Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
23. 1. 2010, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 24.1.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 250 00:00:00
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 245 00:00:00
3 Šindelek Vladan cz Olympáci 240 00:00:00
4 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 235 00:00:00
5 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 232 00:00:00
6 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 230 00:00:00
7 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 228 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 226 00:00:00
9 Zemaník Jan cz Olympáci 224 00:00:00
10 Pácha Zdeněk cz Olympáci 222 00:00:00
11 Šták Daniel cz Baník Ostrava 220 00:00:00
12 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 219 00:00:00
13 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 218 00:00:00
14 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 217 00:00:00
15 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 216 00:00:00
16 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 215 00:00:00
17 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 214 00:00:00
18 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 213 00:00:00
19 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 212 00:00:00
20 Šindelek Pavel cz Olympáci 211 00:00:00
21 Ponek Marian sk PONEK.SK 210 00:00:00
22 Kimla Jan cz Olympáci 209 00:00:00
23 Míl Petr cz Jump Sport-Moira 208 00:00:00
24 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 207 00:00:00
25 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 206 00:00:00
26 Michna Jan cz Olympáci 205 00:00:00
27 Haitl František cz SDH Bernartice n/Odrou 204 00:00:00
28 Helcel Martin ml. cz MH Bike Havířov 203 00:00:00
29 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 202 00:00:00
30 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 201 00:00:00
31 Trubač David vk SK Valašského království 200 00:00:00
32 Křenek Radek cz Groš Team 199 00:00:00
33 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 198 00:00:00
34 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 197 00:00:00
35 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 196 00:00:00
36 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 195 00:00:00
37 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 194 00:00:00
38 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 193 00:00:00
39 Křižák Petr cz Jump Sport-Moira 192 00:00:00
40 Uher Libor cz Jump Sport-Moira 191 00:00:00
41 Čech Radek cz Benkovice 190 00:00:00
42 Šotola Roman cz Porubští Rafani 189 00:00:00
43 Kovář Tomáš cz ED6U Palermo Elemik 188 00:00:00
44 Franer Juraj cz Sundance a fachmani 187 00:00:00
45 Kováčik Alojz sk PONEK.SK 186 00:00:00
46 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 185 00:00:00
47 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 184 00:00:00
48 Čopjan Pavel cz Abadzikra Team 183 00:00:00
49 Lach Alan cz Racing Olešná 182 00:00:00
50 Rek Filip vk SK Valašského království 181 00:00:00
51 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 180 00:00:00
52 Harabiš Radim vk SK Valašského království 179 00:00:00
53 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 178 00:00:00
54 Oswald Pavel cz Matrix Team 177 00:00:00
55 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 176 00:00:00
56 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 175 00:00:00
57 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 174 00:00:00
58 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 173 00:00:00
59 Tyleček Václav cz Kondor 172 00:00:00
60 Ševčíková Jana cz Bike One 171 00:00:00
61 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 170 00:00:00
62 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 169 00:00:00
63 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 168 00:00:00
64 Tešnar Tomáš cz Orlová 167 00:00:00
65 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 166 00:00:00
66 Levinský Lukáš cz Matrix Team 165 00:00:00
67 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 164 00:00:00
68 Kempa Jan cz Fialové kobry 163 00:00:00
69 Kocián Daniel cz Fialové kobry 162 00:00:00
70 Píša Martin vk SK Valašského království 161 00:00:00
71 Toman Petr cz Forman Cycling Team 160 00:00:00
72 Klus Daniel cz MH Bike Havířov 159 00:00:00
73 Kotek Martin cz VZS Ostrava 158 00:00:00
74 Šnajder Jan cz Racing Olešná 157 00:00:00
75 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 156 00:00:00
76 Filip Richard cz Ošler Team 155 00:00:00
77 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 154 00:00:00
78 Blabla Tomáš cz 153 00:00:00
79 Bortel Jaroslav cz Olympáci 152 00:00:00
80 Janas Karel cz Porubští Rafani 151 00:00:00
81 Kočarová Klára cz HO Vítkovice 150 00:00:00
82 Mik Lubomír cz 149 00:00:00
83 Franer Kuba cz Servisáci 148 00:00:00
84 Kouřil Jaroslav cz 147 00:00:00
85 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 146 00:00:00
86 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 145 00:00:00
87 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 144 00:00:00
88 Kavková Kateřina cz Kopřivnice 143 00:00:00
89 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 142 00:00:00
90 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 141 00:00:00
91 Kaleta Karel cz Hrádek ve SL. 140 00:00:00
92 Ryška Martin cz Fialové kobry 139 00:00:00
93 Bieryt Agnieszka pl Speedy Gonzales 138 00:00:00
94 Janczak Baska pl Speedy Gonzales 137 00:00:00
95 Matalová Jana cz 136 00:00:00
96 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 135 00:00:00
97 Mik Lubomír st. cz 134 00:00:00
98 Slovák Pavel cz Groš Team 133 00:00:00
99 Groš Štefan vk Groš Team 132 00:00:00
100 Krčmář Pavel cz Vřesina 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...