Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
30. 1. 2010, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m

Porovnat s etapou 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 31.1.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 250 00:00:00
2 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 245 00:00:00
3 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 240 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 235 00:00:00
5 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 232 00:00:00
6 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 230 00:00:00
7 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 228 00:00:00
8 Miko Aleš cz Hasiči Bag Bike 226 00:00:00
9 Zemaník Jan cz Olympáci 224 00:00:00
10 Pácha Zdeněk cz Olympáci 222 00:00:00
11 Šták Daniel cz Baník Ostrava 220 00:00:00
12 Svoboda Tomáš cz Olympáci 219 00:00:00
13 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 218 00:00:00
14 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 217 00:00:00
15 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 216 00:00:00
16 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 215 00:00:00
17 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 214 00:00:00
18 Ponek Marian sk PONEK.SK 213 00:00:00
19 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 212 00:00:00
20 Michna Jan cz Olympáci 211 00:00:00
21 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 210 00:00:00
22 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 209 00:00:00
23 Zajíc Aleš cz SK MP Opava 208 00:00:00
24 Šindelek Pavel cz Olympáci 207 00:00:00
25 Kimla Jan cz Olympáci 206 00:00:00
26 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 205 00:00:00
27 Míl Petr cz Jump Sport-Moira 204 00:00:00
28 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 203 00:00:00
29 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 202 00:00:00
30 Křižák Petr cz Jump Sport-Moira 201 00:00:00
31 Žaloudík Jiří cz Abadzikra Team 200 00:00:00
32 Čech Radek cz Benkovice 199 00:00:00
33 Šotola Roman cz Porubští Rafani 198 00:00:00
34 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 197 00:00:00
35 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 196 00:00:00
36 Křenek Radek cz Groš Team 195 00:00:00
37 Trubač David vk SK Valašského království 194 00:00:00
38 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 193 00:00:00
39 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 192 00:00:00
40 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 191 00:00:00
41 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 190 00:00:00
42 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 189 00:00:00
43 Tešnar Tomáš cz Orlová 188 00:00:00
44 Tyleček Václav cz Kondor 187 00:00:00
45 Oswald Pavel cz Matrix Team 186 00:00:00
46 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 185 00:00:00
47 Franer Juraj cz Sundance a fachmani 184 00:00:00
48 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 183 00:00:00
49 Ševčíková Jana cz Bike One 182 00:00:00
50 Goláň Josef cz Gogy Team 181 00:00:00
51 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 180 00:00:00
52 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 179 00:00:00
53 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 178 00:00:00
54 Harabiš Radim vk SK Valašského království 177 00:00:00
55 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 176 00:00:00
56 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 175 00:00:00
57 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 174 00:00:00
58 Levinský Lukáš cz Matrix Team 173 00:00:00
59 Folta Jiří cz Kondor 172 00:00:00
60 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 171 00:00:00
61 Píša Martin vk SK Valašského království 170 00:00:00
62 Blabla Tomáš cz 169 00:00:00
63 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 168 00:00:00
64 Janas Karel cz Porubští Rafani 167 00:00:00
65 Klus Daniel cz MH Bike Havířov 166 00:00:00
66 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 165 00:00:00
67 Ryška Martin cz Fialové kobry 164 00:00:00
68 Kouřil Jaroslav cz 163 00:00:00
69 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 162 00:00:00
70 Tongel Petr cz Valašské Meziříčí 161 00:00:00
71 Kocián Daniel cz Fialové kobry 160 00:00:00
72 Čopjan Pavel cz Abadzikra Team 159 00:00:00
73 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 158 00:00:00
74 Bieryt Agnieszka pl Speedy Gonzales 157 00:00:00
75 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 156 00:00:00
76 Bortel Jaroslav cz Olympáci 155 00:00:00
77 Zeman Radek cz Hasiči Bag Bike 154 00:00:00
78 Malčík Petr cz VZS Ostrava 153 00:00:00
79 Mik Lubomír cz 152 00:00:00
80 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 151 00:00:00
81 Krčmář Pavel cz Vřesina 150 00:00:00
82 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 149 00:00:00
83 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 148 00:00:00
84 Kavková Kateřina cz Kopřivnice 147 00:00:00
85 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 146 00:00:00
86 Chmiel Radim cz MH Bike Havířov 145 00:00:00
87 Mik Lubomír st. cz 144 00:00:00
88 Matalová Jana cz 143 00:00:00
89 Janczak Baska pl Speedy Gonzales 142 00:00:00
90 Vilhelm Václav vk Olympáci 141 00:00:00
91 Mazgaj Břetislav cz Brets Hockey 140 00:00:00
92 Frank Tomáš cz Abadzikra Team 139 00:00:00
93 Buchal Ivo cz Racing Olešná 138 00:00:00
94 Stanislav Jiří cz Groš Team 137 00:00:00
95 Krzyžanková Lenka cz TJ TŽ Třinec 136 00:00:00
96 Czyzewski Marcin pl KW Jastrzebie 135 00:00:00
97 Groš Štefan vk Groš Team 134 00:00:00
98 Hruška Martin cz UFO Bike 133 00:00:00
99 Smutný Martin cz Porubští Rafani 132 00:00:00
100 Sikora Tomáš cz Kondor 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...