Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
13. 2. 2010, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m

Porovnat s etapou 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 14.2.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 250 00:00:00
2 Ivanov Nikola bg Bulharská repre 245 00:00:00
3 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 240 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 235 00:00:00
5 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 232 00:00:00
6 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 230 00:00:00
7 Zemaník Jan cz Olympáci 228 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 226 00:00:00
9 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 224 00:00:00
10 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 222 00:00:00
11 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 220 00:00:00
12 Bebčák Josef sk PONEK.SK 219 00:00:00
13 Šták Daniel cz Baník Ostrava 218 00:00:00
14 Nepraš Karel cz Kondor 217 00:00:00
15 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 216 00:00:00
16 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 215 00:00:00
17 Ponek Marian sk PONEK.SK 214 00:00:00
18 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 213 00:00:00
19 Michna Jan cz Olympáci 212 00:00:00
20 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 211 00:00:00
21 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 210 00:00:00
22 Kimla Jan cz Olympáci 209 00:00:00
23 Šindelek Pavel cz Olympáci 208 00:00:00
24 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 207 00:00:00
25 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 206 00:00:00
26 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 205 00:00:00
27 Křenek Radek cz Groš Team 204 00:00:00
28 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 203 00:00:00
29 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 202 00:00:00
30 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 201 00:00:00
31 Žaloudík Jiří cz Abadzikra Team 200 00:00:00
32 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 199 00:00:00
33 Trubač David vk SK Valašského království 198 00:00:00
34 Šotola Roman cz Porubští Rafani 197 00:00:00
35 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 196 00:00:00
36 Hlaváč Lumír cz FUGA 195 00:00:00
37 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 194 00:00:00
38 Franer Juraj cz Sundance a fachmani 193 00:00:00
39 Čech Radek cz Benkovice 192 00:00:00
40 Levinský Lukáš cz Matrix Team 191 00:00:00
41 Lach Alan cz Racing Olešná 190 00:00:00
42 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 189 00:00:00
43 Tešnar Tomáš cz Orlová 188 00:00:00
44 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 187 00:00:00
45 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 186 00:00:00
46 Čopjan Pavel cz Abadzikra Team 185 00:00:00
47 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 184 00:00:00
48 Tyleček Václav cz Kondor 183 00:00:00
49 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 182 00:00:00
50 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 181 00:00:00
51 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 180 00:00:00
52 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 179 00:00:00
53 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 178 00:00:00
54 Harabiš Radim vk SK Valašského království 177 00:00:00
56 Oswald Pavel cz Matrix Team 175 00:00:00
57 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 174 00:00:00
58 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 173 00:00:00
59 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 172 00:00:00
60 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 171 00:00:00
61 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 170 00:00:00
62 Folta Jiří cz Kondor 169 00:00:00
63 Venglář Petr cz Řepiště 168 00:00:00
64 Janas Karel cz Porubští Rafani 167 00:00:00
65 Kocián Daniel cz Fialové kobry 166 00:00:00
66 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 165 00:00:00
67 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 164 00:00:00
68 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 163 00:00:00
69 Blabla Tomáš cz 162 00:00:00
70 Kotek Martin cz VZS Ostrava 161 00:00:00
71 Kouřil Jaroslav cz 160 00:00:00
72 Matalová Jana cz 159 00:00:00
73 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 158 00:00:00
74 Neugebauer Erich cz MADT Sport Klapka 157 00:00:00
75 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 156 00:00:00
76 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 155 00:00:00
77 Ryška Martin cz Fialové kobry 154 00:00:00
78 Krčmář Pavel cz Vřesina 153 00:00:00
79 Kaleta Karel cz Hrádek ve SL. 152 00:00:00
80 Chmiel Radim cz MH Bike Havířov 151 00:00:00
81 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 150 00:00:00
82 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 149 00:00:00
83 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 148 00:00:00
84 Stanislav Jiří cz Groš Team 147 00:00:00
85 Groš Štefan ml. cz Groš Team 146 00:00:00
86 Smutný Martin cz Porubští Rafani 145 00:00:00
87 Filip Richard cz Ošler Team 144 00:00:00
88 Vilhelm Václav vk Olympáci 143 00:00:00
89 Krzyžanková Lenka cz TJ TŽ Třinec 142 00:00:00
90 Chovanečková Zuzana cz Abadzikra Team 141 00:00:00
91 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 140 00:00:00
92 Mazgaj Břetislav cz Brets Hockey 139 00:00:00
93 Luštinský Hubert cz F-M 138 00:00:00
94 Groš Jakub cz Groš Team 137 00:00:00
95 Krzyžanek Jaroslav pl TJ TŽ Třinec 136 00:00:00
96 Mezera Martin cz Ošler Team 135 00:00:00
97 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 134 00:00:00
98 Franer Kuba cz Servisáci 133 00:00:00
99 Michalčík Karel cz Sundance a fachmani 132 00:00:00
100 Macíková Lucie cz Sintesi Prima-donna 131 00:00:00
102 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 129 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...