00
70 Czech Joachim cz Babice 61 00:00:00
71 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 60 00:00:00
72 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 59 00:00:00
73 Medvec Jiří cz UFO Bike 58 00:00:00
74 Pargač Dušan cz Bikemania 007 Team 57 00:00:00
75 Wágner Petr cz SK Atmosphera frydekmirek 56 00:00:00
76 Balko Peter cz Lístečkar 55 00:00:00
77 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 54 00:00:00
78 Franerová Verča cz SUNDANCE 53 00:00:00
79 Franerová Betka cz SUNDANCE 52 00:00:00
80 Franer Kuba cz SUNDANCE 51 00:00:00
81 Váleček Kamil cz UFO Bike 50 00:00:00
82 Katastrofa cz Marathon Team Klimkovice 49 00:00:00
83 Procházková Kamila cz MAX Cursor 48 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...