Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
6. 2. 2010, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 7.2.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 250 00:00:00
2 Šindelek Vladan cz Olympáci 245 00:00:00
3 Zemaník Jan cz Olympáci 240 00:00:00
5 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 232 00:00:00
6 Kasalík Radim cz Sundance a fachmani 230 00:00:00
7 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 228 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 226 00:00:00
9 Ponek Marian sk PONEK.SK 224 00:00:00
10 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 222 00:00:00
11 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 220 00:00:00
12 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 219 00:00:00
13 Pácha Zdeněk cz Olympáci 218 00:00:00
14 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 217 00:00:00
15 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 216 00:00:00
16 Kimla Jan cz Olympáci 215 00:00:00
17 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 214 00:00:00
18 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 213 00:00:00
19 Michna Jan cz Olympáci 212 00:00:00
20 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 211 00:00:00
21 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 210 00:00:00
22 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 209 00:00:00
23 Šindelek Pavel cz Olympáci 208 00:00:00
24 König Michal cz Sundance a fachmani 207 00:00:00
25 Šták Daniel cz Baník Ostrava 206 00:00:00
26 Křenek Radek cz Groš Team 205 00:00:00
27 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 204 00:00:00
28 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 203 00:00:00
29 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 202 00:00:00
30 Bebčák Josef sk PONEK.SK 201 00:00:00
31 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 200 00:00:00
32 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 199 00:00:00
33 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 198 00:00:00
34 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 197 00:00:00
35 Svoboda Tomáš cz Olympáci 196 00:00:00
36 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 195 00:00:00
37 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 194 00:00:00
38 Lach Alan cz Racing Olešná 193 00:00:00
39 Trubač David vk SK Valašského království 192 00:00:00
40 Šotola Roman cz Porubští Rafani 191 00:00:00
41 Míl Petr cz Jump Sport-Moira 190 00:00:00
42 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 189 00:00:00
43 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 188 00:00:00
44 Jeřábek Kamil cz veslařský klub Ostrava 187 00:00:00
45 Hlaváč Lumír cz FUGA 186 00:00:00
46 Sameš Miroslav cz veslařský klub Ostrava 185 00:00:00
47 Knébel Radim vk SK Valašského království 184 00:00:00
48 Levinský Lukáš cz Matrix Team 183 00:00:00
49 Uher Libor cz Jump Sport-Moira 182 00:00:00
50 Křižák Petr cz Jump Sport-Moira 181 00:00:00
51 Čopjan Pavel cz Abadzikra Team 180 00:00:00
52 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 179 00:00:00
53 Čech Radek cz Benkovice 178 00:00:00
54 Tyleček Václav cz Kondor 177 00:00:00
55 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 176 00:00:00
56 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 175 00:00:00
57 Toman Petr cz Forman Cycling Team 174 00:00:00
58 Rodryč Michal cz ED6U Palermo Elemik 173 00:00:00
59 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 172 00:00:00
60 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 171 00:00:00
61 Stančík Bedřich cz Abadzikra Team 170 00:00:00
62 Tešnar Tomáš cz Orlová 169 00:00:00
63 Pavlát Vojta cz Groš Team 168 00:00:00
64 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 167 00:00:00
65 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 166 00:00:00
66 Marek Miroslav cz Kopřivnice 165 00:00:00
67 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 164 00:00:00
68 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 163 00:00:00
69 Goláň Josef cz Gogy Team 162 00:00:00
70 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 161 00:00:00
71 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 160 00:00:00
72 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 159 00:00:00
73 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 158 00:00:00
74 Kocián Daniel cz Fialové kobry 157 00:00:00
75 Oswald Pavel cz Matrix Team 156 00:00:00
76 Franer Juraj cz Sundance a fachmani 155 00:00:00
77 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 154 00:00:00
78 Ševčíková Jana cz Bike One 153 00:00:00
79 Harabiš Radim vk SK Valašského království 152 00:00:00
80 Kempa Jan cz Fialové kobry 151 00:00:00
81 Píša Martin vk SK Valašského království 150 00:00:00
82 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 149 00:00:00
83 Folta Jiří cz Kondor 148 00:00:00
84 Šitavanc Jiří cz GHOST 147 00:00:00
85 Sikora Miroslav cz TJ TŽ Třinec 146 00:00:00
86 Franer Kuba cz Servisáci 145 00:00:00
87 Krupa Tomáš cz Olympáci 144 00:00:00
88 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 143 00:00:00
89 Janas Karel cz Porubští Rafani 142 00:00:00
90 Nepraš Karel cz Kondor 141 00:00:00
91 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 140 00:00:00
92 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 139 00:00:00
93 Michalčík Karel cz Sundance a fachmani 138 00:00:00
94 Kotek Martin cz VZS Ostrava 137 00:00:00
95 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 136 00:00:00
96 Kouřil Jaroslav cz 135 00:00:00
97 Bieryt Agnieszka pl Speedy Gonzales 134 00:00:00
98 Rek Filip vk SK Valašského království 133 00:00:00
99 Žondra Milan cz VZS Ostrava 132 00:00:00
100 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 131 00:00:00
101 Ejem Petr cz SKC Prostějov 130 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...